o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Potliwość

1 2
[21.05.2003] 10:42
Michał16wawa
Cześć wszystkim!! mam ogromny problem!! od 2 lat strasznie sie poce chodziłem po lekarzach ale oni mówią ze to dojrzwanie! wiem moze troche tak ale patrzac na moich rowiesnikow wydaje mi sie ze sa w błędzie!!! bo oni sie wcale nie poca a ja ledwo sie rusze i jestem cały mokry?? znacie jakies leki albo preparaty na nadpotliwość??? ktos mi kiedys polecił peritol i mam zamiar go kupic czy naprawde pomaga??? pomozcie!!! dziekuje!!!
[21.05.2003] 19:01
tasaq
mam dla ciebie super radę: najnormalniej w świecie nie ruszaj sie w ogóle
[21.05.2003] 19:01
tasaq
mam dla ciebie super radę: najnormalniej w świecie nie ruszaj sie w ogóle
[21.05.2003] 19:34
wawa
czesc, ja mam tez 16 lat i mam podobny problem, mi lekarze mowili,ze to dojrzewanie,ale jeden mi powiedzial,ze to stres i chyba taka jest prawda, poniewaz jesli jestem w domu, czy na wakacjach to nie mam tego problemu, a w szkole, czy w jakichs sytuacjach stersowych od razu to powraca. Ja stosuje antypersp,ale jest do niczego wiec chyba musimy przeczekac ten cholerny okres dojrzewania
[21.05.2003] 19:46
porada D
Radzę zajrzeć na stronę kafeterii!!
W dziale uroda jest topick o nadmiernym poceniu!
Poczytajkcie i wyciągajcie wnioski !

pozdr.
[20.05.2019] 02:49
[20.10.2005] 11:08
Lodziareczka
A byłeś u endokrynologa? WWW.LODZIARNIA.BLOG.ONET.PL
[22.10.2005] 01:48
afromeduza
ETIAXIL punk rock & bike trial
[29.01.2006] 18:51
POCIK
a ja mam 2o lat i sie poce jak swinia a jak sie zestresuje to juz jest katastrofa leje sie ze mnie POMOCY!!!!!
[09.02.2006] 22:13
siek
POCIK (06.01.29 18:51):
a ja mam 2o lat i sie poce jak swinia a jak sie zestresuje to juz jest katastrofa leje sie ze mnie POMOCY!!!!!

rozniez pocilem sie bardzo, niezaleznie od pogody, temperatury, wilgotnosci powietrza itp - po prostu caly czas wieliczka pod pachami. kupilem "exatil" i jak na razie jestem b. zadowolony bo w ogole sie nie poce, ale kosztuje jakies 40-45zl - ponoc "antidrial" tez ladnie dziala a jest znacznie tanszy - sprobuje nastepnym razem i tez napisze jaki efekt.
natomiast spokojnie mozesz sobie odpuscic:
- jakiekolwiek ziolka, herbatki itp,
- antyperspiranty w sztyfcie (dezodoranty i kulki to juz w ogole),
- diety, cwiczenia itp
to wszystko po prostu nie dziala! i potwierdzil to rowniez dermatolog.
[09.02.2006] 23:09
No wyjątkowo się z Tobą
Lodziareczka (05.10.20 11:08):
A byłeś u endokrynologa?

zgodze. Nadmierna potliwość może być spowodowana nadczynnością tarczycy. Wizyta u endokrynologa jak najbardziej wskazana.
[12.02.2006] 04:16
logiczne wyjasnienie
bardzo, bardzo dawno temu, bedzie z 5 tysiacy lat, jak nam mowi pismo swiete, brata zabil wlasny brat. Spocil sie niesamowicie, tak spocony szedl przez zycie, dzieci wiele jeszcze splodzil, kazde brzemiem tym ugodzil, a ze geny nie zabawa, rozwiazala nam sie sprawa
[18.04.2006] 22:40
maju
ja radzilbym jakis niezla perfumke bossa albo armaniego tym zabijesz nawet konski smrod
[19.04.2006] 00:12
Kasia-
Jeszcze niedawno miałam ten sam problem i każdy mi doradzał ANTIDRAL. Kupiłam użyłam i po problemie ,a naprawde nic mi nie pomagało. Kosztuje ok 15zł trzeba uzywać na noc, a w dzień posmarować sie normalnym dezodorantem. Naprawde polecam. Pozdrawiam cieplutko
[21.11.2006] 22:13
aga16
afromeduza (05.10.22 01:48):
ETIAXIL

etiaxil nie działa zbytnio...mam stosuję,ale dłonie wciąż mi się mocno pocą...to jest straszne...
[23.11.2006] 20:49
zejaooo
ANTIDRAL i pozamiatane
[28.11.2006] 17:26
Trejser
Nie jest prawdą brak skuteczności antyperspirantów. Ważne żeby ich uzywać w odpowiednich miejscach. Nie ma sensu się smarować na całym ciele jak głównym źródłem nieprzyjemnego zapachu są pachy. I tam należy go użyć. Przynajmniej u mnie pot w innych miejscach jest bez wyraźnego zapachu. To jest związane z dojrzewaniem ale może zostać na dłużej tak jak u mojego kolegi, który ma już 22 lata i poci się jak świnia. Ja w okresie dojrzewania nie zauwazyłem wzrostu potliwości i tak jest do tej pory.
[27.02.2008] 09:51
DJ3NDZ3L  BRAK@tlen.pl
witam mam 19 lat i mam ten sam problem ;( tyle ze najbardziej się poce w nocy moje pachy i miejsca intymne wtedy poprostu pływaja nei wiem jak sobie z tym radziś stosowałem różne preparaty kremy itp. proszę pomóżcie !!! DJ3NDZ3L
[27.02.2008] 14:34
flota1978
w najbliższej aptece zapytaj się o ANTIDRAL ok 14-15 zł wypróbowane i skuteczne ! http://r.yuwie.com/bartas
[28.04.2008] 17:20
sara123456
ja tez mam ten problem... to zaczeło sie z 2 lata temu i niestety sie nie skonczyło... na poczatku poprostu ubiarałam czarne ciuch albo białe bo w nich nie widac nic ale pozniej miałam dosc kupywania tylko tego co białe lub czarne znalazlam na necia antidral zuzyłam w 3 miesiace i butelke-pomogło, gdy kupiłam druga to na poczatku tez pomagało teraz jednak to wszystko juz nie działa...nie pomagają antidrale i zadne takie inne... nie wiem co mam robic.. to jest okropne... z tego co obsewue to w moim otoczeniu nikt nie ma takiego problemu...nie wiem juz co mam robic... czy isc do jakiegos lekarza??? bardzo prosze o rade bo to juz sie robi bardzo stresujące dla mnie... TO OKROPNOŚĆCCCCCCCCCCCCC ps nadal uzywam antidralu mimo ze nie dziala dobrze ale zawsze cos tam hamuje no i dopoki nie znajde nic lepszego to bede stosowac chociaz to mi nic nie pomaga... TO JEST OKROPNEEE NIE WIEM CO MAM JUZ ROBIC>> POMOCY!!!!!!!!
[06.05.2008] 17:59
mocna
Takie rady "nie ruszaj sie wcale" to sobie mozesz wcisnac w nos !
Chłopak ma powazny problem bo ja mam taki sam problem potliwosci doprowadza mnie do płaczu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[06.05.2008] 20:12
yyyyyyyyyyyy lol
saune wyprobuj, ale nie wiem czy to cokolwiek coś da
[31.01.2010] 21:26
marsjanna
Ja także mam problem z nadmiernym poceniem. Dbam o higienę, codziennie używam antyperspirantów i zalecanych środków ale nic nie pomaga. Za każdym razem cieszę się jak dzieciak, że tym razem NOWY WYNALAZEK mi pomoże..i na tym się kończy.
[10.12.2010] 18:56
Kamilo91
Powiem tak, również mam ogromny problem z nad potliwością.. I to nie wyobrażacie sobie jak duży.. Pachy, stopy dłonie.. Każdy wie jakie to krępujące.. Wypróbowałem wszystkie sztyfty i dezodoranty... i kupiłem Antidral, i on naprawdę może pomóc należy go tylko dobrze stosować.. Po kąpieli przed snem nakładamy go na suche pachy kładziemy się, rączki za głowę zęby alkohol z preparatu wyparował a później zakładamy koszulkę i do spania. Rano zwykły antyperspirant i w końcu po problemie.. Można śmiało podnosić ręce do góry przy ludziach.. Pozd.
[20.03.2011] 14:55
danielllo20  danielllo20@tlen.pl
polecam ODABAN. Lepszy od etiaxilu ( tanszy, bardziej wydajny i w moim odczuciu skuteczniejszy). Antidralu nie probowalem, ale ODABAN lepszy, bo na 100% nie odbarwia tkanin co chyba w przypadku antidralu moze wystapic. ODABANEM trzeba spryskac wacik dwukrotnie na jedna pache i dwukrotnie na 2, przetrzec( proponuje calosc a nie jak w instrukcji tylko 1/3) przed spaniem i gotowe. U mnie działa elegancko, jesli stosuje sie co noc to moze czasem troche popiec, ale idzie wytrzymac. Naprawdę polecam sprobowac
[20.03.2011] 14:59
danielllo20  danielllo20@tlen.pl
rzecz jasna 2 psiknięcia to czasem za mało zeby preparat objął całe pachy, ale 3-4 to moim zdaniem maks
i jesli chodzi o dłonie to chyba troszke mniejsza skutecznosc ale mozna probowac
tyle;P
pozdrawiam
[12.06.2011] 12:35
ava
Cześć? Czy ktoś był z tym problemem u endokrynologa?
[07.10.2016] 16:42
lativa
przecież te wszystkie preparaty to takie bardzo krótkoterminowe działanie, a trzeba myśleć żeby problemu się pozbyć a nie tylko maskować czytałam, że są już zabiegi które likwidują gruczoły potowe when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[16.10.2016] 20:44
kolorowych_jarmarków
ja to ostatnio w szoku byłam, jak pani w klinice mi powiedziała, że można je laserowo usuwać. myślałam, że na taki problem to już dożywotnio jakieś preparaty tylko zostają do stosowania, a tu niespodzianka. nawet z tego wszystkiego nie zapytałam ile kosztuje taki zabieg, ale może następnym razem się wywiem więcej Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam
[22.10.2016] 12:34
lativa
pewnie jakoś plus minus cztery tysie, szperałam sobie gdzie robią te miradry, w sumie nie za wiele takich miejsc... ale już mam szczerze dosyć, w te lato przebrała się miarka jak nakładałam tylko białe bluzki żeby nie widać było gigantycznych plam :/ when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[09.11.2016] 00:03
kolorowych_jarmarków
noo 4 z hakiem, pani w profemedzie mi potwierdziła. też znam ten ból z białymi bluzkami, ale swoją drogą trzeba przyznać, że dobry trik w tej niedoli Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam
[09.05.2019] 09:52
busia1919
Ja słyszałam, że leczeniem nadpotliwości zajmują się w klinice Fabskin. Co prawda lepiej orientuję się w ich ofercie z zakresu zabiegów https://fabskin.pl/zabiegi-wolumetria/ , ale wiem, że podejmują się też innych zabiegów.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat