o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Szukam znajomości na dłużej

[16.11.2018] 16:28
.!.
Szukam dziewczyny z którą da się popisać i która nie obraża
[05.04.2019] 15:10
bcvbcbv
Ulegający, ale wartościowy fetyszysta szuka wyjątkowej kandydatki na żonę
Witajcie, proszę o doczytanie ogłoszenia do końca. Pozwoli to uniknąć nieporozumień i zbędnych pytań. Mam 30 lat. Jestem wysokim brunetem. Stanu wolnego. Niepalący. W życiu cenie takie wartości jak rodzina, miłość, szacunek do drugiego człowieka. Dlatego pragnę poznać kogoś z można docelowo założyć rodzinę , mieć dzieci etc.
W związku najważniejsze jest uczucie. Szczera miłość. Nie da się jednak ukryć iż kwestie doznań cielesnych są równie ważne. Jeśli jakiś facet mówi że jemu to obojętne, to znaczy że albo ma kochankę, albo woli mężczyzn. Ja jestem świadom swoich potrzeb. W pożyciu intymnym jestem zdecydowanie uległym fetyszystą. Stąd potrzebuje u boku kobiety która lubi dominować w tej sferze życia. Nie każdy mężczyzna marzy o kobiecie która przed nim klęka. Nie każdy facet marzy o tuzinie kochanek. Niektórzy wolą być wykorzystywani przez swoje dziewczyny, narzeczone czy żony. Ja do nich należę. I się tego nie wstydzę. Można się fajnie dopasować, nie nudzić się a przy tym spaja to związek któremu nie zagrozi rutyna.
Kogo szukam ? dziewczyny stanu wolnego. Bezdzietnej. Koniecznie niepalącej. Która pragnie tego samego co ja założyć w przyszłości rodzinę , mieć dzieci. Przy tym wszystkim ma jednak w sobie trochę szaleństwa, które ujawnia w relacjach z facetem. Szukam kobiety która lubi jak facet pada do stóp które całuje, która lubi podeptać faceta czy go spoliczkować. Kobiety która lubi siadać facetowi na buzi czy być przez niego pieszczona, etc. Nie interesuje mnie zmiana ról.
Nie interesuje mnie bdsm czy sadomaso. Klimaty 50 twarzy greya też nie. Tylko subtelne ale wyrafinowane zachowania dające satysfakcję obu stronom. Tylko i wyłącznie w sferze intymności. Poza nią stawiam na równość i partnerstwo. Jeśli jesteś przy tym osobą odpowiedzialną, pogodną i myślisz też poważnie o życiu chętnie Cię poznam.
Tylko osoby z Warszawy i okolic. Bezdzietne i niepalące. Ps jestem wysoką osobą także im więcej cm masz tym lepiej
imie.nazwisko_podam_pozniej@pisz.to
[05.04.2019] 16:10
Kasiaa19
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek.
Mam na imię Wiktoria lat 19, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie nawww.mlodacichodajka.pl
i wyszukaj mnie po nicku: Wikaa19
napisz do mnie i spotkajmy się!
[11.04.2019] 17:58
Padre
Dominujący, wykształcony, zadbany, niepalący, z poczuciem humoru, wieloma pomysłami i doświadczeniem mężczyzna pozna kobietę/mężatkę lub marzącą o wprowadzeniu w klimat kobietę / dziewczynę. Szukam kobiety która jest inteligentna, zadbana, zdecydowana, realna. Jeśli lubisz być posłuszna, wykonywać różne zadania, określać granice a potem je wspólnie przekraczać to tym lepiej. Gdy dodasz do tego swoją bezwstydność, brak pruderii, i radość ze spełniania oczekiwań i to nie powinnaś pozostawić mojego ogłoszenia bez odzewu. Liczy się dla mnie nie tylko sam efekt końcowy ale także - a może nawet przede wszystkim - twoje starania, podejście do tego by ten efekt osiągnąć Niezbędne elementy tej znajomości to: zaufanie, wzajemny szacunek, dyskrecja, otwartość i tolerancja. Czekam aż się odezwiesz. gg 18377434 Pozdrawiam
[11.04.2019] 20:11
asia19x
Asia 19 lat, pewna siebie kobieta od niedawna zaczęłam się spotykać... Nie uważam, że to coś złego a jeśli jestem w stanie ciebie akurat zadowolić lub chcesz poznać się bliżej możesz pisać do mnie na mojej stronie kontaktowej:www.mlodacichodajka.pl
Dodaj tam: Asiaa19 i napisz do mnie odpisuje codziennie !
Jest tam dużo więcej tak samo zboczonych lasek jak ja !
*prawdziwa*

» Odpowiedz na ten temat