o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

Lata temu poznałem TU Annę M

[31.10.2018] 21:07
Damian nn
Dawno dawno temu napisałem tu posta że szukam kobiety. Było kilka odzewów które nie przykuły mojej uwagi, kilka spamów itd. Po jakimś czasie pewna kobieta napisała wiersz w którym opisywała swoją samotność i chęć bycia z kimś... Przeszliśmy na priv i po kilku miesiącach pisania i telefonia spotkaliśmy się. Było super! Cieszyliśmy się sobą na wzajem. Wspolny weekend w hotelu.
Jednak później rozjechalismy w swoje strony i straciliśmy ze sobą kontakt.
Po dłuższym czasie postanowiłem poszukać nowej partnerki na tym forum pod innym nickiem i... odezwała się do mnie moja Ania M. Doszliśmy do wniosku że to nie mógł być przypadek, a przeznaczone.... Nasz zapał rósł w siłę...
Jednak znowu odległość zrobiła swoje.. Kontakt się urwał...
Teraz po wielu latach przeprowadziłem się niedaleko mojej Anny. Zadzwoniłem do niej poinformować o tym fakcie i Wszystko wydawało się być w jak najlepszym porządku. Nawet zaprosiła mnie do siebie na niedzielę żebyśmy pozwiedzali jej okolice, ale przed samym spotkaniem odwołała wszystko. Zablokowała mnie na telefonie, wyrzuciła z Facebooka i ograniczyła kontakt na Messengerze. Nie wiem co takiego się stało ale jeżeli przeczytasz tą wiadomość to wiedz że tyle lat czekałem na to żeby mieszkać obok Ciebie. A teraz jak to się stało to kontakt znowu się urwał. Teraz gdy znalazłem pracę koło Ciebie, mieszkanie, mam chęci i możliwości, Ty uciekasz. Tyle lat było dobrze a przed samą metą się Wywróciłem.
Nie wiem po co napisałem tego posta. Może mam nadzieję że ona to przeczyta tak jak poprzednie dwie wiadomości wiele lat temu . Jak to się mówi do trzech razy sztuka.
[03.11.2018] 18:13
kiedyś N....
Trzymam kciuki. Powodzenia
[15.02.2019] 09:50
Damian nn
Owszem, przyznaję, że parę razy zbiłem jej mordę, ale żeby od razu tak się obrażać!
[28.02.2019] 20:00
Damian nn
Ona też mi dała parę razy po mordzie, ale ja się na nią za to nie boczę!
[09.03.2019] 18:18
kamila3333
Jestem 20 letnią brunetką o zgrabnym i seksownym ciele, ćwiczę na siłowni. Chętnie spotkam się z zadbanym i kulturalnym panem w celu zarobkowym i stały układ a moze nawet miłość, moje gorące fotki i kontakt tu: http://sexspotkania.co.pl/kamila95 mój nik na portalu to: kamila95 .. pamiętaj abyś włączył konto vip abym wiedziała ze piszesz z realnego konta i jesteś pewny i gotowy na realne spotkanie.. inaczej nie wyświetla ci się moje nagie fotki

» Odpowiedz na ten temat