o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Fetysz męskich sztomporów!

1 «   22 23 24 Strony tematu:
[14.03.2020] 11:43
Konkretny z Lublina
Szukam fetyszysty męskich sztomporów z Lublina. Możliwe spotkania w klimacie łagodnym (samo lizanie sztomporów, footjob w obie strony), jak też połączone z takimi czynnościami jak walenie ręką i ciągnięcie pały, lizanie rowa, piss do ust. Dla zainteresowanych również dominacja, mogę być zarówno uległy, jak dominujący. W zabawach tych posunąć się mogę bardzo daleko, aż do połykania spermy, własnej i czyjejś, oraz chłosty, zwłaszcza sztomporów i fiuta. Zainteresowanych proszę o kontakt: konkretnyzlublina@gmail.com Mam 27 lat, jestem wysoki, nie mam nadwagi, normalny wygląd. Sztompor 45.
[15.03.2020] 12:06
studentlodz
22 latek z Łodzi chętnie popisze być może się z kimś spotka na wspólne zabawy sztomporami. GG:59774899
mail damros4@wp.pl
[15.03.2020] 12:08
uległypoznan
Studencie z Łodzi, jesteś dominujący czy uległy?
[15.03.2020] 12:10
studentlodz
Uległy. Ssię sztompory i biorę z dupy do ust!
[16.03.2020] 12:04
Adixxxyx
Piłkarza, korki, halówki, sztompory. Wspomogę za spotkanie. Aktualne cały czas. Pisz na GG 4023196.
[29.03.2020] 19:58
[17.03.2020] 12:04
master_kazik
master_kazik (20.03.2020.07 12:22):
Poszukuję cwela do tresury.
MASTER-PAN 37/180/86/16. Szukam młodego do 23 lat szczupłego chłopaka do ostrych zabaw S/M w roli niewolnika, slave: oral, anal, bondange, CBT, TT, spank. piss, vax, vulgar, shaving, FF, eksperymenty medyczne, sox, itp. Czekam na poważne e-mail z całej Polski od nie przegiętych. Oczekuję 100 % dyskrecji i zdrowia.
Proponuję spotkania raz dwa razy w miesiącu lub rzadziej tylko weekendy na 12-24 godziny u mnie (mieszkam blisko Warszawy) lub np. zabawa w plenerze.
Oczekuję pełnej dyskrecji, zdrowia w 100 %.
Nie lubię zarośniętych cweli: żadnych bródek, wąsów, zarośniętych dup i jaj oraz zarostu na ciele. Interesują mnie wyłącznie młodo wyglądający i szczupli.
Nie lubię scat.
Wymagam podczas spotkania całkowitego posłuszeństwa, pokorne wykonywanie poleceń, znoszenie upokorzenia, wyzywania od najgorszych przyznawania się do tego że jesteś szmatą, dziwką itp... .
Na spotkaniach :
SHAVING- całego ciała oprócz głowy.
SPANKING/ CHŁOSTA/ - zabawa na maxa bez taryfy ulgowej (pasem, np. w przypadku spankingu nawet kablem elektrycznym, rózgami itp... )
PISS- polewanie i picie.
CBT- kręcenie wora , chłosta, wiązanie, klamerki spinacze, kopanie krocza, polewanie woskiem, elektro, eksperymenty medyczne np. cewnikowanie itp.
TT- klamerki, spinacze, wosk.
FF- sztuczne penisy, na maxa rozpychanie ci odbytu jeśli dojdziesz do wprawy nawet ręka.
VAX- polewanie woskiem.
KNEBLOWANIE- kneble, maski p-gaz, soxy itp.
BODDANGE- wiązanie , przykuwanie do ściany, krzesła, łóżka szczególnie bardzo przydatne podczas tortur.
ELKTRO- posiadam sprzęt do tej zabawy.
Podczas spotkań masz mi lizać glany, wąchać soxy, służyć jako pies i chodzić na smyczy jeść z podłogi, robić laskę i pieścić jądra, lizać rów, służyć jako kelner podając piwo. Nic nie robisz bez mojego polecenia. Odnosisz się do mnie wyłącznie w formie PAN, żadnych luźnych pogawędek, żadnych pytań, od momentu kontaktu wzrokowego ty jesteś slave ja PANEM. W każdej chwili masz być przygotowany na anal.
Po takich spotkaniach pozostaną ślady na twym ciele, oczywiście nie trwałe i nie na twarzy. Przed spotkaniem musisz się przygotować czyli zrobić sobie porządną lewatywą jak pisałem nie lubię scat.
Posiadam: haki w ścianach, kajdanki, wibratory (sztuczne penisy), łańcuchy, kneble, maski, maski p-gaz linki, paski skórzane, obroże smycze, packi, pasy, stymulator elektryczny 9V od 2,5 do 7,5 A zmiana biegunów +/-. Glany wojskowe mundur, itp.
Podczas sesji możliwość robienia zdjęć aparatem cyfrowym tylko na nasze potrzeby wyłącznie w 100 %.
Oczekuję też przed spotkaniem foto całej sylwetki , oraz tel. do kontaktów.
Jeśli ci się to podoba proponuję pierwsze spotkanie, jeśli masz pytania zadawaj.
SmMASTER
http://www.slave4master.com/kazik

Możliwość musztry plenerowej z gościnnym udziałem majora Mastera_Piotra!
[18.03.2020] 12:33
Zdecydowany
Szukam fetyszysty męskich sztomporów z Lublina. Możliwe spotkania w klimacie łagodnym (samo lizanie sztomporów, footjob w obie strony), jak też połączone z takimi czynnościami jak walenie ręką i ciągnięcie pały. Dla zainteresowanych również dominacja, mogę być zarówno uległy, jak dominujący. W zabawach tych posunąć się mogę bardzo daleko, aż do połykania spermy, własnej i czyjejś, oraz chłosty, zwłaszcza sztomporów i fiuta, piss do ust. Zainteresowanych proszę o kontakt: sztomporyfootjob@gmail.com Mam 27 lat, jestem wysoki, nie mam nadwagi, normalny wygląd.
[19.03.2020] 12:38
Gties318
Hej, mam 16 i mieszkam we Wrocławiu. Szukam osoby od 15ego do 18ego roku życia który albo chce mi wylizać sztompory gołe i w skarpetkach, albo ja tobie. Lubie również duszenie nogami.
[20.03.2020] 12:46
brunetzzarostem
Hej,
ja uwielbiam sztompory i skarpetki męskie. Chętnie wymienię się znoszonymi soksami. Chętnych zapraszam do kontaktu.
185 cm wzrostu/ sztompor 46 / brunet/ 29 lat
[21.03.2020] 11:54
brjdm
chętnie powymieniam sie zdj. stóp i popisze na ten temat jak ktoś chętny to niech poda swojego snapa a dodam bardzo szybko.
[21.03.2020] 16:08
nie ma stóp, są sztompory!
brjdm (20.03.2020.21 11:54):
chętnie powymieniam sie zdj. stóp

Wielkie, śmierdzące, obleśne sztompory!
[22.03.2020] 12:36
Dawiddd
Siemka, szukam kogoś kto chciałby się ze mną zabawić w klimatach badmasterboys. Ja 28l, szukam młodszego, który każe sobie wylizać buty, wąchać soxy i lizać i ssać sztompory, zwłaszcza z żółtymi piętami i krogulczymi pazurami, a przy tym wyśmieje mnie i poniży. Zostaw do siebie kontakt gdybyś chciał żeby starszy od ciebie musiał ci ulegac.
[23.03.2020] 13:02
Marek22558
Ktoś z Kielc zapoda buty i sztompory do wylizania?
[23.03.2020] 20:21
Sniff
Ja 31l. Wrocław. Zniucham, wyssię każde sztomporyy. Im bardziej śmierdzą tym lepiej. Uwielbiam lizać, wąchać, masować sztompory facetów 50+. Im jesteś starszy tym bardziej najaram się na Twoje sztompory. Bądź otyły. Napisz tu, a się zgadamy. Regularnie liżę sztompory sąsiada. Ma 67 lat, jest gruby, jego żona ciągle gdzieś chodzi( do kościoła, do córki, zakupy...). Jak ma wtedy czas to dzwoni do mnie i wpadam. Najpier niucham jego sztompory. Ma duże giry, szczupłe, całkiem zaniedbane. Wącham dokładnie, między palcami. Potem je ssię. Każdy cm. Następnie proszę sąsiada, żeby pozwolił mi je wylizać. Gdy da pozwolenie - jara go takie proszenie- liżę jak szalony. Całą podeszwę, każdy palec, między palcami, pięty... ekstra. Czasem wkładam sobie jego duży paluch w dziurę, czasem 2 palce: duży i ten następny. Nie wchodzą głeboko, ale sama myśl, że są we mnie jest super. Sąsiad w tym czasie sobie wali. Lubi czuć dominację. Ja mam fun z jego sztomporami, on sie jara, ze ktos lize jego sztompory jak sluga i taki nasz uklad. Czasem tylko wylize mu torbe i tyłek jak nie moze dojsc albo wsadzam język do srodka. Ale to rzadkosc, bo sasiad nie jest pedałem. Po prostu jestesmy jak sexfriends.
[24.03.2020] 17:06
Chlopiec15
Mam 15 lat i lubię sztompory, skarpetki, nogi młodych chłopaków, wysportowane łydki i duże sztompory w czarnych przechodzonych soxach. Chętnie się powymieniam zdj na snapie - klisek31 albo mogę się spotkać z chłopakiem max 16 lat. Jestem z Kielc uległy
[25.03.2020] 12:56
Młody uległy
Hej jestem młody mam 16 lat, szukam dużego (wysokiego duże sztompory, penis) chłopaka do 20 lat który lubi podominowac młodego uległego i lubi jak mu się wielbi sztompory i skarpetki
GG: 69700983
[26.03.2020] 13:04
stopy
kto popisze na gg i wymieni się fotkami? lubie stopy i brudne białe soxy
[26.03.2020] 13:07
nie ma stóp, są sztompory!
stopy (20.03.2020.26 13:04):
kto popisze na gg i wymieni się fotkami? lubie stopy i brudne białe soxy

Wielkie, śmierdzące, obleśne sztompory!
[26.03.2020] 22:38
trojmiejskizwyrol
Siema, jestem mega fetyszystą z Gdyni, mam 25 lat jestem misiem. Kocham sztompory, wielkie i małe, śmierdzące, brudne, uwielbiam niuchać skiety oraz znoszone buciory, lubię ciepły piss. Marzę o byciu zdominowanym w miejscu publicznym przez grupę 17-19latków z @@@iącymi soksami i sztomporami, najlepiej po skate lub innej aktywności
Szukam młodszego mastera ze śmierdzącymi sztomporami, najlepiej z okolic. Oczywiście pomogę finansowo
Kupię też znoszone soksy, buty i boksy. Najlepiej przez vinted lub all pierwsza transakcja, a potem się dogadamy. Może być też wymiana na żywo.
Kontakt GG: 70684057
[27.03.2020] 12:24
Rafal 13
possalbym duze meskie sztompory przyjol piss!
[28.03.2020] 12:02
poznan23l
Siema szukam kogoś fajnego młodego kto lubi zabawy sztomporami. Może na jakieś spotkanie albo popisać Najlepiej Poznań i okolice GG: 69715167
[28.03.2020] 20:11
Viking 29
Mam rozmiar 47 jestem z Torunia. Duży brodaty facet.
GG:564712
Snapchat: mezosome
[29.03.2020] 12:15
Cwel-do-skarpetek
Zrobie ci co kazesz ze skarpetkami spoconymi i brudnymi sztomporami.
Ja 16 lat prawie z okolic Rzeszowa.
gg 22905247

1 «   22 23 24 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat