o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Polityka
 » Odpowiedz na ten temat

PiS Cię kocha, PiS nie zdradzi, PiS do nędzy doprowadzi.

1 2 3
[17.10.2018] 20:31
meee owieczki

[nie mam nic do powiedzenia]
[17.10.2018] 20:32
końskie zęby schetyny
Oddwaj qrwo platformiana oszczędności emerytalne z OFE, które zayebałeś !
A piniendzy nie ma i nie będzie !!!
PO+.N targowica to ukryta opcja niemiecko-rosyjsko-żydowska - zdrajcy narodu polskiego
[17.10.2018] 20:56
meee owieczki
Weź no głupia owco powiedz nam tu wszystkim ile ci peło ukradło pieniędzy z twojego konta emerytalnego?
Gadasz takie bzdury, więc powiedz nam konkretnie ile to było pieniędzy?
czy może meeeeeeeeeeeeeeeeeeee barnie?
[19.10.2018] 17:11
żygam z karuzeli na pis
meee owieczki
Tak ministrowie byli@@@ni dla swoich:
Ministerstwo rozwoju 255 300 zł
Ministerstwo obrony narodowej 170 000 zł
Ministerstwo spraw zagranicznych 167 500 zł
Ministerstwo finansów 140 500 zł
Ministerstwo kultury i dziedzictwa narodowego 109 313,70 zl
Ministerstwo energii 72 500 zł
Ministerstwo rodziny, pracy i polityki społecznej 58 000 zł
Ministerstwo środowiska 51 070 zł
Ministerstwo zdrowia 47 090 zł
Ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi 44 550 zł
Ministerstwo sportu i turystyki 44 500 zl
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 43 165,13 zł
Ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego 38 000 zł
Ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji 35 600 zł
Ministerstwo infrastruktury i budownictwa 23 500 zł
Ministerstwo edukacji narodowej 2000 zł
Ministerstwo gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej brak danych
[21.10.2018] 13:44
Za ciasne buty sportowe
meee owieczki (18.10.2018.17 20:56):
Weź no głupia owco powiedz nam tu wszystkim ile ci peło ukradło pieniędzy z twojego konta emerytalnego?
Gadasz takie bzdury, więc powiedz nam konkretnie ile to było pieniędzy?
czy może meeeeeeeeeeeeeeeeeeee barnie?
[16.06.2019] 07:26
[21.10.2018] 15:19
złodzieje z PO+ZSL+.Ntargowicy
Złodziejstwa PO:
- karuzele VAT - co najmniej 260 mld zł
- OFE -150 mld zł,
- lewe paliwa - 20 mld zł rocznie,
- zasiłki pogrzebowe,
- VAT 23%,
- i wiele wiele innych
[21.10.2018] 16:32
meee owieczki
z tym vatem 23% to się moja kochana PiSowieczko mylisz.
Już ci tłumaczę jak było.
Faktycznie peło podniosło Vat do 23 % i ta stawka obowiązywała do końca 2015 roku.
Co zrobiła PiSbolszewia, po wygaśnięciu okresu w którym ten vat miał być obniżony?
Uchwaliła ustawę, która utrzymuje dotychczasową stawkę Vat na poziomie 23%, a jak wiemy stawka miała być obniżona!!!
To oznacza, że PiSdustan w 2016 roku nie obniżył stawki Vat a podniósł ją do 23%.
wiec meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moje kochane owieczki meeeeeeeeeeeeeeee
wiec kto wam podniósł stawkę Vat?
[21.10.2018] 22:06
no i co?
Łyso Wam, że PiS wygrał? Jakoś większość nie boi się, że PiS do nędzy doprowadzi. Jakoś nie doprowadził i idzie na lepsze, a PO niech sobie otworzy knajpę pod tytułem: "PO i przyjaciele"
[21.10.2018] 22:19
Zdradziecka morda
no i co? (18.10.2018.21 22:06):
Łyso Wam, że PiS wygrał? Jakoś większość nie boi się, że PiS do nędzy doprowadzi. Jakoś nie doprowadził i idzie na lepsze, a PO niech sobie otworzy knajpę pod tytułem: "PO i przyjaciele"

To trochę takie zwycięstwo jak wygrana Polski z Japonią na Mundialu
[21.10.2018] 23:05
ano pewnie
Zdradziecka morda (18.10.2018.21 22:19):
no i co? (18.10.2018.21 22:06):

To trochę takie zwycięstwo jak wygrana Polski z Japonią na Mundialu

teraz wam łyso PO-paprańcy
[22.10.2018] 08:01
meee owieczki
widać ka wyznawcy PiSlamu muszą cierpieć.
Niby wybory do Sejmików, bo o to tu chodzi wygrali, a jednak przegrali!
ta wygrana PiSbolszewi nie daje mandatu do rządzenia w Sejmikach !
w Polsce lokalnej władzę będzie sprawować koalicja KO i PSL, bo to oni mają większość.
Kukiz i SLD nie liczą się w wyborach, bo przyznawanie mandatów będzie się odbywać przy pomocy Metoda D'Hondta, a ta daje wygraną mocnym ugrupowaniom.
wiecie moje kochane owieczki, kto was tak urządził?
PiS!
więc teraz proszę o głośne meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[22.10.2018] 10:25
a ja
Czy Wy macie oczy szeroko zamknięte? Czy do cholery nie widzicie, że teraz nam się lepiej żyje, niż za rządów Tuska i tej całej bandy PO? Tam klika goniła kliką, na nic "piniendzy" nie było i nie będzie. Kochajcie PO, kochajcie, może coś "wskórwiajcie"
[22.10.2018] 10:58
meee owieczki
a ja (18.10.2018.22 10:25):
Czy Wy macie oczy szeroko zamknięte? Czy do cholery nie widzicie, że teraz nam się lepiej żyje, niż za rządów Tuska i tej całej bandy PO? Tam klika goniła kliką, na nic "piniendzy" nie było i nie będzie. Kochajcie PO, kochajcie, może coś "wskórwiajcie"

Komu się lepiej żyje?
PiSzłodziejom, za miskę ryżu?
bo im się należy?
weź ty lepiej owco leki na czerep, bo na nogi już nie musisz
[22.10.2018] 11:05
widać Tobie
meee owieczki (18.10.2018.22 10:58):

Komu się lepiej żyje?
PiSzłodziejom, za miskę ryżu?
bo im się należy?
weź ty lepiej owco leki na czerep, bo na nogi już nie musisz

żyło sie wspaniale za czasów mafii PO. Podobały Ci sie te wszystkie przekręty? Chodziłes zapewne do knajpy "Sowa i przyjaciele", jako fan tych zdrajców, którzy nabijali sobie kabzę, a Polskę i obywateli mieli gdzieś. Szkoda, że nie dopadł Cię wymiar sprawiedliwości za czasów Po i czekałbys latami na wyrok, oczywiście niekorzystny dla Ciebie, bo mafia sędziów już by cie "załatwiła"
[22.10.2018] 11:22
Zaprzańska morda
Powoli wełniany łbie pisiorski. Narazie twoje owce szczują i szukają wszędzie afer, mafii i gunwo z tego. Naszczekał się patrycek i kopa dostał w zakłamany zad. Komisje pośmiewiska nawet nie pomogły. Dlaczegoż to. Dupa już cicho, smarować sowicie, bo co rusz to w pislamie afery, premie i zaciemnianie kompromitacji dojnej zmiany koryto+. To ile już rydzyk wydoił z błaszczakiem, wiesz?
[22.10.2018] 11:26
a g... prawda
Zaprzańska morda (18.10.2018.22 11:22):
Powoli wełniany łbie pisiorski. Narazie twoje owce szczują i szukają wszędzie afer, mafii i gunwo z tego. Naszczekał się patrycek i kopa dostał w zakłamany zad. Komisje pośmiewiska nawet nie pomogły. Dlaczegoż to. Dupa już cicho, smarować sowicie, bo co rusz to w pislamie afery, premie i zaciemnianie kompromitacji dojnej zmiany koryto+. To ile już rydzyk wydoił z błaszczakiem, wiesz?

I tak wygrał PiS i to się liczy, bo Oni nie tylko obiecują, ale i ROBIĄ. Już jest dużo lepiej,s a będzie jeszcze lepiej i tak właśnie myślą Ci, co głosowali PiS. A Ty sobie szczekaj i czekaj...
[22.10.2018] 11:29
na szczęście
a winkszości w sejmikach PIS nie ma i nie będzie mieć
[22.10.2018] 11:46
jak to na
na szczęście (18.10.2018.22 11:29):
a winkszości w sejmikach PIS nie ma i nie będzie mieć

na szczęście dla Ciebie, to się ciesz i upij się z radości i czekaj... czekaj, aż Ci będzie lepiej
[22.10.2018] 12:44
odlot kaczek
To co szykuje się na przyszły rok od świńskiej zmiany samo zmiecie ich że sceny politycznej. Podwyżki jakie szykują w połączeniu z bezczelnym łamaniem prawa i grabieżą wszystkiego co popadnie wyprowadzi ludzi na ulicę. Zobaczycie jakie piekło sami sobie zrobicie we własnym kraju. Rządy hołoty, prostaków, złodziei i zawodowych łgarzy co ustroili się w garnitury nie mogą skończyć się inaczej
[22.10.2018] 13:31
meee owieczki
Mam cichą nadzieję, że teraz wyznawcy PiSlamu nie przeniosą stolicy do Radomia
bo siedziba Marynarki wojennej już tam jest
a teraz meeeeeeeeeeeeeeeeeeee owieczki moje kochane meeeeeeeeeeeeee
[22.10.2018] 13:34
meee owieczki
W Obornikach Śląskich siostra Premiera, Anna Morawiecka na deskach. Jej rywal Arkadiusz Poprawa (PO) zdobył w 1 turze 70 proc. głosów.
Drugiej nie będzie.
O! i teraz proszę meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[22.10.2018] 14:41
meee owieczki
900 firm upadło w 2017 roku, w tym upadłości będzie o 10 proc. więcej!
A taka kudłata PiSowca twierdzi, że za PiSdustanu jest lepiej
to teraz moja kochana owieczko zawołaj sobie meeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[22.10.2018] 14:41
meee owieczki
900 firm upadło w 2017 roku, w tym upadłości będzie o 10 proc. więcej!
A taka kudłata PiSowca twierdzi, że za PiSdustanu jest lepiej
to teraz moja kochana owieczko zawołaj sobie meeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[22.10.2018] 14:48
Hehehe!

Tobie się lepiej żyje bo ci wypłacają premie.
[22.10.2018] 15:43
Hehehe!
Szef polskiej dyplomacji Jacek Czaputowicz, pytany o reakcję Polski na wprowadzone przez Trybunał Sprawiedliwości UE środki zabezpieczające, przyznał że będzie potrzebna nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym. Szach-mat PiS-iorki
[22.10.2018] 17:22
meee owieczki
To dla tutejszych PiSowiec temat o SN jest zbyt skomplikowany, one wolą mieć swoją miskę ryżu i być dymanym aż im runo będzie podskakiwać.
przy okazji wołając meeeeeeeeeee
[22.10.2018] 19:21
Nie wiem
z czego wy sie cieszycie? Nic dziwnego, że PO wygrało w Warszawie i w innych większych miastach Polski. Przecież tam głosował cały beton w postaci dawnych partyjniaków, cała mafia paliwowo-górnicza, wszystkie pozostałe mafie. W Warszawie, a także na Śląsku ta cała mafia ma swoje siedliska, więc oni mieliby głosować na PiS, dlatego, że ubekom obniżyła emerytury? Zwykli ludzie głosowali na Pis, a mafia na PO, bo sie boją sprawiedliwych sadów i taka jest cała prawda o wyborach. Dlatego to PiS jest górą!
[22.10.2018] 19:25
Kutafiusz Kałczyński
Mafia miliona ludzi. Tego nawet w San Escobar nie grali pis jest górą ale pośmiewiska z starego, durnego dziada bolszewickiego. Beton to właśnie pęka.
[22.10.2018] 19:30
lepiej tego
Nie wiem (18.10.2018.22 19:21):
z czego wy sie cieszycie? Nic dziwnego, że PO wygrało w Warszawie i w innych większych miastach Polski. Przecież tam głosował cały beton w postaci dawnych partyjniaków, cała mafia paliwowo-górnicza, wszystkie pozostałe mafie. W Warszawie, a także na Śląsku ta cała mafia ma swoje siedliska, więc oni mieliby głosować na PiS, dlatego, że ubekom obniżyła emerytury? Zwykli ludzie głosowali na Pis, a mafia na PO, bo sie boją sprawiedliwych sadów i taka jest cała prawda o wyborach. Dlatego to PiS jest górą!

nie można było ująć. Brawo, brawo!
[22.10.2018] 19:40
Hehehe!

Nigdy nie myślałem że tak bardzo będę się cieszył z "wygranej" PiS-u
[22.10.2018] 20:06
ciesz się ciesz
Hehehe! (18.10.2018.22 19:40):

Nigdy nie myślałem że tak bardzo będę się cieszył z "wygranej" PiS-u

i przypomnij sobie, jak przez 8 lat rządziła PO. Gdyby wygrali 3 lata temu, sprzedaliby Polskę, tak jak sprzedawali po kawałku za ich rzadów, ale od tego i tak "piniendzy", jak nie było tak by nie było. I taka jest prawda

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat