o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Konto bankowe

1 2
[17.10.2018] 11:06
Asmir
Tycia789 (18.10.2018.16 17:43):
A wiesz co nawet nie wiem, bo nigdy nie zamawiałam. Ale wydaje mi się ze powinny być darmowe, bo to tak samo działa jak zwykła karta płatnicza, tylko jest tyćka

I można ją nakleić na telefon. Jest na pewno darmowa, wystarczy zgłosić chęć jej posiadania przy zakładaniu konta
No te darmowe bankomaty są super, a wiecie może czy można z innych też wypłacać, bez prowizji czy już wtedy coś się płaci ?

Na pewno nie ma prowizji BGŻ, bo to jest założenie - darmowe wypłaty. A czy są jakieś inne to już tego nie wiem ale raczej nie sądzę, bo skąd miałyby być dodatkowe opłaty?
Czyli są jeszcze miejsca, super Pewnie niektórzy się czają cały czas, i głowią się nad tym czy mają szansę na dostanie benefitu

Według mnie jak ktoś chce założyć nowe konto lub zmienić bank to po prostu idzie i zakłada konto w banku, który daje najlepsze warunki co do prowadzenia konta. Takie benefity jak oksystem to tylko dodatek.
To chyba już dla tych co są pewni swojego telefonu i jego niezawodności. Ja swojemu aż tak nie ufam

Kwestia zaufania nie ma tutaj nic do rzeczy. Uruchamiasz aplikację, płacisz, zamykasz aplikację. Nic sie złego stać nie może. Szcególnie ze apka BGŻ jest na prawdę dobrze zrobiona i nie ma lagów.
[17.10.2018] 11:53
krysia.makarona
Jeśli was ciekawi nie tylko rachunek własny, ale i kredytowanie - mogę poradzić serw który zajmuje się mikro kredytowaniem. Wygodna forma wypełnienia i koszty na waszej mapie już za 1 - minut)!
Doradzam tak jak sama korzystała i pozostała zadowoloną)
http://nova.rambler.ru/search?
[17.10.2018] 21:12
janeczka
Mi bardzo odpowiada maksymalne w BGŻ. Dla mnie ważnym atutem jest to, że nie ma opłat za wypłacanie w innych bankomatach. Nie jestem mobilna i latanie, szukanie bankomatu było problematyczne, zwłaszcza, że od października zaczęłam studia i nie znam kompletnie miasta.
[18.10.2018] 10:04
Meszeq
Asmir (18.10.2018.17 11:06):
I można ją nakleić na telefon. Jest na pewno darmowa, wystarczy zgłosić chęć jej posiadania przy zakładaniu konta

Ale po co to robić jak teraz praktycznie każdy telefon ma NFC i można spokojnie płacić poprzez gpay albo inne metody?
Na pewno nie ma prowizji BGŻ, bo to jest założenie - darmowe wypłaty. A czy są jakieś inne to już tego nie wiem ale raczej nie sądzę, bo skąd miałyby być dodatkowe opłaty?

Wypłaty są darmowe i tyle. Ja na pewno za miesiąc skorzystam z opcji wypłaty za granicą, bo wyjeżdżam do pracy i pewnie mi się przyda taka możliwość na początku.
Według mnie jak ktoś chce założyć nowe konto lub zmienić bank to po prostu idzie i zakłada konto w banku, który daje najlepsze warunki co do prowadzenia konta. Takie benefity jak oksystem to tylko dodatek.

To Twoje zdanie. Dla mnie befeity też są ważne, bo dlaczego mam ich nie dostać skoro inne banki dają? BGŻ dało świetne konto za darmo i do tego benefit więc wygrali rynek RORów moim zdaniem.
Kwestia zaufania nie ma tutaj nic do rzeczy. Uruchamiasz aplikację, płacisz, zamykasz aplikację. Nic sie złego stać nie może. Szcególnie ze apka BGŻ jest na prawdę dobrze zrobiona i nie ma lagów.

Bardzo dobrze powiedziane. Aplikacja mobilna bez zalogowania się do niej nie jest w stanie w jakikolwiek sposób sama cos zrobić. Poza tym to bardzo dobrze narzędzie, bo nie trzeba ze sobą nosić portfela.
[18.10.2018] 11:28
Kutasia2

[20.10.2019] 03:20
[18.10.2018] 13:47
kokosz
Meszeq (18.10.2018.18 10:04):

Ale po co to robić jak teraz praktycznie każdy telefon ma NFC i można spokojnie płacić poprzez gpay albo inne metody?

dokładnie, zwłaszcza, że korzystająć z gpay lub applepay w bgz można wyrwać jeszcze dzięki temu bony...

Wypłaty są darmowe i tyle. Ja na pewno za miesiąc skorzystam z opcji wypłaty za granicą, bo wyjeżdżam do pracy i pewnie mi się przyda taka możliwość na początku.

ta opcja wypłat za granicą jest rewelacyjna, zwłaszcza, że to konto dla młodych a studenci często wyjeżdżają albo nawet korzystają z erasmusa

To Twoje zdanie. Dla mnie befeity też są ważne, bo dlaczego mam ich nie dostać skoro inne banki dają? BGŻ dało świetne konto za darmo i do tego benefit więc wygrali rynek RORów moim zdaniem.

Jak dają to bierz a jak biją to uciekaj Ja jako student liczę każdy grosz więc staram się korzystać z takich promocji i wycisnąć wszystko co się da. Może to głupie ale dzięki temu sporo oszczędzam

Bardzo dobrze powiedziane. Aplikacja mobilna bez zalogowania się do niej nie jest w stanie w jakikolwiek sposób sama cos zrobić. Poza tym to bardzo dobrze narzędzie, bo nie trzeba ze sobą nosić portfela.

a w dobie płacenia kartą / telefonem za wszystkim ktoś jeszcze nosi portfel? Nawet jak tak to pewnie z dokumentami, bez kasy. Takie czasy, że fizycznie pieniądze nie są już potrzebne jak jest masa różnych sposobów płacenia bez gotówki
[18.10.2018] 17:28
master_kazik
MASTER-PAN 37/180/86/16. Szukam młodego do 23 lat szczupłego chłopaka do ostrych zabaw S/M w roli niewolnika, slave: oral, anal, bondange, CBT, TT, spank. piss, vax, vulgar, shaving, FF, eksperymenty medyczne, sox, itp. Czekam na poważne e-mail z całej Polski od nie przegiętych. Oczekuję 100 % dyskrecji i zdrowia.
Proponuję spotkania raz dwa razy w miesiącu lub rzadziej tylko weekendy na 12-24 godziny u mnie (mieszkam blisko Warszawy) lub np. zabawa w plenerze.
Oczekuję pełnej dyskrecji, zdrowia w 100 %.
Nie lubię zarośniętych cweli: żadnych bródek, wąsów, zarośniętych dup i jaj oraz zarostu na ciele. Interesują mnie wyłącznie młodo wyglądający i szczupli.
Nie lubię scat.
Wymagam podczas spotkania całkowitego posłuszeństwa, pokorne wykonywanie poleceń, znoszenie upokorzenia, wyzywania od najgorszych przyznawania się do tego że jesteś szmatą, dziwką itp... .
Na spotkaniach :
SHAVING- całego ciała oprócz głowy.
SPANKING/ CHŁOSTA/ - zabawa na maxa bez taryfy ulgowej (pasem, np. w przypadku spankingu nawet kablem elektrycznym, rózgami itp... )
PISS- polewanie i picie.
CBT- kręcenie wora , chłosta, wiązanie, klamerki spinacze, kopanie krocza, polewanie woskiem, elektro, eksperymenty medyczne np. cewnikowanie itp.
TT- klamerki, spinacze, wosk.
FF- sztuczne penisy, na maxa rozpychanie ci odbytu jeśli dojdziesz do wprawy nawet ręka.
VAX- polewanie woskiem.
KNEBLOWANIE- kneble, maski p-gaz, soxy itp.
BODDANGE- wiązanie , przykuwanie do ściany, krzesła, łóżka szczególnie bardzo przydatne podczas tortur.
ELKTRO- posiadam sprzęt do tej zabawy.
Podczas spotkań masz mi lizać glany, wąchać soxy, służyć jako pies i chodzić na smyczy jeść z podłogi, @@@ać laskę i pieścić me jądra, lizać rów, służyć jako kelner podając piwo. Nic nie robisz bez mojego polecenia. Odnosisz się do mnie wyłącznie w formie PAN, żadnych luźnych pogawędek, żadnych pytań, od momentu kontaktu wzrokowego ty jesteś slave ja PANEM. W każdej chwili masz być przygotowany na anal.
Po takich spotkaniach pozostaną ślady na twym ciele, oczywiście nie trwałe i nie na twarzy. Przed spotkaniem musisz się przygotować czyli zrobić sobie porządną lewatywą jak pisałem nie lubię scat.
Posiadam: haki w ścianach, kajdanki, wibratory (sztuczne penisy), łańcuchy, kneble, maski, maski p-gaz linki, paski skórzane, obroże smycze, packi, pasy, stymulator elektryczny 9V od 2,5 do 7,5 A zmiana biegunów +/-. Glany wojskowe mundur, itp.
Podczas sesji możliwość robienia zdjęć aparatem cyfrowym tylko na nasze potrzeby wyłącznie w 100 %.
Oczekuję też przed spotkaniem foto całej sylwetki , oraz tel. do kontaktów.
Jeśli ci się to podoba proponuję pierwsze spotkanie, jeśli masz pytania zadawaj.
SmMASTER
[21.11.2018] 19:02
Marta65
Jestem w mBanku już od wielu lat, a w międzyczasie korzystałam już z wielu baków, i wciąż muszę przyznać, że mBank może pochwalić się najlepszą ofertą na rynku. Także MOCNO polecam mBank, prosty interfejs konta i przejrzyste w obsłudze. Osobiście zraziły mnie inne banki. Na przykład interfejs od PKO jest straszny według mnie..
Jest jeszcze parę innych ciekawych banków, które mają swoje plusy i wspominam je z większą przyjemnością, ale nigdzie nie ma tak fajnego interfejsu.
Zależy czego człowiek oczekuje od banku. W niektórych z nich są fajne oferty bo wszystko za darmo, nawet karta, i bezwarunkowo. Ale dla mnie liczy się wygląd więc tylko mBank.
Ogólnie fajny ranking banków z najlepszymi darmowymi ofertami na rynku polecam tutaj i bardzo podoba mi się, że podzielają tę samą opinię na temat mBanku:
https://dobre-oferty.weebly.com/
Można sobie też sprawdzić jak mBank wypada na tle innych, no i jeśli ktoś chce super interfejsu - to jest to jego główna pozytywna cecha.
MBank = najlepszy polski bank moim zdaniem.
[21.11.2018] 20:03
urzekła nas twoja historia
śmieciu reklamodawczy ze srembanku
[02.06.2019] 14:54
Mandi
Ale że oni nawet na groupona oferty wrzucali? ciekawe
https://www.groupon.pl/deals/bank-bgz-bnp-pa ribas-s-a-13
[02.06.2019] 15:54
Mandi
Jestem idiotą jakich mało nawet na forach o2!
[10.10.2019] 18:30
mczay
Obecnie, naprawdę ciekawą ofertę posiada bank ING. Można się z nią zapoznać pod tym adresem: https://www.kontomaniak.pl/konta-osobiste/in g-konto-direct . Sam posiadam konto bankowe w banku ING i jestem z niego naprawdę zadowolony!
[10.10.2019] 19:56
ale my ci nie wierzymy majczak
Bo niby dlaczego, skoro 90% komentarzy na forum o2 pisanych jest przez pracowników firm?

1 2
 » Odpowiedz na ten temat