o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Urok miłosny

[10.09.2018] 11:53
aneokale
Wierzycie w uroki miłosne? Ja przez długi czas nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniej osoby, aż w końcu zdecydowałam się na taki urok u niejakiego malabory. Wszystko przeszło jak ręką odjął i po jakimś czasie znalazłam w końcu swojego ukochanego. Jeśli któraś z was chciałaby trochę dopomóc losowi, to polecam
jego mail: malabora77@yahoo.com
[10.09.2018] 15:37
aneokale
Urok polegał na przyjęciu spustu z móżinskiego dystrybutora.
[11.02.2019] 16:55
agnieszkaL
Polecam forum z opiniami na temat rytualistów - http://urokimilosne.fora.pl
[11.02.2019] 19:45
w dupie z twoimi opiniami
i z tobą
[26.02.2019] 07:13
pilsman
Siema chlopaki, znalazlem swietna stronke z chetnymi pannami na seks. Najlepsze jest to, ze mozna wyszukiwac w swojej okolicy i zapewniam was, ze zdziwicie sie ile napalonych suczek mieszka niedaleko was
Wlasnie wrocilem z sex randki. Bylem u takiej studentki, laska napalona, ze szok. Zaliczylem nawet anal. Najlepsze jest to, ze panienki nie sa nastawione na kase, po prostu sa spragnione seksu Wszystko za darmowww.sekswokolicy.pl
Sprawdzcie sami, tylko uwazajcie, zeby nie znalezc swoich zon Ja juz poruchalem, teraz czas na drzemke A na pozegnanie byl jeszcze prysznic i przed samym wyjsciem panne skusilo jeszcze i zrobila mi loda, cud miod
[11.12.2019] 12:34
[26.02.2019] 09:06
pilsman
jem kupem
[28.03.2019] 13:13
wrozba online
Rytuał miłosny na daną osobę ostatnio ma coraz bardziej lepszą skuteczność
polecam zamówić u https://polki.pl/baza-firm ,rytual-milosny-na-dana-osobe-wrozka-przez-internet,7108 8,1,wizytowka-zdjecia.html
lub tu http://www.wrozkaalicja.pl/rytual-milosny
rytuał miłosny
rytuał na miłość
rytuał miłosny na konkretną osobe
urok miłosny
[28.03.2019] 16:00
wrozba online
aneokale (18.09.2018.10 15:37):
Urok polegał na przyjęciu spustu z móżinskiego dystrybutora.

Tak właśnie jest.
[02.04.2019] 07:37
felek321
Cześć chłopaki,
Mam dla Was dosyć fajny portal. Dotyczy umawiania się na seks z dziewczynami, które można wybierać według miast. Możesz znaleźć laskę kilka miejscowości obok, a jeśli chcesz to taką, która mieszka w tym mieście co Ty. Baza dziewczyn jest naprawdę spora. Są wymagane zdjęcia, więc każdą laseczkę dokładnie możesz zobaczyć i nie trafisz kota w worku
Do dziewczyn są numery telefonów i emaile, więc nie jest trudno się z nimi umówić. A jak stwierdzisz, że jest za daleko to dupeczka może Ci zrobić pokaz na kamerce
Największym plusem jest to, że to wszystko jest za darmo, bo dziewczyny to nie prostytutki tylko lubiące seks i wyzwolone kobiety. Wystarczy rejestracja na stronie (wymagany sam adres email) i masz dostęp do wszystkich suczek w Twojej okolicy. Są też mężatki, więc uważaj, żeby nie przyłapać swojej
Strona, o której mowa towww.sexzarogiem.pl
[02.04.2019] 11:12
felek321
jem kupem także
[02.04.2019] 23:44
natka69
Hej
Jestem Natalia i szukam nowych przygód seksualnych
Nie kręci mnie seks za pieniądze, bo nie jestem prostytutką
Nie potrzebuję też żadnego sponsora, pracuję i zarabiam
Natomiast kręci mnie ostry seks na różne sposoby dla przyjemności
Jestem otwarta na wszelkie propozycje i bardzo proszę tylko o poważne wiadomości
Nie będę podawała swoich kompletnie nagich zdjęć tutaj ani swojego numeru telefonu, bo zbyt wiele razy na takich ogłoszeniach zostałam już oszukana
Jeśli Ci zależy i naprawdę chcesz się ze mną spotkać na seks lub obejrzeć pokaz na kamerce
To znajdź mnie na portaluwww.sekswokolicy.pl
Mój nick na tej stronie to sexnatka
Znajdziesz tam dużo moich zdjęć i numer telefonu, żeby się ze mną umówić
Zapraszam tylko zdecydowanych i poważnych Panów
Twój wiek nie ma dla mnie znaczenia, lubię nowe doświadczenia
Buziaki i do zobaczenia
[03.04.2019] 11:09
tak naprawdę
to jesteś szczerzącym się pilsmanem. I możesz już wypierrdalać.
[05.04.2019] 13:39
sexmalwina.pl
Uwaga. znalazłam super portal.. Napalone laski, kobiety, mężatki i studentki z Twojej okolicy ogłaszają sie na sex spotkania lub zdradę zobaczcie tu http://dobre-randki.pl/wQEMLO
najlepszy ranking portali gdzie za darmo pobzykasz dosłownie tego samego dnia

» Odpowiedz na ten temat