o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

Szukam fajnej kobiety

1 2
[17.08.2018] 01:23
Marcin 323232
Szukam fajnej kobiety do popisania o przyjemnościąch na GG a z czasem jeśli będzie się miło pisało to może spotkanie w realu chętne i otwarte dziewczyny w wieku 17 - 35lat pisać na gadu gadu 66262282
[17.08.2018] 11:13
tu nie ma kobiet

[15.02.2019] 14:21
Duzy25
dwa serwisy na sex. Nie wazne czy jestes z miasta czy ze wsi. Kazdy kogos znajdzie na juz A do tego sa zdjecia calych kobiet i mezczyzn a nie tylko tylka czy cip... Widzisz z kim sie umawiasz!!!
https://tiny.pl/tmkgd
https://tiny.pl/tmkg1
Ja tez tam jestem i nie narzekam
Pozdrawiam
[27.02.2019] 23:25
bolo22
Siema chlopaki, trafilem ostatnio na swietny portal z chetnymi kobietkami na seks. Duzym plusem jest to, ze mozna je wyszukiwac wedlug miejsca zamieszkania. Zdziwicie sie ile napalonych laseczek mozecie znalezc tuz obok swojego miejsca zamieszkania
Wczoraj bylem na takiej seks randce z dziewczyna z tej strony. Cos pieknego. Sliczna, napalona i glodna seksu blondyneczka, lat 21, studentka Jak ktos woli starsze to sa tez ekstra milfy. Dziewczyny lepsze niz na roksie. Dziewczyny pozwalaja na naprawde duzo i to za darmo, bo wiekszosc robi to dla przyjemnosci, a nie dla kasy. Analek i lodzik prima sort www.sekswokolicy.pl
Sprawdzcie sami, tylko uwazajcie, zeby nie znalezc swoich zonek Wczoraj pieknie poruchalem, dzis przerwa, a jutro tez sie umowie. Mam juz na oku dla odmiany taka 40stke. Panna jest w domu, a maz pracuje w delegacji. W ponczoszkach wyglada bosko, bo wyslala mi na tej stronie dodatkowe zdjecia jak ja poprosilem
Zycze udanych łowów i miłego ruchania
[28.02.2019] 09:31
bolo22
Jestem szczerzącym się idiotą. Wybaczcie.
[18.11.2019] 21:06
[05.03.2019] 09:46
sexmalwina.pl
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat
. Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu https://leadn.pl/p_uri/7yk1NaQv3YmBZWAj3qGV/ e5kqy7h/?parametr=malwina_galeria i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do tel
efonu, poczujesz rozkosz)
[11.04.2019] 17:55
Padre
Dominujący, wykształcony, zadbany, niepalący, z poczuciem humoru, wieloma pomysłami i doświadczeniem mężczyzna pozna kobietę/mężatkę lub marzącą o wprowadzeniu w klimat kobietę / dziewczynę. Szukam kobiety która jest inteligentna, zadbana, zdecydowana, realna. Jeśli lubisz być posłuszna, wykonywać różne zadania, określać granice a potem je wspólnie przekraczać to tym lepiej. Gdy dodasz do tego swoją bezwstydność, brak pruderii, i radość ze spełniania oczekiwań i to nie powinnaś pozostawić mojego ogłoszenia bez odzewu. Liczy się dla mnie nie tylko sam efekt końcowy ale także - a może nawet przede wszystkim - twoje starania, podejście do tego by ten efekt osiągnąć Niezbędne elementy tej znajomości to: zaufanie, wzajemny szacunek, dyskrecja, otwartość i tolerancja. Czekam aż się odezwiesz.gg 16377434 Pozdrawiam
[14.04.2019] 09:57
heniutek12321
Cześć koledzy, mam dla Was coś naprawdę fajnegowww.sexyportale.pl
Naprawdę porządny i duży zbiór najlepszych i starannie wyselekcjonowanych portali randkowych, dzięki którym bez problemu można się umówić na seks spotkanie
Sam wypróbowałem już kilka z nich i na tą chwilę najbardziej przypadły mi do gustu I Am Naughty i Loveaholics. Chociaż Erodate też jest całkiem spoko.
Akurat na tych, które wymieniłem znalazłem najlepsze laski całkiem blisko siebie. Seks z tymi dziewczynam jest świetny, bo nie są nastawione na kasę tylko na konkretne ruchanie Zakładają tam konta z tego samego powodu co my chcą się dobrze zabawić w łóżku
Polecam chłopaki, nie ma co walić konia przed kompem, wystarczy się umówić i poruchać z chętnymi panienkami
Do dzieła!
[14.04.2019] 10:12
wiadomo nie od dziś
heniutek12321 (19.04.2019.14 09:57):
Naprawdę porządny i duży zbiór najlepszych i starannie wyselekcjonowanych portali randkowych, dzięki którym bez problemu można się umówić na seks spotkanie
Sam wypróbowałem już kilka z nich i na tą chwilę najbardziej przypadły mi do gustu I Am Naughty i Loveaholics. Chociaż Erodate też jest całkiem spoko.
Akurat na tych, które wymieniłem znalazłem najlepsze laski całkiem blisko siebie. Seks z tymi dziewczynam jest świetny, bo nie są nastawione na kasę tylko na konkretne ruchanie Zakładają tam konta z tego samego powodu co my chcą się dobrze zabawić w łóżku
Polecam chłopaki, nie ma co walić konia przed kompem, wystarczy się umówić i poruchać z chętnymi panienkami
Do dzieła!

że wszystkie kurwi-szony męskie i żeńskie szukają samych swoich i oczywiście znajdują bo tego kurestwa jest dość na świecie
[30.04.2019] 15:13
heniutek12321
wiadomo nie od dziś (19.04.2019.14 10:12):
heniutek12321 (19.04.2019.14 09:57):
Do dzieła!

że wszystkie kurwi-szony męskie i żeńskie szukają samych swoich i oczywiście znajdują bo tego kurestwa jest dość na świecie

Chyba dostałem sraczki pa pa
[10.05.2019] 10:22
napalona monika
szukam zadbanego faceta na ten weekend moje fotki i kontakt tu http://sexdom.pl/anons/3/monika
obiecuje dobry sex, zrobisz zemna wszystko na co masz ochote
[07.06.2019] 23:45
Karkertusz
Chcę poznać liberalną kobietę, bo chcę takiego związku, który na nic nie obowiązuje... Czy są chętni?
[08.06.2019] 09:48
chyba chętne

[08.06.2019] 11:38
hellenka
chyba chętne (19.06.2019.08 09:48):

Taka liberalna kobieta może być przecież "chętnym" .
Przy takiej wolności w związku nie będziemy się ortodoksyjnie trzymać gramatyki .
[08.06.2019] 11:39
HelenaLo
Karkertusz (19.06.2019.07 23:45):
Chcę poznać liberalną kobietę, bo chcę takiego związku, który na nic nie obowiązuje... Czy są chętni?

Chcę. Po prostu nie wiem, może mnie nie polubisz. Spójrz tutaj https://meetville.com/catalog/us/page/1230-l iberal mnie tym pseudonimem Jlovie. Czekam na wiadomość od ciebie_)
[08.06.2019] 15:34
Karkertusz
hellenka (19.06.2019.08 11:38):
chyba chętne (19.06.2019.08 09:48):

Taka liberalna kobieta może być przecież "chętnym" .

Pisałem z telefonu, opcja T9. Nie zauważyłem od razu.
[08.06.2019] 15:35
Karkertusz
HelenaLo (19.06.2019.08 11:39):

Chcę. Po prostu nie wiem, może mnie nie polubisz. Spójrz tutaj https://meetville.com/catalog/us/page/1230-l iberal mnie tym pseudonimem Jlovie. Czekam na wiadomość od ciebie_)

Napiszę dziś wieczorem.
[08.06.2019] 22:21
hellenka
Karkertusz (19.06.2019.08 15:34):

Nie wiem, co to opcja T9; ortodoksyjnie nie używam telefonu, ale domyślam się, że to funkcja podpowiedzi.
W sumie to ja pewnie też spieszyłabym się do takiej wolności .
Rozumiem .
[09.06.2019] 23:05
Karkertusz
hellenka (19.06.2019.08 22:21):
Karkertusz (19.06.2019.08 15:34):

Nie wiem, co to opcja T9; ortodoksyjnie nie używam telefonu, ale domyślam się, że to funkcja podpowiedzi.
W sumie to ja pewnie też spieszyłabym się do takiej wolności .
Rozumiem .

Poprzednia moja kochanka zawsze mnie coś zakazywała... Nie można piwo pić z kolegami, nie można tego, tego i tego... Mam dość...Chcę związku, ale nie chcę ciągle siedzieć w domu i oglądać z żoną telewizję...Chcę po pracy odpoczywać tak, jak ja tego chcę... Chodzi mi o taką wolność...
[10.06.2019] 10:00
No ale
piwo można też pić samemu, np. w czasie czytania.
[10.06.2019] 10:06
ach ta wolność!
Dlaczego dziadek nie wraca?
x
Dziadku, sąsiad już się krząta,
Dziadku, wstawaj bo już piąta.
Dziadku, gacie włóż na dupę,
Przestań patrzeć się na Krupę!
Strasznie jestem niewyspana,
Dziadku, dziś melisa z rana.
Dziadku, ksiądz już na mszę woła,
Załóż krawat do kościoła.
Dziadku, nie siedź już w altanie,
Dziadku, woda kapie w kranie.
x
Dziadku, kto śmieci wyniesie?
Dziadku, czemu jesteś w dresie?
Dziadku, lata wielka mucha,
Dziadku, stary już nie rucha.
Dziadku, alkohol jest drogi,
Dziadku, wymocz sobie nogi.
Znowu Doda na ekranie,
Dziadku, nie patrz bo ci stanie.
Dziadku, kawa jest niezdrowa,
Dziadku, myj po kupie rowa.
x
Nie ma moralności w świecie,
Co ty widzisz w tej gazecie?
Nie patrz się już na Wachowicz,
Bardzo mądra ta Pawłowicz.
Więcej dzieci ma się rodzić,
Dziadku, nigdzie masz nie chodzić.
Nie będziesz szlifować bruków,
Zostaw czipsy, są dla wnuków.
Dziadku, wyrzuć to do kosza,
Ciągle nie ma listonosza.
x
Tylko leń tak się obija,
Dziadku, przełącz na Maryja.
Czemu prezes taki mały?
To wstyd czytać kryminały.
Coś dziś jesteś małomówny,
Dobre książki są Mniszkówny.
Dziadku, zostaw te banany,
Tango - taniec wyuzdany.
U dementa głowa nie ta,
Dziadku, od dziś ścisła dieta.
x
Od piwa rozum jest krótki,
Striptiz robią prostytutki.
Dobry obiad jest z kapusty,
Nie jedz boczku, bo za tłusty.
Jeść kolacji nie wypada,
Dziadku, słuchaj! Jarek gada!
Ośmiorniczki są ohydne,
Wszystkie laski są bezwstydne.
Kto pije wódkę - ma kaca,
Dziadku, dokąd idziesz? Wracaj!
[13.06.2019] 10:59
Karkertusz
No ale (19.06.2019.10 10:00):

Ale to nudno...
[13.06.2019] 11:00
Karkertusz
No ale (19.06.2019.10 10:00):

Fajnie, 5+!
[13.06.2019] 11:01
Karkertusz
ach ta wolność! (19.06.2019.10 10:06):
Dlaczego dziadek nie wraca?
x
Dziadku, sąsiad już się krząta,
Dziadku, wstawaj bo już piąta.
Dziadku, gacie włóż na dupę,
Przestań patrzeć się na Krupę!
Strasznie jestem niewyspana,
Dziadku, dziś melisa z rana.
Dziadku, ksiądz już na mszę woła,
Załóż krawat do kościoła.
Dziadku, nie siedź już w altanie,
Dziadku, woda kapie w kranie.
x
Dziadku, kto śmieci wyniesie?
Dziadku, czemu jesteś w dresie?
Dziadku, lata wielka mucha,
Dziadku, stary już nie rucha.
Dziadku, alkohol jest drogi,
Dziadku, wymocz sobie nogi.
Znowu Doda na ekranie,
Dziadku, nie patrz bo ci stanie.
Dziadku, kawa jest niezdrowa,
Dziadku, myj po kupie rowa.
x
Nie ma moralności w świecie,
Co ty widzisz w tej gazecie?
Nie patrz się już na Wachowicz,
Bardzo mądra ta Pawłowicz.
Więcej dzieci ma się rodzić,
Zostaw czipsy, są dla wnuków.
Dziadku, wyrzuć to do kosza,
Ciągle nie ma listonosza.
x
Tylko leń tak się obija,
Dziadku, przełącz na Maryja.
Czemu prezes taki mały?
To wstyd czytać kryminały.
Coś dziś jesteś małomówny,
Dobre książki są Mniszkówny.
Dziadku, zostaw te banany,
Tango - taniec wyuzdany.
U dementa głowa nie ta,
Dziadku, od dziś ścisła dieta.
x
Od piwa rozum jest krótki,
Striptiz robią prostytutki.
Dobry obiad jest z kapusty,
Nie jedz boczku, bo za tłusty.
Jeść kolacji nie wypada,
Dziadku, słuchaj! Jarek gada!
Ośmiorniczki są ohydne,
Wszystkie laski są bezwstydne.
Kto pije wódkę - ma kaca,
Dziadku, dokąd idziesz? Wracaj!

Fajnie, 5+!
[14.06.2019] 10:03
Hehehe!

Od zawsze zdecydowanie podkreśla się się fakt, że "chodzenie" jest podstawową formą aktywności fizycznej, tak więc zaleca się długie spacery. Tymczasem wiele kobiet uważa że nie powinno się szwendać bez celu, chyba że celem wyjścia z domu jest udanie się do spożywczego albo do mięsnego. A więc powinno się przebywać w domu lub (jeśli ktoś posiada) na posesji.
Takie podejście wynika też z potencjalnych zagrożeń jakie dla mężczyzny stanowi niekontrolowane opuszczenie domu. Spuszczony z łańcucha może np. wpaść na pomysł spożycia alkoholu (w domu mu nie wolno). A jeszcze gorzej gdyby wpadł na pomysł nawiązania kontaktu z płcią przeciwną i w wyniku tegoż kontaktu zrobił bejbi.
Wszystkich tych problemów najłatwiej uniknąć gdy pan mąż będzie przebywał całymi dniami w domu i czekał na okazję wymiany żarówki lub uszczelki w kranie.
[14.06.2019] 12:11
hellenka
Hehehe! (19.06.2019.14 10:03):

"Od zawsze zdecydowanie podkreśla się się fakt, że "chodzenie" jest podstawową formą aktywności fizycznej, tak więc zaleca się długie spacery. Tymczasem wiele kobiet uważa że nie powinno się szwendać bez celu, chyba że celem wyjścia z domu jest udanie się do spożywczego albo do mięsnego. A więc powinno się przebywać w domu lub (jeśli ktoś posiada) na posesji.
Takie podejście wynika też z potencjalnych zagrożeń jakie dla mężczyzny stanowi niekontrolowane opuszczenie domu. Spuszczony z łańcucha może np. wpaść na pomysł spożycia alkoholu (w domu mu nie wolno). A jeszcze gorzej gdyby wpadł na pomysł nawiązania kontaktu z płcią przeciwną i w wyniku tegoż kontaktu zrobił bejbi.
Wszystkich tych problemów najłatwiej uniknąć gdy pan mąż będzie przebywał całymi dniami w domu i czekał na okazję wymiany żarówki lub uszczelki w kranie.

Być może cała zachodnia kultura, oparta na programie poznawczym Arystotelesa, wzięła się z serii krótkich spacerów, jakie ten filozof uprawiał ze swoimi uczniami w Atenach. Uczył, idąc. Dlatego szkołę Arystotelesa nazywa się perypatetycką - szkołą tych, którzy lubią się ciągle przechadzać. Jean Jacques Rousseau, inny wielki filozof, pisał, że umie medytować tylko wtedy, kiedy chodzi. Bo kiedy staje ciało, zatrzymują się też jego myśli. Rousseau przeszedł spory trening w chodzeniu. Kiedy w wieku 15 lat wrócił zbyt późno z niedzielnego spaceru do Genewy, gdzie mieszkał, brama miejska była już zamknięta. Odwrócił się do niej plecami i ruszył przed siebie, zostawiając dach, pod którym mieszkał, znajomych i pracę, do której się przysposabiał. Dotarł pieszo do Włoch, a później do Francji.
Soren Kierkegaard nie mógł uprawiać filozofii bez spacerów ulicami Kopenhagi - mawiał, że jego książki powstają dwa razy: najpierw, gdy chodzi, potem, gdy spisuje myśli (umarł też na spacerze), a Immanuel Kant odbywał codziennie po obiedzie rytualną wędrówkę ulicami Konigsbergu i była to jedna z niewielu jego aktywności fizycznych. Konieczna dla klarowności myślenia. Inny niemiecki filozof, Johann Gottlieb Fichte, w roku 1791 przeszedł pieszo z Lipska do Konigsbergu, żeby się spotkać z Kantem (w maju ruszam, też na piechotę, jego śladem). Zajęło mu to dwa i pół miesiąca. Mądrość nie wykuwa się wcale, jak chce współczesna pedagogika, w pozycji siedzącej, w sali lekcyjnej lub szkoleniowej."
Takiego szwendającego się biorę w ciemno.
Strasznie by mi taki filozof imponował.
Wiemy już, jak hartowała się stal.
Teraz pora na wiedzę, jak wykuwa się mądrość .
[14.06.2019] 18:59
obserwator25
Ciekawa dysskusja
[15.06.2019] 18:06
Milolaj349
Też szukam kobiety, można nie liberalną.
[15.06.2019] 19:36
Noo no
Hehehe! (19.06.2019.14 10:03):

Spuszczony z łańcucha może np. wpaść na pomysł spożycia alkoholu (w domu mu nie wolno).

Kolokwialnie mówiąc, może się po prostu upierrdolić.
[16.06.2019] 01:46
Ewa Ewa

Aktualne?
[16.06.2019] 02:59
He-he
Jakie tu randki

1 2
 » Odpowiedz na ten temat