o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Studia - co wybrać?

[01.08.2018] 13:23
Coca Cola
Cześć, zastanawiam się co zrobić. Czy pójść na techniki dentystyczne na które dostałam się w tym roku czy zrobić rok przerwy, poprawić maturę z chemii i pójść na weterynarię? Oba kierunki mają w sobie coś co mnie interesuje, ale nie wiem co jest bardziej dla mnie. Niby zawsze marzyłam o weterynarii, ale techniki też wydają się być fajną opcją. Wiadomo, że każdy kierunek ma złe i dobre strony, ale może wy jesteście w stanie mi powiedzieć co ma lepsze perspektywy i zarobki. Z jednej strony nie wiem czy chcę całymi dniami siedzieć sama w pracowni a z drugiej studia weterynaryjne są podobno bardzo trudne do skończenia, a z pracą również ciężko.
[12.08.2018] 16:32
Ignatianus
Wybierz to co sprawia Ci większą przyjemność. Kwestia pracy to często loteria i czasem może się po prostu udać coś znaleźć, a czasem mając nawet kompetencję i chęci może nic z tego nie wyjść. Ja bym chyba wolał weterynarię, bo bardziej lubię kontakt ze zwierzętami niż z ludźmi
[13.08.2018] 19:41
Coca Cola
Ignatianus (18.08.2018.12 16:32):
Wybierz to co sprawia Ci większą przyjemność. Kwestia pracy to często loteria i czasem może się po prostu udać coś znaleźć, a czasem mając nawet kompetencję i chęci może nic z tego nie wyjść. Ja bym chyba wolał weterynarię, bo bardziej lubię kontakt ze zwierzętami niż z ludźmi

Dziękuję za odpowiedź już zwątpiłam że ktoś mi odpowie.
Myślę, że masz rację tylko mój problem jest w tym że chyba nie wiem co sprawiałoby mi większą przyjemność. Chyba ostatecznie spróbuję przez rok technik i zobaczę czy będzie mi się podobało. Też raczej wolę kontakt ze zwierzętami, ale niestety jako weterynarz musisz mieć też (albo przede wszystkim) dobry kontakt z ich właścicielami
[07.11.2018] 13:17
CandyAndy111
Zgadza się, studia muszą sprawiać przyjemność. Mi od zawsze marzyła się praca w służbach mundurowych więc wybrałem studia na specjalności kryminologia i kryminalistyka: https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/krymi nologia-i-kryminalistyka/ . Zajęcia bardzo mi się podobają, dużo wiedzy wynoszę właśnie z nich w domu tylko ją uzupełniam. Myślę, że wybrałem bardzo dobrze.
[07.11.2018] 15:24
a my myślimy
że jesteś darmowym reklamodawcą, pracownikiem sprzedaży z tej szkoły.
[05.04.2020] 11:32
[07.12.2018] 12:42
Olka441
Oba kierunki są ciekawe, jednak studia weterynaryjne są o wiele trudniejsze i dłuższe. Z tego co się orientuje większość takich studiów jest 5 letnich, a dentystyczne niekoniecznie.
[18.01.2019] 15:26
karolajn11
ja się biję z myślami czy wybrać Ekonomię czy Sport i Zdrowie - dwa kierunki, którego od tego roku mają sie otworzyć na WSEHu w Bielsku i które mnie interesuje - jak myślicie, który jest bardziej przyszłościowy??
[18.01.2019] 15:52
no ale czemu zmieniasz nicki
pracowniku sprzedaży?
[08.08.2019] 10:18
Adrian D
Polecam topowy kierunek Informatyka. Ja studiuje w Szczecinie w Collegium Balticum, praktyczne studia, wykładowcy - pracownicy szczecińskich firm IT. Polecam!
[08.08.2019] 11:17
nic nie studiujesz
tylko jesteś pracownikiem sprzedaży. Po co te ściemy? Masz forumowiczów za idiotów?
[08.01.2020] 23:14
Malwa2311
Polecam stronę z najnowszymi mp3 do pobrania http://www.mp3on.pl
[19.01.2020] 17:49
Tomik
Chyba najlepiej takie, po których łatwo znaleźć praca
[20.01.2020] 15:53
myśl odkrywcza
Tyle tylko że rynek pracy w okresie kilku lat zmienia się.
[26.01.2020] 03:02
Wikta
Aktualnie bardzo ciekawą ofertę przygotowała Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi. Ruszyła rekrutacja na studia dotowane z funduszy unijnych. Można studiować za darmo transport, informatykę, grafikę, filologię angielska z językiem japońskim, zarządzanie i pedagogikę.
[26.01.2020] 03:06
Wanda22
W Warszawie znalazłam dla siebie studia II stopnia poświęcone zarządzaniu jakością https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie-j akoscia-i-bezpieczenstwem ,ws54.html Program specjalności uwzględnia także zasady funkcjonowania i audytowania zintegrowanych systemów zarządzania w przedsiębiorstwie oraz metodykę wdrażania systemów zarządzania jakością i systemów zintegrowanych (zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy). Program obejmuje tematykę z zakresu podejścia jakościowego zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.
[26.01.2020] 15:38
weźcie już wypierrdalajcie
pracownicy sprzedaży. Gówno zarabiacie i jeszcze musicie pisać te idiotyczne reklamy na forach.
[29.02.2020] 13:38
Olek92222
Oferuję pracę zdalną polecanie usłuh bankowych, kredytowych i pożyczkowych
Zarabiaj już dziś i zarejestruj się za pomoca linku poniżej
https://panel.money2money.com.pl/register?id Partner=73718
[29.02.2020] 15:41
olek92222
Udzielam lichwy. Dam też pracę zdalną w postaci reklamowania lichwy na forach. 668 810 547

» Odpowiedz na ten temat