o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

eclerc bielany warszawa

[21.04.2018] 19:57
monitorek
W zeszłym tygodniu bylam przy Aspekt na Bielanach w sklepie eclerc gdy wrocilam po zostawiony wozek byl uchylony b.mocno czyms wybielony i nie bylo w nim4 toreb eclerkowskuch ktore tam zostawilam.40 minut czekałam na kogos zeby mi wyjasnil co sie stalo z wozkiem.W miedzyczasie przyszlavjedna kobieta z punktu obslugi i niecwiem po co jakiemus czlowiekowi tlumaczyla ze jakus wizek zostal zabrany przez jakiegos faceta ktory powiedzial ze ona ma nie pokolei w glowie a gdzie policja oraz ochrona.w koncu przyszedl niewysoki lysawy czlowiek ktory stwierdzil ze moge poczekac do wieczora moze ktos przyjdzie z moim wozkiem bo tu do nich czesto przychodzi taki pan i wlasnie z takiego rodzaju takiecsame wozki pidmienis.Stwierdzilam ze to nie moja wina wiec nie bede czekac do wieczora
w koncu ten pan nerwowo stwierdzil ze co pok podejrzewam o zabranie 4 toreb.Wozek byl czms wybielony poszarpany bez moich toreb.W koncu pan wspanialomyslnie stwierdzil ze moze tych toreb wogole tam nie bylo .Wiecej ja piwiem moze w ogole w zeszla sibote po poludniu mnie tam nie bylo a co z monitoringiem ichrona policjs skoro ktos mowi ze ktos zabral wozek.Poprosilam niewysokiego lysego pana o te 4 torby ktore zniknely lub byly w innym identycznym wozku zamienionym.Powiedzial ze nie ma takiej opcji.Skandaliczne pitraktowanie tym bardziej ze wozek mialamjakues 1,roku i nigdy mi nie odpadlo kolo od niego a dzis mojej Mamie odpadlo rowno tydzien po pierwszy raz po tamtym wydarzeniu.Zaczynam wiec miec o wiele wueksze watpliwosci czy torby zistaly wyjete i zostal wybieliny pid nisem pok czy rzeczywiscie przez kogos zamieniony .Pan ktory wyjasnisl ta sorawe nawet nie przedstawil sie wiec nie wiem kim byl wyjasnienia Jego i Jego obslugi zakrawaja na zarty z klienta gdzie monitoring gdzie ochrona i policja.Piwiedzial tem pan ze torby eclerkowskie to nie rzeczy jak mowilam o odpiwiedzialnosci za rzeczy.Coz kolo odpada wypada kupuc drugi wozek to nie rzeczdla eclerka
[21.04.2018] 20:05
monitorek
Dodan ze nigdy wczesniej w taki sposob nie zostala w elerc wyjasniona moja sprawa rowniez w pok jestem niemile zaskoczona ta sytuacja tym badziej z tego powodu.Mam nadzieje ze to sie juz nie powtorzy wiecej
[22.04.2018] 08:50
a co to ma wspólnego
z komunikatorem tlen.pl?

» Odpowiedz na ten temat