o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny

[20.04.2018] 10:40
kerda
Warto się uczyć tego na własny użytek? W sensie - czy jestem w stanie samodzielnie wykonać sobie makijaż permanentny? Oczywiście zakładając używanie do tego jakościowych kosmetyków?
[20.04.2018] 11:22
no i zaraz
ukaże się reklama, gdzie i jak zastosować makijaż permanentny. Stare, jak świat
[20.04.2018] 11:24
odpowiedź będzie brzmieć
Tak, ale po co, skoro można go wykonać: tu nastąpi wymienienie nazwy miejscowości, nazwy badziewnego zakładu kosmetycznego oraz idiotycznego imienia (pseudonimu) perfekcyjnej pani makijażystki.
[20.04.2018] 12:08
tywonia
No przecież wiadomo, że tylko p. Estera z Magic Lady!
[20.04.2018] 13:07
wcale nie,
bo p. Klaudia z Brave Brew.
[19.08.2019] 17:07
[20.04.2018] 13:11
się tam znacie
P. Judyta z Całuśnego Konturu, a potem długo, długo nikt.
[20.04.2018] 13:18
Ale żeś
palnęła jak łysa warkoczem o beton. P. Joanna z Kreski Miłości.
[20.04.2018] 13:19
Ale żeś
bo tak.
[20.04.2018] 18:52
no i co?
Czy dowiemy się, jak się robi makijaż permanentny? Czekamy z niecierpliwością, a zwłaszcza panowie, bo i oni też potrzebują takiego makijażu, bo brwi mają niewyraźne, albo wyblakłe, usta też małowyraziste i blade. Czy oni nie zasługują na poprawę swojego wizerunku, co?
[20.04.2018] 19:33
No ale
jak się robi, to wiedza wymagająca gruntownego przygotowania i na forum nikt jej nie uzyska. I bardzo dobrze. Piekarz piecze, lekarz leczy etc.
[20.04.2018] 21:25
zasadniczo to
jestem tak piękny, że tym makijażem można by tylko tej przecudnej urodzie zaszkodzić. Nie znam się ale wydaje mi się, że to forma tatuażu. Robić sobie osobiście tatuaż, zwłaszcza w okolicy oczu to trąci mi horrorem. I dlatego potraktowałem ten temat bez czcigodnej powagi.
[21.04.2018] 19:21
a ja myślę
że makijaż permanentny - to dobry wynalazek. Poprawianie urody, tam gdzie rzeczywiście jest to potrzebne to nic złego. Natomiast ta moda na usta-waginy jest wulgarna, po prostu wstrętna i nawet mężczyźni się śmieją z takich kobiet. I słusznie.
[26.04.2018] 15:43
zasadniczo to
te usta waginy są bez sensu. Znaczy się, dziewicze wargi sromowe większe, tylko poprzecznie, z wystającym w jednym kąciku czubkiem języka????? Aż w Googlach sprawdziłem. I tam, na Kafeterii jedna pani Lidkaaa87 pisze, że to polega na tym, że Kobieta robi dzióbek wysoko pod nos. To chyba ta pani Lidka nigdy w lusterku nie oglądała swoich tamtych okolic, jeśli takie głupoty pisze. Myślę, że to element rewolucji komunistycznej. Znaczy się, żeby tak ludziom zamącić w głowie.
Gdy już całkiem przestaną odróżniać usta od cipuli, a sama cipula przyjmie inne od oryginału, fantazyjne kształty, to ludzie kompletnie zgłupieją i Najwyższe Plenum będzie im dyktować co, gdzie, jak i kiedy robić z ustami i cipulami. Zasadniczo to obecnie sami komuniści jeszcze nie wiedzą, co po zwycięstwie będą kazali robić z ustami i cipulami, poza tym, że będzie inaczej niż obecnie, i że będą wspólne.
[10.02.2019] 21:40
Myszkia
Ja tam lubię sobie eksperymentować w makijażu więc jednak stawiam na taki codzienny. Bardzo cenię sobie w takim razie makijaż wykonywany za pomocą dobrej jakości kosmetyków może robić niemałe wrażenie. Polecam więc https://www.seol-cosmetics.pl/ jesli chodzi o kupowanie ich. Mają dobre ceny i świetny wybór. Od cieni, po tusze, podkłady i tym podobne. Ogólnie na duży duży plus
[11.02.2019] 10:06
czy wy w ogóle umiecie czytać?
Tylko p. Estera z Magic Lady, potem długo, długo nic, a na końcu wy, niedouczone panienki z badziewnych saloników.

» Odpowiedz na ten temat