o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

kobieta urolog

1 2
[06.04.2018] 08:55
shinesx
Czy zdecydowalibyście się na wizytę u kobiety urologa, czy mielibyście opory jednak?
[06.04.2018] 12:18
maniak seksualny
W życiu. Jeszcze by mi stanął w czasie badania. Spaliłbym się ze wstydu!.
[06.04.2018] 16:21
wellman
ja zaliczyłem wizyte u pani urolog.atrakcyjna pani jak na babkę po 50ce.było normalnie.włozyła palec,stwierdziła,że jest wszystko ok tam i tyle.nie było żadnego zażenowania.
[06.04.2018] 16:26
ampularecti
Coś takiego. Przeżyłeś więc badanie per rectum!
[06.04.2018] 19:53
wirtarka
ampularecti (18.04.2018.06 16:26):

A Czy to badanie może zakończyć się śmiercią, że taki zdziwiony jesteś, że przeżył?
Jak do urologa to tylko do kobiety.
[20.04.2019] 00:41
[06.04.2018] 20:02
goń się tłumoku
Przeżył w sensie wyjątkowych doznań. Co za gamoń.
[07.04.2018] 21:34
wkrentarka akumulatorowa
wirtarka (18.04.2018.06 19:53):
ampularecti (18.04.2018.06 16:26):

A Czy to badanie może zakończyć się śmiercią, że taki zdziwiony jesteś, że przeżył?
Jak do urologa to tylko do kobiety.

Badanie per rectum jest w 100% śmiertelne, nie ma możliwości aby je ktoś przeżył!
[09.04.2018] 08:34
Pasjonat 33
Jak w temacie to powiem tak byłem raz u faceta urologa i nie zbyt fajnie Czułem się jak by mnie wykorzystał jeśli miałbym kiedykolwiek iść to tylko do Pani.
[14.04.2018] 14:43
jeszcze zdrowy
Nie byłem nigdy u urologa ale jak miał iść to pewnie do kobiety ktoś może opisać jak wygląda takie badanie
[14.04.2018] 15:34
które badanie?
Typowych badań urologicznych jest kilka. Jeśli chodzi ci konkretnie o per rectum. to poszukaj w przeglądarce.
[14.04.2018] 17:53
jescze zdrowy
które badanie? (18.04.2018.14 15:34):
Typowych badań urologicznych jest kilka. Jeśli chodzi ci konkretnie o per rectum. to poszukaj w przeglądarce.

Normalne kontrolne badanie faceta po 40
[14.04.2018] 19:31
wolkan
Ja byłem kiedyś u kobiety urologa z powodu nawracającego bólu jąder i w okolicach żołędzia (nie chciałem iść do faceta, bo nie chciałem żeby było że mam problemy z orientacją jeżeli by mi się zrobił wzwód podczas badania). Powiedziałbym że to co się tam działo przypominało bardziej scenę z Dnia świra niż normalnego lekarza. Jeszcze zanim wszedłem do gabinetu pielęgniarka wyszła i powiedziała (na korytarzu, przy wszystkich ludziach) że lekarka mnie nie przyjmie bo z takimi dolegliwościami to powinienem iść do seksuologa a nie do niej (a to miała być pierwsza wizyta, więc nie mogła w ogóle wiedzieć z czym przychodzę). I powiedziała że jak chcę iść do urologa to mogę się zapisać do innego lekarza. Po krótkiej wymianie zdań w stylu "już odczekałem swoje i nie mam czasu na takie rzeczy" lekarka powiedziała (z gabinetu, widocznie słyszała rozmowe) żebym wszedł. Zapytała o co chodzi i oczywiście kazała zdjąć majtki. Tylko że w gabinecie była jeszcze ta pielęgniarka która wszystkiemu się przysłuchiwała. Chciałem przynajmniej na badanie wejść za parawan, ale lekarka powiedziała że one pracują we dwoje i że jak mi nie pasuję to żebym szedł do innego lekarza. Położyłem się na leżance, zdjąłem spodnie i matki. Lekarka założyła rękawiczki i zaczęła dotykać palcem worek z jądrami. Potem zapytała czy "skóra schodzi całkiem" i stwierdziła że nic mi nie dolega. Oczywiście obie przy tym były (a mi mimo atmosfery i tak zrobił się częściowy wzwód). Taką profesjonalną poradę uzyskałem.
Możecie dać sobie spokój z chodzeniem do kobiety urologa. Im widocznie się wydaje że mogą sobie wybierać pacjentów i pewnie uznała, że ona będzie przyjmować tylko kobiety. Jedyne co lekarka zrobiła to ośmieszenie mnie przy ludziach, a problem jak był tak jest nadal. Dałem sobie z tym spokój. Jak bolało tak boli, nie wiem dlaczego. Nie zapisywałem się do innego lekarza bo raz że musiałbym kolejny raz iść do lekarki po skierowanie i wyjaśniać dlaczego potrzebuję drugie, a dwa że z moimi odruchami jest oczywiste że podczas nawet delikatnego badania zrobi mi się wzwód i nie chcę tego pokazywać lekarzowi facetowi.
[25.04.2018] 12:30
sddsdvs
Zapisałem się prywatnie do kobiety urologa na wizytę kontrolną. Oczywiście nic mi nie dolegało. Chciałem się tylko obnażyć przed lekarzem kobietą. Pani doktor wyglądała mi na jakieś 37 lat, czyli starsza ode mnie o 12 lat. Podczas badania spodnie wraz z majtkami opuściłem do kolan. Pani doktor zaczęła od lewego jądra. Czułem jak jej palce raz za razem obracają mi jądro, szukając jakiś niepokojących objawów. Robiła to bardzo dokładnie. Po chwili przystąpiła do badania drugiego jądra. Pani doktor robiła to tak szybko a zarazem dokładnie, że od razu wiedziałem, że mimo dość młodego wieku ma już spore doświadczenie. Z drugim jądrem obeszła się tak samo jak z pierwszym. Gdy badanie jąder się zakończyło, pani doktor złapała mnie za penisa i kilkoma szybkimi ruchami palców ściągnęła mi napletek. Ja cały czas wszystkiemu się bacznie przyglądałem. Pani doktor wsadziła mi palec pod wędzidełko i spoglądając na mnie zapytała czy czuję ciągnięcie. Odpowiedziałem, że nie. Następnie zaczęła go bardzo dokładnie oglądać z każdej strony. Obracała go na prawo i lewo, w gorę i w dół. Popatrzyła jeszcze chwilę i po kilkunastu sekundach powiedziała wszystko w porządku, może się pan ubierać. Ostatecznie mogę powiedzieć, że nawet fajnie było się rozebrać przed kobietą lekarzem. Jeżeli chodzi o mnie to gdy w przyszłości będę musiał udać się do urologa bądź innego lekarza przed którym będę musiał się rozebrać to na pewno będzie to kobieta. Teraz wybieram się na usg jąder. Oczywiście do kobiety.
[25.04.2018] 12:41
a kiedy
sddsdvs (18.04.2018.25 12:30):
Zapisałem się prywatnie do kobiety urologa na wizytę kontrolną. Oczywiście nic mi nie dolegało. Chciałem się tylko obnażyć przed lekarzem kobietą. Pani doktor wyglądała mi na jakieś 37 lat, czyli starsza ode mnie o 12 lat. Podczas badania spodnie wraz z majtkami opuściłem do kolan. Pani doktor zaczęła od lewego jądra. Czułem jak jej palce raz za razem obracają mi jądro, szukając jakiś niepokojących objawów. Robiła to bardzo dokładnie. Po chwili przystąpiła do badania drugiego jądra. Pani doktor robiła to tak szybko a zarazem dokładnie, że od razu wiedziałem, że mimo dość młodego wieku ma już spore doświadczenie. Z drugim jądrem obeszła się tak samo jak z pierwszym. Gdy badanie jąder się zakończyło, pani doktor złapała mnie za penisa i kilkoma szybkimi ruchami palców ściągnęła mi napletek. Ja cały czas wszystkiemu się bacznie przyglądałem. Pani doktor wsadziła mi palec pod wędzidełko i spoglądając na mnie zapytała czy czuję ciągnięcie. Odpowiedziałem, że nie. Następnie zaczęła go bardzo dokładnie oglądać z każdej strony. Obracała go na prawo i lewo, w gorę i w dół. Popatrzyła jeszcze chwilę i po kilkunastu sekundach powiedziała wszystko w porządku, może się pan ubierać. Ostatecznie mogę powiedzieć, że nawet fajnie było się rozebrać przed kobietą lekarzem. Jeżeli chodzi o mnie to gdy w przyszłości będę musiał udać się do urologa bądź innego lekarza przed którym będę musiał się rozebrać to na pewno będzie to kobieta. Teraz wybieram się na usg jąder. Oczywiście do kobiety.

na usg mózgu ?
[25.04.2018] 12:56
fajny111111
według mnie lepiej dać się przebadać kobiecie niż facetowi, nawet gdyby reakcja człona była taka własciwa
[07.05.2018] 21:17
bo ja wiem?
Zależy jak na to spojrzeć. Z doświadczenia wiem że mi w takiej sytuacji przed kobietą stanie na 100%. Przy facecie pewnie już jednak nie.
[08.05.2018] 09:41
fajny111111
bo ja wiem? (18.05.2018.07 21:17):
Zależy jak na to spojrzeć. Z doświadczenia wiem że mi w takiej sytuacji przed kobietą stanie na 100%. Przy facecie pewnie już jednak nie.

ja uważam że przed kobietą to bardziej naturalne
[08.05.2018] 20:23
bo ja wiem?
fajny111111 (18.05.2018.08 09:41):

No tak, niby naturalne, tylko że jeśli już jednak stanie to trochę siara
[09.05.2018] 09:16
buahaha
Strzepaliście już pod wyobrażeniówkę? Seksowną panią urolog?
[09.05.2018] 10:27
fajny111111
bo ja wiem? (18.05.2018.08 20:23):

może trochę tak, ale chyba lepiej niż przed facetem, chyba że ktoś jest innej orientacji
[10.05.2018] 17:59
bo ja wiem?
fajny111111 (18.05.2018.09 10:27):

może trochę tak, ale chyba lepiej niż przed facetem, chyba że ktoś jest innej orientacji

Ja jednak dziwniej się czułem jak kiedyś byłem parę razy u kobiety lekarki która oglądała mi jajka i coś tam przy nich robiła Przy facecie człowiek byłby raczej obojętny i podejrzewam że by mi raczej nie stanął, a przy kobitce prędzej czy później ale stawał zawsze. To trochę jak jestem goły w szatni/prysznicu na basenie, jeśli są tylko faceci to w całym życiu tylko parę razy mi się zdarzyło że z jakiegoś tam powodu mi stanął. Ale jeśli wchodzi sprzątaczka to tak w 50% przypadków mam wzwoda
[11.05.2018] 10:01
fajny111111
bo ja wiem? (18.05.2018.10 17:59):
fajny111111 (18.05.2018.09 10:27):

Ja jednak dziwniej się czułem jak kiedyś byłem parę razy u kobiety lekarki która oglądała mi jajka i coś tam przy nich robiła Przy facecie człowiek byłby raczej obojętny i podejrzewam że by mi raczej nie stanął, a przy kobitce prędzej czy później ale stawał zawsze. To trochę jak jestem goły w szatni/prysznicu na basenie, jeśli są tylko faceci to w całym życiu tylko parę razy mi się zdarzyło że z jakiegoś tam powodu mi stanął. Ale jeśli wchodzi sprzątaczka to tak w 50% przypadków mam wzwoda

dla mnie przy kobiecie jest bardziej normalne
[11.05.2018] 16:01
urology exam
Osobiście nie wyobrażam sobie żeby facet mnie "tam" obmacywał, nie wspominająć o badaniu prostaty palcem przez tyłek... Problem polega tylko na tym, że 99% urologów to faceci. Gdybym był zmuszony szukać pomocy urologa to szukałbym kobiety, nawet na drugim końcu kraju, a muszę dodać że w mojej małej, powiatowej mieścinie jest co najmniej 5 panów doktorów tej specjalizacji.
[25.09.2018] 13:46
sddsdvs
a kiedy (18.04.2018.25 12:41):
sddsdvs (18.04.2018.25 12:30):

na usg mózgu ?

Jąder debilu. Jak nie umiesz czytać to sam sobie zrób usg mózgu.
[03.02.2019] 13:38
Piotrek21re
Ja miałem więcej szczęścia jak rozumu. Nie chciałem iść do faceta, bo jakoś tak się uprzedzilem. Poszedłem do Pani urolog, miała może około czterdziestki. Podczas najpierw powoli badała mi jadra, raz jedno,a raz drugie takimi fajnymi okrężnymi ruchami, no i stało się dostałem takiego mega wzwodu, że myślałem, że zaraz mnie tam rozerwie. Na początku bardzo profesjonalna postawa Pani doktor badała dalej i nawet się nie uśmiechnęła, ale gdy zaczęła mi badać penisa nie wytrzymałem podniecenia i doszło do wytrysku, nie dość, że na jej fartuch poleciało to częściowo na okulary... Po wszystkim śmiała się i powiedziała, że to normalne i przynajmniej raz w roku ma podobny przypadek. Następnym razem kazała przed wizytą zrobić sobie dobrze. Skasowala mnie 170 zł za wizytę. Za rok też Idę do niej na kontrolę.
[03.02.2019] 18:23
SexyKasia1
Siema, jak szukasz lasek do ruchania to zapraszam http://sexdarmowy.pl
[05.02.2019] 10:29
ktos123
Piotrek21re (19.02.2019.03 13:38):
Ja miałem więcej szczęścia jak rozumu. Nie chciałem iść do faceta, bo jakoś tak się uprzedzilem. Poszedłem do Pani urolog, miała może około czterdziestki. Podczas najpierw powoli badała mi jadra, raz jedno,a raz drugie takimi fajnymi okrężnymi ruchami, no i stało się dostałem takiego mega wzwodu, że myślałem, że zaraz mnie tam rozerwie. Na początku bardzo profesjonalna postawa Pani doktor badała dalej i nawet się nie uśmiechnęła, ale gdy zaczęła mi badać penisa nie wytrzymałem podniecenia i doszło do wytrysku, nie dość, że na jej fartuch poleciało to częściowo na okulary... Po wszystkim śmiała się i powiedziała, że to normalne i przynajmniej raz w roku ma podobny przypadek. Następnym razem kazała przed wizytą zrobić sobie dobrze. Skasowala mnie 170 zł za wizytę. Za rok też Idę do niej na kontrolę.

Chyba byliśmy u tej samej pani urolog, z tym, że ja nie miałem badanych jąder i penisa, coś mniej seksualnego, jeśli to ta sama pani, to naprawdę ładna.
[21.02.2019] 16:48
Tmka
Ja ostatnio zaliczylem wizyte u pani urolog na moje babka w wieku 30lat. Zawolala mnie do gabinetu wchodze, pani urolog pyta sie w czym rzecz ja mowie, ze mam bol w okolicy jader. Ona mowi ze chyba wie moze byc problem powiedziala zebym pokazal czlonka. Podniecilo mnie to stanal prawie odrazu jak wyciagnalem pomacala jedno drugie jadro czlonek caly czas stal a ona do mnie juz nie moge zdziwilem o co moze chodzic wziela go do ust praktycznie odrazu spuscilem sie jej do ust bol jader minal juz wiem do kogo bede wracal.
[28.02.2019] 19:43
Bols
Piotrek21re (19.02.2019.03 13:38):

Daj namiary na panią urolog
[28.02.2019] 20:00
stolarska
Perfekcyjnie wykonuję badanie per rectum!
[12.03.2019] 05:08
Pan Profesor
Siema,
Ja ostatnio miałem zabawny przypadek. Mój penis miał 7 cm w stanie erekcji. Pomyślałem że udam się do lekarki urolog żeby powiedziała mi czy da się go jakoś powiększyć. Jak wszedłem do jej gabinetu to oczywiście kazała mi się rozebrać do naga, żeby poogladać mojego małego. Zastanawiało mnie dlaczego podczas całej wizyty nic nie mówiła tylko się do mnie uśmiechała. No ale pomyślałem że to nic takiego, chociaż troche mnie to zaczynało denerwować. Dokładnie dotykała mojego dicka tak, że dostałem bonera. Na moje nieszczęście krzyknęła do mnie patrz samolot leci i wskazała palcem na sufit. Ja głupi dałem się nabrać... Natychmiast z zaskoczenia wzięła mojego penisa do ust i wytrysnąłem jej prosto na twarz. Podczas wytrysku uświadomiłem sobie, że coś tu nie gra. Gdy nabrała mnie na ten samolot usłyszałem męski głos. WTF-pomyślałem. Powiedziałem do niej przepraszam ale coś chyba ze mną dzisiaj nie tak, wydawało mi się że słyszałem męski głos. Czy może mnie pani wyprowadzić z błędu i zaśpiewać wlazł kotek na plotek. Okazało się że nic mi się nie przewidziało. Usłyszałem wtedy jakby Tom Araya darł się na cały ryj. Okazało się że owa lekarka była lekarzem (pedałem) podszywającym się za kobietę. Jego imię to Aleksander Lipiński, ale podaje się za Beatę Gołąb. Radzę Wam trzymać się jak najdalej od tego oszusta. Teraz tylko pytanie czy to, że doprowadził mnie do orgazmu mimo mojej wiedzy znaczy, że jestem pedałem? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!

1 2
 » Odpowiedz na ten temat