o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Człowiek pozna człowieka.

[12.02.2018] 16:35
wyobcowany
Coś o mnie: jestem wrażliwy do tego stopnia, że można to nazwać już pewnego rodzaju upośledzeniem, a zanim wyrobię sobie opinie o drugiej osobie najczęściej maksymalnie skupiam się na jej wnętrzu - bo to ono jest dla mnie najbardziej atrakcyjne. Jestem niespełnionym pisarzem oraz pseudo-poetą lubiącym krytykować każdy aspekt dzisiejszego społeczeństwa jaki nasunie mi się przez głowę. Nie skończyłem żadnego kierunku na studiach, bo też zawsze wolałem zmierzać w swoim, jakimś bardziej nieokreślonym kierunku. Jestem tułaczem, lubię wędrować z miejsca na miejsce poszukując czegoś, czegoś co sprawi, że w końcu zabawie w jakimś na dłużej. Na świeżym powietrzu słucham muzyki, w domu czytam książki, a przesiadując w pociągu obserwuję ludzi, często smucąc się, że tak niewielu jest ich w moim życiu. Posiadam chaotyczną czuprynę przypominającą mi o tym jak wielki burdel panuje w mojej głowię, noszę przy sobie jeszcze papierosy oraz dźwigam na barkach smutek istnienia. Nie lubię równoważników zdań i martwi mnie stres oksydacyjny.
Zapraszam do kontaktu;
mail: 11gorszy@o2.pl,
gg: 64353250.
[09.01.2020] 12:59
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

» Odpowiedz na ten temat