o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Ciekawe czy ktoś rozpozna

1 «   7 8 9 10 Strony tematu:
[08.01.2018] 19:30
Formalny przelatujący
Ciaty - windziarz hotelowy dodatkowo dorabiający jako cinkciarz
Cronin - bezrobotny zatrudniony na czarno u badylarza gdzie wiąże szczypior w pęczki
Beata - pracownica społeczna - przeprowadza przez ulicę dzieci zmierzające do szkoły i staruszków,ma pod pachą laptop
Mii - pomoc kuchenna w wiejskiej szkole podstawowej wynosząca bokiem masło i jaja
Viverette - barmanka w nocnym klubie gdzie co miesiąc jest pozbawiana premi za tłuczenie szkła na tamtejszych natrętnych klientach
Beermach - wykidajło w osiedlowym klubie seniora gdzie wkręca się nakrzywy ryj
Toffi - odźwierny drzwi wahadłowych w Banku Rozwoju Rolnictwa ma plecy u Endrju
Nefretiti - pracownica w fabryce oranżady gdzie podprowadza kapsle i sprzedaje w okolicznym skupie złomu

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22864478]
[08.01.2018] 19:31
alle fajna zabawa
co to (18.01.2018.08 19:20):
Cicho bez logunku (18.01.2018.08 19:15):
Czy to ludzka natura, czy typowa polska?
W czasie 123-letniej niewoli Polski walczyliśmy o wolność i suwerenność.
Kiedy w końcu jesteśmy na drodze ku temu, żeby Polska była niezależna i silna, i liczyła się na świecie, to zaczyna się opluwanie, i bezpodstawne oskarżanie o skrajny nacjonalizm i faszyzm.
Podobnie jest z logowaniem. Jak była taka możliwość, to mało kto w ostatnich latach z tego korzystał, a jak się skończyła, to lament i spazmy. Niektórym ludziom naprawdę nie sposób dogodzić.

bzdurna i jałowa wypowiedź, ot takie ple ple, byleby coś napisać

dla głupoty trzeba być wyrozumiałym wszak to nie jego wina

IP i czas połączenia logowane. [22864479]
Formalny przelatujący
Atka - kierowniczka osiedlowego sklepu mięsnego gdzie sprzedaje spod lady podroby grugiego gatunku jako szynkę z zająca
Mii - pracownica Agencji Fotograficznej, robi tajne odbitki prywatnych zdjeć erotycznych i sprzedaje je do "Twój weekend" Dzięki tym lewym zarobkom moze sobie pozwolic na coroczny wyjazd na Barbara
Bea777 - operator sztaplarki w hipermarkecie Real wykorzystująca na lewo to urządzenie do przeprowadzek
Skrzypek na haju - niebieski ptak grający w kasynie w kreseczki gdzie daje popalić szulerom zgarniając im sprzed nosa kase, ma spółkę z krupierką którą wykorzystuje do niecych celów
Zły facet - kierownik brygady usuwającej przecieki w BOR jako stały ekwipunek posiada kombinezon uszczelniający i spiralę uzywaną przy niechcący wykrytych awariach
Gluś - najlepszy w kraju pracownik do spraw czyszczenia końskich kopyt po Wielkiej Pardubickiej zdobył puchar Złotego Kopyta w Mistrzostwach Świata które odbyły się w maju 2006 w Koninie
Exocet - nocny stróż na parkingu strzeżonym w Ystad gdzie w wypróbowany sposób sciąga z baków paliwo które następnie sprzedaje wysiadającym z promu podróżnym z Polski
TKJ i metron - razem pracują jako kelnerzy w klubie dla gejów, liczą że jakiś bogaty pedał ich wyrwie.

IP i czas połączenia logowane. [22864480]
Cicho bez logunku
Formalny przelatujący (18.01.2018.08 19:22):
Ciekawe. Gdy znalazł się tutaj ktoś z tekstem wskazującym na obsesję polityczną, natychmiast blokowane są moje wpisy - z użyciem nicka Formalny. To jest potwierdzenie jednego z elementów, który podlega mojemu działaniu w sprawie tego forum.

Do mnie pijesz, Drogi Panie?
Podejrzewasz, że mam z tym coś wspólnego. Otóż oświadczam, że nie mam.
A blokowany jesteś nie tylko Ty; także w tej kwestii nie jesteś kimś wyjątkowym.

IP i czas połączenia logowane. [22864481]
[08.01.2018] 19:35
Nie dalej jak wczoraj
Cicho bez logunku (18.01.2018.08 19:31):
A blokowany jesteś nie tylko Ty; także w tej kwestii nie jesteś kimś wyjątkowym.

zablokowano mi wypowiedź o Angeli Merkel i Beacie Szydło. Dzisiaj się udało po przeróbkach tekstu

IP i czas połączenia logowane. [22864482]
[23.04.2018] 15:17
[08.01.2018] 19:40
Cicho bez logunku
Jak bumerang powraca zwyczajowa dla niektórych retoryka wyzywania od głupków. To dlatego nikt poważny nie ma ochoty na żadne dyskusje i wymianę zdań, bo z kim miałby to robić.

IP i czas połączenia logowane. [22864483]
[08.01.2018] 19:45
Formalny przelatujący
Dziękuję za wyjaśnienie, przepraszam. Przypuszczałem - jak widać niesłusznie, że pojawił się znowu nadal pracownik portalu, który już 12 lat temu bawił się w banowanie ludzi, którzy między innymi jemu się "nie podobali". Wśród nich byłem i ja - przywrócony po interwencji władz portalu... Obecnie "bawi się" wprowadzając do komputera blokowanie wypowiedzi nie tylko według klucza "wyrazów", ale i adresu IP. Np. sporo dawnych forumowiczów nie może pisać nawet komentarzy do artykułów pojawiających się na portalu. To odbywa się w godzinach gdy ten pracownik ma "dyżur". Nie wszyscy jego współpracownicy są tym zachwyceni, więc źródło informacji pozwala na odpowiednie działania. Mam nadzieję, że da to efekty. Tak przy okazji: gdyby wiele ze starych forowiczów pisało o tym co się tutaj dzieje nie przez KONTAKT, ale bezpośrednio do kierownictwa firmy, to sądzę, że "coś" by się zmieniło. Na razie w powodzi spraw biznesowych, ścisłe kierownictwo - właściciele, nic nie wiedzą co dzieję się w tych sprawach - również na tym forum.

IP i czas połączenia logowane. [22864485]
[08.01.2018] 19:47
No cóż
Cicho bez logunku (18.01.2018.08 19:40):
Jak bumerang powraca zwyczajowa dla niektórych retoryka wyzywania od głupków. To dlatego nikt poważny nie ma ochoty na żadne dyskusje i wymianę zdań, bo z kim miałby to robić.

zostaje Ci tylko lewak, Jupiter, GepardN i... iskierki, jeśli nas znajdą...

IP i czas połączenia logowane. [22864486]
[08.01.2018] 20:04
Cicho bez logunku
Formalny przelatujący (18.01.2018.08 19:45):
Dziękuję za wyjaśnienie, przepraszam.

Nie ma sprawy. Nie gniewam się. Jako i Ty nie chowaj do mnie urazy za te drobne złośliwości czasem wypowiedziane. Taki zgryźliwy charakter, ale serce szlachetne.

IP i czas połączenia logowane. [22864491]
[08.01.2018] 20:09
Cicho bez logunku
No cóż (18.01.2018.08 19:47):
Cicho bez logunku (18.01.2018.08 19:40):

zostaje Ci tylko lewak, Jupiter, GepardN i... iskierki, jeśli nas znajdą...

Lepszy lewak swój niż ten z Brukseli. Jupiter jest w porządku facet,
GepardaN w ogóle nie znam, ale może będzie okazja się poznać, a iskierki nadziei niech się tlą.

IP i czas połączenia logowane. [22864496]
[08.01.2018] 20:44
abra....
nikłe (18.01.2018.08 19:04):
abra.... (18.01.2018.08 14:13):
Pod koniec roku odszedł na zawsze ktoś kto dla mnie był bardzo istotny/bliski. Kto odegrał w moim życiu ogromną rolę. Kto odchodząc zabrał część mojego serca. Jednak nie chcę o tym pisać tu i teraz.
Osoby żyją dopóki istnieje o nich pamięć.
Powodzenia.

mam przeczucia... może chodziło o osobę, którą i ja znałem...
Dla Ciebie, Abro, bez życzeń:
https://www.youtube.com/watch?v=YFEoXtPHAzM

pozwolę sobie do Ciebie napisać mailowo, nie wiem jeszcze dokładnie kiedy...
nie chcę w tym nastroju
Zjadłam po drodze wracając z gimnastyki, kilka deko cukierków. To tak aby uzupełnić spalone kalorie.
I niosłam w torbie sportowej butelkę wina. To pewnie w ramach kontynuacji ćwiczeń...
Ech... cała ja.
Wampir to było o mnie i nadal nie wiem co wyssałam Owłosionemu...
Pamiętam tylko, że odmówiłam... Wybaczam mu dlatego, że wkleił kiedyś dla mnie książkę. Zryczałam się przy niej przeokropnie.
Formalny pamiętam te opisy forumowych nicków.
Pamiętam, że i o mnie też coś tam było...
Przesympatyczne opisy.

IP i czas połączenia logowane. [22864519]
[08.01.2018] 20:46
abra....
https://www.youtube.com/watch?v=WDLxR8X6Fs4

IP i czas połączenia logowane. [22864520]
[08.01.2018] 21:11
Cicho bez logunku
Teraz wszyscy będą rozmyślać, czegoś Ty mi odmówiła, i o co ja Cię prosiłem. Po co takie niedomówienia i gierki? To chore jest.

IP i czas połączenia logowane. [22864529]
[08.01.2018] 21:26
abra....
jesli to gra, to raczej ty ją zacząłeś i jest na twoich zasadach,
nie widzę tu nic zdrożnego
wszyscy ? to znaczy kto, ty, ja czy jupiter, zapomniałam o Formalnym i nowym starym nicku... Pani Bukietowa z ciebie wyłazi.

IP i czas połączenia logowane. [22864539]
[08.01.2018] 21:39
Cicho bez logunku
Wampir zaczyna kąsać.

IP i czas połączenia logowane. [22864545]
[08.01.2018] 21:42
abra....
jesli chodzi o ciebie, to raczej wymieniliśmy kilka wpisów, trochę wspominkowych i tyle,
zawsze pisałam, że nie interesują mnie flirty (i tu nie chodzi o ciebie ale ogólnie) bo sie kompletnie do tego nie nadaję,
do flirtów, rozmów o dupie maryni, rozmów typu o nas bez nas i takich tam,
nie interesują mnie też plotki, kto z kim i po co,
nigdy nie dopasowuję się do otoczenia, mam z tym problem,
jupiter jako nadworny astrolog potwierdzi, że w trudnym znaku jestem. To znaczy w tym roku podobno układ planet i gwiazd jest dla mnie korzystny. To dobrze, bo czeka mnie poważna operacja.
Nie umiem okazywać uczuć, nie potrafię być miła jesli kogoś nie darzę sympatią, nie potrafię wchodzić do dupy i nie potrafię milczeć, ponadto jestem idealna. Tak twierdzą gwiazdy i planety.
Nie zdradzam, mam dodatkowy gen uczciwości i wisi mi czy ktoś jest ni9ebieski czy pomarańczowy. Skoro ja się nie podszywam pod innych, nie opluwam innych nie pod swoim nickiem, nie widzę powodu logowania sie czy tez nie...
Zakładam, że to jest normalne.
A tak poza tym pierdziel się. Nic ci nie zrobiłam złego, nikomu ani realnie ani na forum. Jeśli ktoś czuje sie urażony, to przepraszam, bo raczej jesli coś napiszę złośliwego to pod wpływem emocji. Nie sprawia mi przyjemności dokuczania innym, ani też nie czuję satysfakcji prowadzenia z nikim wojny. Nie mam wrogów, a jesli ktoś się czuję moim wrogiem to już jego problem.
Niepotrzebnie tu zajrzałam. Nie nadaję się do pisania na forach.

IP i czas połączenia logowane. [22864547]
[08.01.2018] 21:51
Rozumiem Cię doskonale...
abra.... (18.01.2018.06 18:47):
Proszę zostawić 8 stycznia w spokoju, jest mój.
Należy do mnie i pewnie do tysięcy innych osób urodzonych tego dnia.
8 stycznia urodził się też Presley i Makuszyński, pewnie jeszcze 1000 innych sławnych i mniej sławnych osób.

Mój dzień urodzin ustanowiono też dniem Żołnierzy Wyklętych

IP i czas połączenia logowane. [22864551]
[08.01.2018] 21:55
abra....
niektórzy tutaj twierdzi, że jetem sprzeczna (cokolwiek mieli na myśli), Helenka uważała, że tacy ludzie nie mogą istnieć (tacy jak ja)
aż półgodziny spędziłam przed lustrem co jakiś czas się szczypiąc,
Samej z sobą mi czasem źle, może nie samej z sobą, ale z tym, że jest mi często ciężko się z czymś pogodzić...
Z niesprawiedliwością tego świata, z brakiem idealnych rozwiązań, z niedoskonałością ludzką, z tym, że wino ma lekko cierpki smak i zatyka mi sie nos jak piję alkohol (dlatego prawie w ogóle nie piję alkoholu).
Jedyne co mi sie podoba to przyroda, uwielbiam koty i nawet gdy wieje wiatr i mierzwi mi włosy, ciezę się, ze mam takiego fryzjera...
Lubię też dobrze wyglądać, jestem próżna pod tym względem.
Gdy dobrze wyglądam to i dobrze się czuję.
Ostatnio chodzę w czerni. Na szczęście to dla mnie twarzowy kolor.
Zresztą męczę mną.
Może wystarczy o mnie.
Czego bym sobie życzyła, troche więcej szczęścia i sporo mądrości. Chciałabym być bardzo mądra, Nie wiem dlaczego ale gdybym miała wybierać między urodą, cwaniactwem i mądrością, mimo, że mądr5ości się nie ceni to wybieram mądrość... Choć pewnie wystarczy mieć pieniądze a wtedy się jest wszystkim w oczach niektórych
Pieniądze bym pewnie rozdała mimo skąpstwa....

IP i czas połączenia logowane. [22864552]
[08.01.2018] 21:59
abra....
Rozumiem Cię doskonale... (18.01.2018.08 21:51):
abra.... (18.01.2018.06 18:47):
Proszę zostawić 8 stycznia w spokoju, jest mój.
Należy do mnie i pewnie do tysięcy innych osób urodzonych tego dnia.
8 stycznia urodził się też Presley i Makuszyński, pewnie jeszcze 1000 innych sławnych i mniej sławnych osób.

Mój dzień urodzin ustanowiono też dniem Żołnierzy Wyklętych

no właśnie, chciałoby się mieć ten dzień dla siebie...
bo wszak dla nas to ważny dzień.chyba, bo juz sama nie wiem...
czasem mam wątpliwości, czy może lepiej by było gdyby mnie nie było, gdybym nie istniała,
i tak nie wymyslę nowych rozwiązań, nie dokonam żadnych odkryć raczej, wiem, że każde zycie jest po coś... i mamy czasem sporo czasu na odkrycie tego po co...
Marudna dziś wyjątkowo jestem...
aż pewnie nudna przez to.

IP i czas połączenia logowane. [22864554]
[08.01.2018] 22:40
mam pytanie
Formalny przelatujący (18.01.2018.08 19:45):
Dziękuję za wyjaśnienie, przepraszam. Przypuszczałem - jak widać niesłusznie, że pojawił się znowu nadal pracownik portalu, który już 12 lat temu bawił się w banowanie ludzi, którzy między innymi jemu się "nie podobali". Wśród nich byłem i ja - przywrócony po interwencji władz portalu... Obecnie "bawi się" wprowadzając do komputera blokowanie wypowiedzi nie tylko według klucza "wyrazów", ale i adresu IP. Np. sporo dawnych forumowiczów nie może pisać nawet komentarzy do artykułów pojawiających się na portalu. To odbywa się w godzinach gdy ten pracownik ma "dyżur". Nie wszyscy jego współpracownicy są tym zachwyceni, więc źródło informacji pozwala na odpowiednie działania. Mam nadzieję, że da to efekty. Tak przy okazji: gdyby wiele ze starych forowiczów pisało o tym co się tutaj dzieje nie przez KONTAKT, ale bezpośrednio do kierownictwa firmy, to sądzę, że "coś" by się zmieniło. Na razie w powodzi spraw biznesowych, ścisłe kierownictwo - właściciele, nic nie wiedzą co dzieję się w tych sprawach - również na tym forum.

Czy może wiesz dlaczego nie można się teraz logować? Z tego co piszesz wnioskuję, miałeś kontakt i wiesz do kogo należy napisać, aby przywrócić na forum swoje nicki? Czy ta sprawa jest już nieodwracalna?A skoro tak, to dlaczego jeszcze dalej ktoś jednak tu "czuwa" i nie przyjmuje wszystkich wypowiedzi? Ciekawa sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [22864571]
[08.01.2018] 23:18
może być na jutro
https://www.youtube.com/watch?v=grrrBeY31wk

IP i czas połączenia logowane. [22864574]
[08.01.2018] 23:32
Dobranoc

IP i czas połączenia logowane. [22864576]
[08.01.2018] 23:47
alle fajna zabawa
żeby nie było też zostawiam coś muzycznego i do oglądania
https://www.youtube.com/watch?v=sOirnZ2Mb-E
trudno się nie uśmiechnąć

IP i czas połączenia logowane. [22864580]
[08.01.2018] 23:48
Dobranoc...
i miłych snów

IP i czas połączenia logowane. [22864581]
[09.01.2018] 00:06
królestwo za konia
Dziś było święto i nie wypadało...
Ale miło,że miałem Gości i nawet nastrój się pojawił.
Ja też coś puszczę,bo wypada:
https://www.youtube.com/watch?v=ZgI5_XAVWF4
Dla Tej,Której już nie ma.

IP i czas połączenia logowane. [22864584]
[10.01.2018] 18:38
Uśmiałem się przy tym
alle fajna zabawa (18.01.2018.08 23:47):
żeby nie było też zostawiam coś muzycznego i do oglądania
.https://www.youtube.com/watch?v=sOirnZ2Mb-E
trudno się nie uśmiechnąć

rzeczywiście, przynajmniej półgębkiem
A i Bijelo dugme lubię.
Kawa tutaj chyba z automatu, więc podrzucę Wam robota:
.https://www.youtube.com/watch?v=TuT1X0lwjqk

IP i czas połączenia logowane. [22865522]
[08.02.2018] 00:20
królestwo za konia
Ktoś wcześniej,pisał"to forum upadła"
Na prawdę jest-cięzko
Ludzie,obudźcie się-chyba czas na życie...
Co prawda nie-net- jest wykładnikiem...
Ale nie można porzucać dawnych zainteresowań,znajomych i wszystkich dobrych wrażeń,dzięki którym wyrośliśmy na ludzi dorosłych...
Ja na przykład tęsknię...
Ktoś,coś mądrego napiszę ?!
Ja przy drinku,więc nic z ideologią nie sklecę.
Ale miło,by było usłyszeć/przeczytać coś od dawnych...

IP i czas połączenia logowane. [22881370]
[08.02.2018] 00:45
zasadniczo to
nasze prześwietne forum to od początku był pic na wodę fotomontaż. Chodzi o słynny kod forum, czyli informatyczny bubel, którym nie dało się administrować bez obawy, że rozpieprzy się wszystko w drobny mak. Dodatkowo, początkowo twórcy partacze wdali się w wojnę z Adminem. Naiwni użytkownicy myśleli, a niektórzy myślą do dziś, że to forum to naprawdę działa tylko Admin i moderzy są zdrowo @@@ani. Jedni to wytrzymali, inni nie.

IP i czas połączenia logowane. [22881381]
[08.02.2018] 01:33
królestwo za konia
To teraz chcąc porozmawiać,popisać będziemy pisali na onecie ????
stwórzmy coś.... nie związanego z zyskiem i korpoludkami...

IP i czas połączenia logowane. [22881413]
[08.02.2018] 05:30
no to proszę
królestwo za konia (18.02.2018.08 01:33):
To teraz chcąc porozmawiać,popisać będziemy pisali na onecie ????
stwórzmy coś.... nie związanego z zyskiem i korpoludkami...

bardzo zapoczątkuj tę grę, ale grę uczciwą, bez złośliwych komentarzy. Ciekawe, czy to da się zrobić, że raptem zaczniemy pisać normalnie, czyli bez złośliwości, w miłej i życzliwej atmosferze, a do tego żartując, ale bezosobowo. Czy to w ogóle byłoby możliwe? Czy ludzi nie stać na bezkompromisowość, na cud mniemany? Ach, jak by to było cudownie, gdyby mogło być prawdziwie...

IP i czas połączenia logowane. [22881430]

1 «   7 8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat