o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Nartoskoczki

1 «   5 6 7 8 9 10 Strony tematu:
[19.02.2018] 19:30
Cicho bez logunku
Słuchaliśmy transmisji w radiowej Jedynce. Koledzy z pracy byli w miarę zadowoleni, ale ja nie. Znów się przez tych Niemców okrutnie wkurwiłem. Tak niewiele zabrakło, żeby gebelsom zagrać na nosie.
[13.03.2018] 17:59
zasadniczo to
weź się Krasnoludka opanuj. Co Ci przeszkadza, że dobrze by było, gdyby Żyła był czwarty.
[13.03.2018] 19:34
długo jeszcze
będziecie tak pieprzyć o małyszo (stocho) manii, zamiast wybiec z chałupy na solidną porcję ćwiczeń fizycznych? Od oglądania skoków (a tym bardziej piłki kopanej) kondycji wam nie przybędzie.
[13.03.2018] 21:30
zasadniczo to
chodzi o to, że oglądanie w telewizji nartoskoczków nie jest, pomijając zdarzające się czasami zbulbersowanie, prawie wcale męczące. Natomiast wychodzenie z domu, a tym bardziej dbanie o kondycję, jest wyjątkowo ohydnie męczące.
A Norwegów za pogrywkę z Hulą nie lubimy.
[12.01.2019] 18:10
Cicho bez logunku
Polski tort z japońską wisienką - pysznie.
[19.06.2019] 05:15
[13.01.2019] 19:15
Cicho bez logunku
No, bo już miałem dość tego smętnego hymnu Japonii.
To może w Zakopanem będzie trzech naszych na podium, ale by były jaja.
[03.02.2019] 18:05
Cicho bez logunku

Niedziela nasza.
[03.02.2019] 18:22
Cicho bez logunku
Sobota w sumie też była, tyle że w innej dyscyplinie, ale warto wspomnieć o Ewie Swobodzie.
https://www.youtube.com/watch?v=8cbF2ysNWTU
[03.02.2019] 19:47
zasadniczo to
ten Klimow mnie nieprzyjemnie zaskoczył. Byłem pewien, że drugi skok mu nie wyjdzie.
[03.02.2019] 19:56
Cicho bez logunku
Też tak myślałem. Szkoda, bo trzech Polaków na pudle to byłoby coś, ale i tak wyszło bardzo dobrze.
Dobrze, że Czechowi nic się nie stało - wyglądało groźnie, ale wstał, otrzepał się - brawo On.
[09.02.2019] 18:11
zasadniczo to
nie żebym marudził ale ohydnie słabo kibicowałeś Nadszyszkowniku.
[10.02.2019] 09:41
Cicho bez logunku
Tak się złożyło, że w ogóle nie kibicowałem, bo nie oglądałem, ale dzisiaj już przypilnuję tego interesu.
Zapoznałem się dzisiejszą prasą sportową, i okazuje się, że to niestety Kuba Wolny dał dupy. Dupy, i to na całej linii, dali też organizatorzy zawodów podobno. Na zakwaterowanie i wyżywienie narzekała podobno nie tylko polska ekipa. O ile Kubie Wolnemu wpadkę da się wybaczyć bez problemu, to na Finach się bardzo zawiodłem, ale widocznie tak właśnie wygląda lewacka Finlandia.
[10.02.2019] 10:22
i tak to oto
Cicho bez logunku (19.02.2019.10 09:41):
Tak się złożyło, że w ogóle nie kibicowałem, bo nie oglądałem, ale dzisiaj już przypilnuję tego interesu.
Zapoznałem się dzisiejszą prasą sportową, i okazuje się, że to niestety Kuba Wolny dał dupy. Dupy, i to na całej linii, dali też organizatorzy zawodów podobno. Na zakwaterowanie i wyżywienie narzekała podobno nie tylko polska ekipa. O ile Kubie Wolnemu wpadkę da się wybaczyć bez problemu, to na Finach się bardzo zawiodłem, ale widocznie tak właśnie wygląda lewacka Finlandia.

Wygląda język dzisiejszego inteligenta! Co za "wspaniałe" określenie: "Kuba Wolny dał dupy? Dupy także dali organizatorzy zawodów. No Jasne! Przecież nikt by nie zrozumiał, gdybyś napisał, że Kuba niestety zawiódł i organizatorzy też. Ale DUPA ma dziś moc sprawczą, bo jest nie tylko tylną częścią ciała, ale WSZYSTKIM! Ale nie dla wszystkich! Żałosne, bardzo żałosne, jak ubogie jest teraz słownictwo, kiedy inteligencja posługuje się słownictwem równym meneli spod sklepików spożywczych
[10.02.2019] 10:28
zasadniczo to
od razu się zorientowałem, że brak Twojego dopingu. Żeby mi to było ostatni raz. Wolnemu zasadniczo można wybaczyć pierwszy skok poniżej 120 m ale w drugim z tymi 106m to przegiął. Tym bardziej, że o ile dobrze pamiętam skaczący w tej samej grupie ohydny Geiger hycnął 130 m. Stoch też poniżej oczekiwań, a jego prędkość najazdowa to już tragedia. Zobaczymy jak sobie poradzą indywidualnie.
[10.02.2019] 10:44
zasadniczo to
daje się zauważyć zapotrzebowanie na szczery, męski doping. Mówisz i masz. "Dawaj Stoch, @@@, dawaj. @@@nij ze 135m, żeby te s@@@syny Niemcy się zesrali " Zadowolona?
[10.02.2019] 10:48
Cicho bez logunku
Mam taką teorię spiskową, że to robota faszystowskiej IV rzeszy. Wszelkimi sposobami próbują obniżyć morale naszych zawodników.
Najpierw karykaturalnie odegrany hymn państwowy, teraz klitki w jakimś hostelu, i posiłki na stołówce pobliskiego szpitala(200m).
Co na to PZN? Pewnie nic, albo niewiele. Wiadomo, faszystowska okupacja.
Do boju chłopcy, nie dajcie się złamać!
[10.02.2019] 10:58
zasadniczo to
zauroczyła mnie Twoja teoria. Ma tylko jeden słaby punkt. Te ohydne Lahti to chyba nie u hitlerowców jest. To bardziej wygląda na ohydną ułomność Finów. Oni są absurdalnie posłuszni władzy. Ci szeregowi Finowie zapewne zauważyli, że to co robią jest ohydne ale skoro ichniejsza Dyrekcja im tak kazała zrobić to zrobili.
[10.02.2019] 11:03
i tak to oto
zasadniczo to (19.02.2019.10 10:44):
daje się zauważyć zapotrzebowanie na szczery, męski doping. Mówisz i masz. "Dawaj Stoch, @@@, dawaj. @@@nij ze 135m, żeby te s@@@syny Niemcy się zesrali " Zadowolona?

Jak widać to Ty jesteś zadowlony z siebie, bo mogłeś wysrać się na forum!
A poza tym wściekły jesteś: Powinieneś być zadowolony z siebie, że jednak umiesz dorównać dzisiejszej polskiej "inteligencji" w plugawieniu języka - BRAWO!
[10.02.2019] 11:07
zasadniczo to
i tak to oto (19.02.2019.10 11:03):

A poza tym wściekły jesteś: Powinieneś być zadowolony z siebie, że jednak umiesz dorównać dzisiejszej polskiej "inteligencji" w plugawieniu języka - BRAWO!
ohydnie smutne, że normalnych kobiet nie da się równie łatwo zadowolić jak tą wariatkę.
[10.02.2019] 11:15
Cicho bez logunku
zasadniczo to (19.02.2019.10 10:58):
To bardziej wygląda na ohydną ułomność Finów. Oni są absurdalnie posłuszni władzy.(...)

Zaś władza fińska jest absurdalnie posłuszna Brukseli, a w Brukseli rządzą niemieccy faszyści do spółki z folksdojczami różnej maści.
Po nitce do kłębka.
[10.02.2019] 11:45
acha acha
zasadniczo to (19.02.2019.10 11:07):
i tak to oto (19.02.2019.10 11:03):

ohydnie smutne, że normalnych kobiet nie da się równie łatwo zadowolić jak tą wariatkę.

To znaczy, że ten ktoś co tu upomniał się o poprawność języka bez wulgaryzmów jest wariatem? Oby więcej takich wariatów a mniej chamstwa A ja popieram tę /tak tę, a nie tą/ wariatkę.
A zatem krótko - reprezentujecie sobą zwykłą pospolitość, bo rzeczywiście ludzie, którzy wyrażają sie poprawnie są dzisiaj uznani za wariatów
Dobrze, że tylko tu na forum, bo rzeczywiście tu nie dla nich jest miejsce więc bawcie się dobrze przydupasy
[10.02.2019] 11:51
zasadniczo to
skoro Tarja jest Finką to Finowie nie mogą być całkiem źli.
[10.02.2019] 12:05
Cicho bez logunku
zasadniczo to (19.02.2019.10 11:51):

Z nią może być, tak jak z Darją Kliszyną - w 2016 roku była jedyną reprezentantką Rosji w lekkoatletyce na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro(pozostali zawodnicy zostali zdyskwalifikowani).
[10.02.2019] 12:20
zasadniczo to
jeśli chodzi o Finów to wbrew pozorom najważniejsza jest religia. Ichniejsza Minister odpowiedzialna za sprawy kościelne (mają takiego Ministra) sprzeciwiła się pomysłom homoseksualistów i LGBT. Kościół Ewangelicko-Luterański jest religią państwową, wszyscy Finowie płacą 5% podatek kościelny. Finom zasadniczo jest nie po drodze z Brukselą, czego dali wyraz np. ostro sprzeciwiając się polityce imigracyjnej. Tylko ohydnemu położeniu na kole podbiegunowym i stosunkowo niewielkiej ludności zawdzięczają Finowie fakt, że pan Verhofstadt nie pokochał ich równie mocno jak nas.
[10.02.2019] 12:31
zasadniczo to
Cicho bez logunku (19.02.2019.10 12:05):

Z nią może być, tak jak z Darją Kliszyną - w 2016 roku była jedyną reprezentantką Rosji w lekkoatletyce na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro(pozostali zawodnicy zostali zdyskwalifikowani).

co Ty mi tu porównujesz Tarję z jakąś ohydną Ałłą Pugaczową.
[10.02.2019] 12:45
Cicho bez logunku
zasadniczo to (19.02.2019.10 12:20):
jeśli chodzi o Finów to wbrew pozorom najważniejsza jest religia. Ichniejsza Minister odpowiedzialna za sprawy kościelne (mają takiego Ministra) sprzeciwiła się pomysłom homoseksualistów i LGBT. Kościół Ewangelicko-Luterański jest religią państwową, wszyscy Finowie płacą 5% podatek kościelny. Finom zasadniczo jest nie po drodze z Brukselą, czego dali wyraz np. ostro sprzeciwiając się polityce imigracyjnej. Tylko ohydnemu położeniu na kole podbiegunowym i stosunkowo niewielkiej ludności zawdzięczają Finowie fakt, że pan Verhofstadt nie pokochał ich równie mocno jak nas.

Z tym ostrym sprzeciwianiem się polityce emigracyjnej to bym nie przesadzał. Nigdy, w doniesieniach z parlamentu europejskiego, nie słyszałem, żeby Finlandia przeciwstawiała się czemukolwiek, co ten zadecyduje.
Finowie w Wojnie Zimowej ostro przeciwstawili się sowieckiej inwazji, ale i w tym przypadku klimat bardzo im pomógł. Teraz, w walce z mało pracowitymi i roszczeniowymi uchodźcami radzi sobie sam klimat Finlandii.
[10.02.2019] 12:53
Cicho bez logunku
zasadniczo to (19.02.2019.10 12:31):
Cicho bez logunku (19.02.2019.10 12:05):

co Ty mi tu porównujesz Tarję z jakąś ohydną Ałłą Pugaczową.

Kwestia gustu.
[10.02.2019] 13:33
zasadniczo to
gdyby Fina zesłać do Sudanu to też zadowolony by nie był. No dali sobie Finowie wcisnąć emigrantów w ilości sztuk 100 i teraz kombinują jak konie pod górę co zrobić, żeby nie ściągnęli im paru tysięcy członków rodziny. Zasadniczo jest się o co bić, bo socjal mają równie solidny jak oni sami. Ale masz rację. Murzyn nie czuje się komfortowo podczas nocy polarnej.
[10.02.2019] 16:22
zasadniczo to

Tabria jest o wiele bardziej atrakcyjna niż Tarja.
https://www.instagram.com/tabriamajors/?hl=p l
[10.02.2019] 17:06
zasadniczo to
można wytrzymać. Stoch ma prawie 10 pkt przewagi nad Kraftem. Czterej Polacy w pierwszej 13-tce. I żadnego ohydnego Niemca między nimi. Jakby tak skakali wczoraj to wygraliby konkurs drużynowy.

1 «   5 6 7 8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat