o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Przejmiemy Zadłużone Spółki tel. 884-344-344

[28.08.2017] 11:55
Piotr Pawlak
TEL. 884-344-344www.FactoryOfCompanies.com Kupimy Zadłużone Spółki celem naprawy finansów i kontynuacji działalności.
Zajmujemy się skupem i sprzedażą zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym. W naszej działalności stosujemy metodę, która skutecznie chroni zagrożony windykacją majątek prywatny, narażony na utratę w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i następnie częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa. Chronimy majątek prywatny przed wierzycielami, a także majątek przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa.
W tym celu wprowadzamy plan restrukturyzacyjny dla przedsiębiorców zarówno Tych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla spółek, pozwalający przede wszystkim uniknąć złośliwych, celowych, wyniszczających kontroli z US UKS ZUS PIP PIH etc.
RESTRUKTURYZACJA opiera się przede wszystkim na : Występowaniu jako zarząd kryzysowy w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie jest wstanie udźwignąć ciężaru związanego z prowadzeniem spółki, jak również przy braku możliwości ogłoszenia upadłości ze względu na brak środków, na pokrycie postępowania upadłościowego. Ochronie przed konsekwencjami wynikającymi z art. 299 K.s.h, oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego, a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h.
Podjęcia się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Ostatecznie : Utworzenie na bazie przedsiębiorstwa w likwidacji nowego podmiotu, wykorzystującego potencjał obecnej spółki.
Dodatkowo : Prowadzimy szkolenia zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - skontaktuj się z nami -www.FactoryOfCompanies.com e-mail : nice@factoryofcompanies.com tel: 884-344-344
27/08/2017 17:00
[28.08.2017] 11:56
Piotr Kowalski
Naszych 120 konsultantów z niecierpliwością przebiera nogami czekając na twój kontakt!

 » Odpowiedz na ten temat