o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Apex digital szok

[23.08.2017] 08:38
szok
Słuchajcie nie wiem co myśleć.
Na Badoo napisała do mnie menadżerka tej firmy z zapytaniem czy jestem zainteresowana może pracą jako hostessa? Sprawdziłam sobie firmę czy istnieje taka, krs ...itp. Pani podała mi swój nr tel zadzwoniłam dopytałam, powiedziałam jej że nie jestem wysoka i czy nie będzie to mnie dyskwalifikowało. Kobieta powiedziała, że nie bo mam bardzo ładną twarz. Zabrałam ze sobą CV. Byłam na rozmowie, po czym w trakcie kobieta mów, że jest też inny projekt tj. rozmowy na płatnych videochatach! o wszystko zapytałam i wygląda to tak, że siedzisz w pokoju, przy włączonej kamerce i gadasz z facetami za pieniądze ( za dolary) Polska jest zablokowana, możesz pisać jedynie z obcokrajowcami. Wypłata w dolarach, a później przeliczana na złotówki. Dodaje: menadżer mówił, że nie można się rozbierać, to są czaty na różne tematy. Dziwne to dla mnie wszystko, na internecie nic złego o tej firmie nie pisze ...Może któraś ma doświadczenia tego typu? Ogólnie śmierdzi mi to wszystko, chociaż firma normalnie działa, może to ja się czegoś doszukuje? jakiegoś podstępu ?
[23.08.2017] 10:39
a co to ma wspólnego
z komunikatorem tlen.pl?
[26.09.2018] 14:28
mmmm
Właśnie jestem po tej samej rozmowie i nie wiem co myslec, jak w końcu się rozwinęło u ciebie ?
[15.10.2018] 14:34
praceapracaszatynka
mmmm (18.09.2018.26 14:28):
Właśnie jestem po tej samej rozmowie i nie wiem co myslec, jak w końcu się rozwinęło u ciebie ?

I co? Jaka była wasza dezycja? Pracujecie tam?
[15.10.2018] 15:40
szok
Oczywiście. Super praca!
[15.11.2018] 11:52
[15.10.2018] 15:59
praceapracaszatynka
szok (18.10.2018.15 15:40):
Oczywiście. Super praca!

Szczerze? No a miałaś wątpliwości?
[23.10.2018] 23:24
Laura24
Ja jestem pozytywnie zaskoczona. Byłam na rozmowie i troszeczkę czułam się zmieszana. Nie miałam wcześniej takiej oferty pracy jednak postanowiłam spróbować.
W czasie 4 godzinnej pracy zarobiłam ok 50 dolarów co uznano za w miare ok efekt jeżeli chodzi o poczatkujaca osobe.
Bardzo na plus atmosfera, która panuje w pracy! a minusy? czasem brakuje pomysłów o czym jeszcze można rozmawiać ponieważ Ci faceci bywaja bardzo zamknieci w sobie.
Zobaczymy jak będzie dalej
[24.10.2018] 09:24
michu778
Mancer - Projekt X
Projekt Y Sensei Mancer
Projekt Z
UWODZENIE TAŃCEM S.D.S ON-LINE 1.0
Adept Generator Randek Internetowych
Adept Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Efekt ekstazy - Mancer
Feniks - 6-LECIE DZIAŁALNOŚCI
Feniks - CZEGO NAPRAWDĘ PRAGNĄ KOBIETY 05-12-2013
Feniks One night big step
Feniks SnS2.0 (sex non stop 2.0)
Frywolny - Randka Video
Frywolny Mistrz Rozmowy
Frywolny Mistrz sms
Mancer - Sekrety Randek Internetowych
SEKRETNE STRATEGIE Mancer Sensei
Sexyboy - Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Sexyboy - Kompendium Przygody MODUŁ NR 2 PODEJŚCIA
Sexyboy - Tajemnice Gracza
Vekan - Podryw w Krytycznych Momentach Miejscach i Sytuacjach
[25.10.2018] 14:09
Nieprzewidywalna
Byłam dziś na rozmowie i w zasadzie też ta oferta wydała mi się niezwykle dziwna, żeby nie mówić podejrzana. Zastanawiam się bardzo czy wgl. przyjąć tą ofertę pracy.
Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?
[25.10.2018] 15:28
mamy duże doświadczenia
w wypierrdalaniu z forum darmowych reklamodawców rozmawiających samemu ze sobą.
[07.11.2018] 13:12
Domaamod
Nieprzewidywalna (18.10.2018.25 14:09):
Byłam dziś na rozmowie i w zasadzie też ta oferta wydała mi się niezwykle dziwna, żeby nie mówić podejrzana. Zastanawiam się bardzo czy wgl. przyjąć tą ofertę pracy.
Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?

Pracowałam, ale wyprowadziłam się do Wrocławia. Spoko firma, bez żadnych przekrętów. Piszesz se z ludźmi i tyle. Pełen luz.
[07.11.2018] 15:16
a możesz już wypierrdalać
z forum o komunikatorze tlen.pl?

» Odpowiedz na ten temat