o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne tematy
 » Odpowiedz na ten temat

Nowa gra przegladarkowa

[19.05.2017] 20:02
BeeFighters
Witam
Chciałbym przedstawić nową grę przeglądarkową: BeeFighters.com
BeeFighters.com jest nową, prężnie rozwijającą się grą internetową via www z jedyną i niepowtarzalną tematyką. Oficjalny start gry (wyjście z fazy beta i restart kont) odbył się 1 stycznia 2017r. owocując w ogromną rejestracje nowych kont oraz utrzymaniem wysokiego online po dzień dzisiejszy!
Gra pozwala użytkownikowi na wcielenie się w pszczelarza/inwestora i rywalizowanie między graczami o posiadanie jak najlepszej pszczoły w rankingu BeeFighters oraz nagrody rzeczowe jak i prestiż na serwerze.
Atutami gry jest ogromna i ciągle rozwijająca się funkcjonalność, co czyni ją wyjątkową. Do walorów tej gry możemy zaliczyć:
Akcje, Podziemia i Przygody, na których mamy możliwość zdobyć dobra różnego rodzaju: pieniądze, kilka odmian miodów, pszczoły oraz nektar, dzięki któremu mamy możliwość rozwijania statystyk pszczół.
Arena/Podziemia - to miejsce gdzie pozyskasz dodatkowe doświadczenie, większą ilość miodu oraz finanse/mleczko pszczele, lecz pamiętaj do zdobycia tego potrzebujesz wytrenowanej pszczoły!
Ogród, w którym sadzimy drzewa, kwiaty, krzewy potrzebne do wydobywania miodu.
Przemysł miejsce gdzie zainwestujesz swoje zarobione finanse zdobyte podczas Akcji oraz Przygód, wykupując budynki zarobkowe oraz ule do produkcji miodu.
Ataki/Obrona Rojem wyszkol 10 dodatkowych pszczół, które pomogą Ci w rabowaniu przeciwników z magazynowanego miodu oraz uchronią Cię przed grabieżą.
Handel jaka licząca się gra może istnieć bez dobrze zorganizowanego handlu zewnętrznego.
oraz to, co najważniejsze oraz niespotykane nigdzie indziej
Instancje pierwsze i jedyne Instancje występujące w grze przeglądarkowej! Zbierz 20 graczy i zmierz się z potężnym owadem, który przetrzymuje porwane pszczoły. Choć zostały wprowadzone miesiąc po starcie gry, przeciwnik okazał się na tyle potężny, że tuż po przegranej walce handel bardzo się ożywił a wymiana zdań odnośnie taktyk do pokonania danej Instancji zalała Chat na wiele godzin.

   (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.06.2017] 10:56
Eliza-Dudziak
Fajnym serwisem, na którym można grać w gry przeglądarkowe jest http://grynaprzegladarke.net Gry chodzą płynnie i co najważniejsze - udostępniane są w najwyższej jakości.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22756450]

 » Odpowiedz na ten temat