o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Malta z dzieckiem

[21.04.2017] 08:35
floorian
Zbliżają się wakacje i pewnie coraz więcej osób zastanawia się jaki kierunek wybrać na wakacje z dziećmi. Ze swojej strony polecam Maltę. Spędziliśmy na wyspie 2 tygodnie w lipcu z 4-letnią córką i naprawdę mogę ją polecić. Zainteresowanych odsyłam do wpisu na blogu:
http://www.photo-travel.pl/2017/03/malta-z-d zieckiem.html
[01.02.2019] 09:12
Horena
Ja zdecydowanie wolę na Cypr. Jest piękniej, ludzie fajniejsi, krajobrazy milsze oku. Fajne miejsce też na wypad rodzinny, my byliśmy z dziećmi przez biuro Rainbow i wybraliśmy hotel Tsokkos Gardens z animacjami, które organizowało biuro dla uczestników wycieczki po polsku. Bardzo polecam takie coś, dzieci się świetnie bawiły.
[30.03.2019] 12:25
Zdjuna
Horena (19.02.2019.01 09:12):
Ja zdecydowanie wolę na Cypr. Jest piękniej, ludzie fajniejsi, krajobrazy milsze oku. Fajne miejsce też na wypad rodzinny, my byliśmy z dziećmi przez biuro Rainbow i wybraliśmy hotel Tsokkos Gardens z animacjami, które organizowało biuro dla uczestników wycieczki po polsku. Bardzo polecam takie coś, dzieci się świetnie bawiły.

Horena czy chodzi o figlokluby Rainbow? Jak to wygląda w praktyce i jak często odbywają się takie zajęcia?
[30.07.2019] 11:38
Kossa2
Zdjuna (19.03.2019.30 12:25):
Horena (19.02.2019.01 09:12):

Horena czy chodzi o figlokluby Rainbow? Jak to wygląda w praktyce i jak często odbywają się takie zajęcia?

Z figloklubów korzystałam kilka razy w Grecji, są super, natomiast jeśli chodzi o Maltę to polecam objazdówkę Wyspiarskie państwo-miasto od Rainbow. Dla dziecka powyżej 5 lat też będzie super, bo wycieczka nie jest wcale męcząca.

» Odpowiedz na ten temat