o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Kto leci do Egiptu?

[15.03.2017] 18:52
janka8
Czy jest na forum ktoś, kto leci w tym roku do Egiptu? Chcemy wykupić wycieczkę, ale mamy pewne obawy. Na http://www.okiemturysty.pl/porady/w-egipcie- bezpieczniej-niz-myslisz przeczytałam, że nie ma czego się obawiać, ale czy na pewno jest tam bezpiecznie?
[30.03.2019] 12:56
Adrenalinka
Każdego roku jeżdżę do Egiptu, głównie na zorganizowany wypoczynek i głównie z Rainbow, i co roku jest tak samo, nie ma bardziej i mniej niebezpiecznie. Zdarzają się zamachy jak w Niemczech, Francji, Tajlandii i Indiach, ale hotele i kurorty są też baaaardzo dobrze ubezpieczone.Nie ma się czego obawiać, musiałby się człowiek bać własnego cienia jakvby tak myśleć co i gdzie mogłoby się przytrafić.
[30.07.2019] 13:15
Waolka
Ja lecę wkrótce z dzieciakami, chyba już 5 raz z rzędu. Nie ma się czego bać, w Egipcie jest taka ochrona w kurortach że jest bezpieczniej niż na przykład w Grecji. Do tego latamy z rainbow i wybieramy co roku hotel z animacjami dla dzieci w gratisie od biura, więc naprawdę jest co robić.
[13.09.2019] 15:11
Revolut
Płacąc kartą debetową w złotówkach za granicą często płacimy za lokalną walutę więcej niż jest warta w aktualnym kursie bankowym. Dzieje się tak dlatego, że kurs walut narzuca nam dostawca karty czyli Mastercard lub Visa, a nie bank. Alternatywą jest nowa aplikacja Revolut https://ranking-brokerow.pl/revolut-opinie/ , w której korzystając z jednej karty możemy płacić po kursie bankowym w wielu walutach świata.

 » Odpowiedz na ten temat