o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Kazirodzctwo

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[20.09.2019] 14:44
Poka
Ostra zabawa (19.09.2019.14 22:33):
Poka (19.09.2019.14 17:44):
Brat chce by nauczyła go robienia minetki. W dodadku mówi że mi wyliże i nie chce nic w zamian. Boję się jednak że jak dojdzie co do czego to jednak bedzie czegoś chciał a nie chcę jakiegoś seksu z nim. Wstydzę się też nie dość że rozebrać to jeszcze rozłożyć nogi przy nim

Spróbuj naucz go czegoś nowego i spróbujcie zobaczysz jakie to fajne i się nie masz czego wstydzić jak ci się spodoba to róbcie to ciągle

Właśnie chodzi o to że się wstydzę.
[20.09.2019] 17:56
jak się wstydzisz
Poka (19.09.2019.20 14:44):
Ostra zabawa (19.09.2019.14 22:33):
Poka (19.09.2019.14 17:44):
Brat chce by nauczyła go robienia minetki. W dodadku mówi że mi wyliże i nie chce nic w zamian. Boję się jednak że jak dojdzie co do czego to jednak bedzie czegoś chciał a nie chcę jakiegoś seksu z nim. Wstydzę się też nie dość że rozebrać to jeszcze rozłożyć nogi przy nim

Spróbuj naucz go czegoś nowego i spróbujcie zobaczysz jakie to fajne i się nie masz czego wstydzić jak ci się spodoba to róbcie to ciągle

Właśnie chodzi o to że się wstydzę.

to na początek ty zrób mu loda !
[23.09.2019] 09:34
Bart.
Miałem taką dziewczynę co lubiła zboczone zabawy. Najbardziej chyba wiązanie mnie. Raz związała mnie. Podczas zabawy ugryzła mnie i to boleśnie. Wtedy wyzwałem ją od zboczonej debilki. I na tym się to skonczyło. Ubrała się i wyszła bez słowa. Mnie zostawiła przywiązanego do łóżka. Panika i wkurwienie. Rodzice mieli wrócić dopiero za parę godzin. Siostra wczesniej. Zastanawiałem się jakie dać wytłumaczenie. U mnie raczej nago nie chodzi się po domu i jak ktoś kogoś zobaczy nago to rzadko się zdarza. Ze wszystkiego to wolałbym by to ojciec mnie znalazł. Dogadalibyśny się jakoś. Wróciła jednak siostra. Na początku śmiech. Zaczeła się nabijać. A później zaczęła robić pamiątkowe fotki. A w końcu i selfie. Jej głowa na moim brzuchu i pstrykała fotki. Łapała za kutasa. W końcu mówi bym go postawił to mnie rozwiąże. I zaczeła go masować. No i stanął mi. Mina jak u dziecka co dostanie jakiś prezent. Zaczeła go macać i się nim bawić. A w końcu powiedziała że jak będę grzeczny to nikomu nie pokaże tych zdjęć. Zdjeła spodnie i zaczeła cipką ocierać się o kutasa. Przez majtki. Ich nie zdjęła. Chyba ją to jarało bo zrobiła się mokra plama na jej majtkach. A w koncu się spuściłem. Zaczeła dotykać spermy. Wyszla na chwilę się umyć. Wróciła już ubrana i rozwiązała mnie. Odrazu chialem by wszystko wykasowała. Skasowała. Teraz co jakiś czas żartuje ze mnie i rzuca jakieś teksty. Typu czy fajnie było i że za to powinienem całować ją w tyłek.

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat