o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

sex na urlopie

[03.01.2017] 12:46
marko11
witam wszystkich czy zdażyła wam się agroturystyka by gospodarz proponował sex lub inne propozycje
[03.01.2017] 13:40
monia36
Nie proponował,upił mojego męża i mnie dymał pół nocy.
[03.01.2017] 16:06
lenka159
A mnie proponował sex w oborze. Ale świntuch
[03.01.2017] 23:19
sffffd
http://fitnessexcercises.weebly.com/
[04.01.2017] 09:43
marko11
lenka159 (17.01.2017.03 16:06):
A mnie proponował sex w oborze. Ale świntuch

a gdzie to było
[03.04.2020] 21:54
[17.01.2017] 09:46
mmaa
hej i miał ktoś taką sytuację
[21.01.2017] 18:04
kuply
Zeby odpoczac od wszystkiego pojechalam w gory na tydzien sama,wczesniej wszystko zobie zarezerwowalam,piekny pokoju malym rodzinnym hotelu.Do pokoju zaprowadzil mnie syn wlasciciela tego hotelu, wymienilam z nim pare slow, okazal sie bardzo mily i ja@@@ to byl bardzo przystojny. Na drugi dzien gdy szlam na spacer to go spotkalam i zaproponowal mi ze mi pokaze bardzo interesujace wzgorza. Wyrazilam zgode podczas tej przechadzki zdazylo sie cos o czym wcale nie myslalam Zaczal mnie do siebie przytulac i calowac, tak mnie podniecil ze mu z spodni jego meskosc wyciaglam i mu @@@lam z polykiem, byl zadowolony.Ale na tym sie nie skonczylo bo mu powiedzialam ze czekam na rewanz, Po kolacji przyszedl i po paru minutach znow jego pale masowalam a gdy juz mu dobrze stanela, to szybko cala w cipulce mialam. Nie myslalam ze gorale takie duze Hhhuujjee maja. a ze juz kilku chlopakow mnie rabalo to i z nim nie mialam problemu,Niespodziewanie przez caly czas przez niego bylam wspaniale co wieczur piepszona na calego
[09.11.2019] 13:09
wesoły sex shop lodz
sex shop lodz dla dzentelmena
http://www.dladzentelmena.com/sexshoplodz.ht ml
[02.12.2019] 19:13
Easwas
Mialam juz wszystko zaplanowane pokuj zarezerwowany i czekala tylko na przyjazd mojego chlopaka ktory pracowal w Irladi, nagle Telefon zadzwonil juz cie cieszylam ze jedzie a tu slysze w sluchawce ze nie przyjedzie zebym jechala sama zdenerwowalo mnie to wszystko ale na urlop pojechalam. Szczesliwie dojechalam na miejsce gdy do hotelu sie zglosilam otrzymalam klucz do pokoju. Gdy otwieralam pokoj otworzyly sie dzwi obok mojego pokoju i wyszedl ztego pokoju facet na pierwsze spojrzenie bardzo mi sie spodobal uklonil sie i zagadal tak ze nawiazalam znajomosc.Kolacje zjedlismy przy jednym stole tak nawijal caly czas ze powiedzialam mu zeby zajal sie kolacja, po kolacji zaprosil mnie do resteuraci na lamke wina na jednej lampce nie skonczylismy bo za moja zgoda wzial do pokoju cala butelke tego swietnego wina, Tak rozczulil swoimi slowami i tym winem ze mi calkowicie hamulce popuscily. Agdy znalazlam sie z nim w moim lozku i ujrzalam jego sprzet to juz bylam calkowicie rozluzniona Troche me tego kutaassa pomasowalam i jezykiem tez popocieralam ale troche strachu miala bo jeszcze do tego wieczoru takiego duzego huuujja nie widzialam ani w sobie nie mialam.Poprosilam go zeby wchodzil we mnie wolno i delikatnie, a on niespodziewanie zrobil mi krotka minetke to juz bylam calkowicie bezradna gdy wchodzil to krotko mnie pochwa zabolala ale gdy poczulam ze mnie dotknal jajkami to mu tylko powiedzialam ze teraz to juz moze mnie walic jak chce,cala noc mialam bardzo pracowita nawet sie ucieszylam ze chlopak nie przyjechal. Moj chlopak nie ma takiego duzego huujja i tak mocno mnie nie piepszy.Rano nawet na sniadanie nie poszlam bo tak mi sie nogi trzesly ale czulam sie swietnie bo tyle rozkoszy co w nocy przezylam to tylko wczesniej marzylam.Przez caly ten urlop w jednym pokoju mieszkalismy a ja bylam nawet i w ciagu dnia posuwana jak tylko mu ten kuutass stal Tak zerznieta to nigdy wczesniej nie bylam, ani cipka mnie nie bolala,nawet mnie zaskoczyla bo caly czas ruchac sie chciala.Jak sie rozjezdzalismy to numery tel sobie wymienilismy bardzo mi bylo smutno ze juz ten urlop dobiegl do konca Ale w ostatnia noc to tak mnie ruchal ze az drgawki mialam ale i w dupe mu pozwololam to w tym momencie cipka odpoczywala,A czy bylam jeszcze przez niego dymana to nastepnym razem
[02.12.2019] 19:54
-0-0-0-
Mamrot kapucynny, analfabeta, wystąpił jako laska.
[12.12.2019] 17:17
sandra24xx
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: sandra24 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

» Odpowiedz na ten temat