o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

z iloma facetami uprawiałaś jednego dnia

1 2 3 4 Strony tematu:
[04.11.2019] 11:03
quarterback1972
moja tez!!! kręcą ją eleganccy i miło pachnący czarni..
w Czerwcu na Wyspie (po to pojechalismy) jednarazowo ją 4 czarnych
4 takie sesje miała ale tylko od tyłu na pieska bez oglądania ich twarzy ....ok 4 h naprzemiennie ...wytrzymała i była STRASZNIE tym usatysfakcjonowana ...
pozwalam jej ale tylko z czarnym...
za np.CIAPATEGO albo Ruskiego zatłukłbym!!
[04.11.2019] 11:52
Bronson
chyba oni ciebie by zatłukli fantazjuszu
[04.11.2019] 12:27
Kynia55
Mnie 3 miało jednego dnia 2 w pracy a w nocy mąż poprawił
[04.11.2019] 13:02
Gernimo
Witam - my mieszkamy w Belgii - jesteśmy małżeństwem dość długo - ja niestety mam małego i zonie nie dogodze ale poznaliśmy murzyna - kulturalny żonaty i dzieciaty.Do spotkania w naszym domku doszlo po uzgodnieniu z żoną - pominę szczegóły - murzy wali moją żonę juz ponad pięć lat i układ ten zaakceptowaliśmy w 100% - Ja nieraz liżę jej pipkę po stosunku
[04.11.2019] 13:45
Bronson
Gernimo (19.11.2019.04 13:02):
Witam - my mieszkamy w Belgii - jesteśmy małżeństwem dość długo - ja niestety mam małego i zonie nie dogodze ale poznaliśmy murzyna - kulturalny żonaty i dzieciaty.Do spotkania w naszym domku doszlo po uzgodnieniu z żoną - pominę szczegóły - murzy wali moją żonę juz ponad pięć lat i układ ten zaakceptowaliśmy w 100% - Ja nieraz liżę jej pipkę po stosunku

dobra już, wszyscy cie tu znamy, wiemy że macie z murzynem pięcioro czarnych bękartów, sami chłopcy i to tyle na wieki wieków amen...
tylko daj już nam wszystkim spokój.
[21.01.2020] 21:13
[04.11.2019] 19:49
Taa...
Witam i wcale nie żatrowałem - moją piękną żonkę rucha hebanowy murzyn - wielki facet - penis jego jest raczej normalnej długości ale gruby na 15 - 17 cm.i rucha moją żoneczkę nawet przy mnie.Lizanie takiej pięknie wyruchanej pipki - to sama rozkosz. Żona chętnie rozkłada nóżki murzynowi [ ja ze swoim maluszkiem niemam czego szukać ] i często jest zalana gęstą spermą . Moje zadanie - wylizać pipkę do czysta i to często przy murzynie.On jest dużo starszy od mojej żony ale rucha jak młokos.Bywa u nas tak często,jak tylko możliwe - często też śpi u nas oczywiście z moją żoną która przychodzi do mnie w nocy aby wylizać spermę murzyna z jej pipuńki.Robię to z ochotą.W nocy słychać kilka razy jak murzyn rucha i kryje moją żonę Zona rozkłada mu nóżki szeroko i unosi wysoko,niekiedy pomagam - trzymam żony nogi u góry a murzyn rucha ja pięknie.Gdy spuszcza się do pipki,to długo trzyma penisa zanurzonego aż pipka wyssie całą spermę z łba tego potężnego kutasa.Nie mogę się doczekac kolejnej dawki spermy murzyna - na razie tyle
[02.12.2019] 20:07
Easwas
Ja jak germanistyke studiowalam poznalam mulata bardzo inteligenty mily przypuszczalam ze moze miec duzego kuutasa a na takiego mialam smaka Gdy juz tak daleko bylismy z swoja znajmoscia poszlam z nim do lozka i co zobaczylam to przeroslo moje przypuszczenia bo takiego dlugiego i grubego huujaa to widzialam na filmie Ale mam to co chcialam, wchodzil wemnie bardzo delkatnie ale gdy juz byl calym kuutasem w cipulce to mu powiedzialam ze jabym chciala calego poczuc, Moje zyczenie spelnil i cala noc byla pracowita i wspaniala bo tak zerznieta to nie bylam nigdy wczesniej bardzo dlugo sie z nim przyjaznilamloda tez czesto mu robilam, nawet paru bialych tak by mnie nie @@@alo jak on to robil Pewnego dnia zapytal sie mnie delikatnie ze podobam sie jego koledze czy moze przysc z nim i czy mam ochote sprobowac sie kochac z dwoma. Po chwili odpowiedzialam ze wyrazam zgode, Gdy przyszedl ten Moment ze za chwile oni przyjda i bede musiala obydwoch obsluzyc to gesiej skory dostalam.Po lamce wina wypilismy ja sie podniecilam gdy obydwa kuttasy w rekach trzymalam. Obydwa mieli prawie jednakowej dlugosci kutasy,Ale co sie powiedzialo to trzeba wykonac najpierw jeden mnie piepszy a drugiemu @@@alam a pozniej nastapila zmiana a gdy cipa byla juz mocno rozgrzana to weszli obydwa na raz troche sobie pokwiczalam jak wchodzili ale pozniej to juz swietnie mnie walili tak @@@ana to nigdy wczesniej nie bylam
[04.12.2019] 11:40
ddr
cytuję:
czy moze przysc
gesiej skory dostalam
Po lamce wina wypilismy ja sie podniecilam gdy obydwa kuttasy w rekach trzymalam
jeden mnie piepszy
gdy cipa byla juz mocno rozgrzana to weszli obydwa na raz troche sobie pokwiczalam
... itd. no cóż brak słów, nie dość, że idiota i analfabeta, to jeszcze za babę się podaje...
zero realu, stylistyczne dno i bełkot...
[12.12.2019] 17:17
sandra24xx
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: sandra24 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat