o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Czyszczenie tapicerki samochodowej, dywanów, wykladzin, foteli, kanap itd.

[17.10.2016] 20:24
Swietokrzyskie
Dobry wieczór! Chciałbym podzielić się dzisiaj z Wami informacją wartą każdej złotówki i polecić Wam prawdopodobnie najlepszą firmę zajmującą się profesjonalnym czyszczeniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem dywanów, czyszczeniem wykładzin, czy czyszczeniem foteli i kanap (ogółem czyszczenie całej tapicerki meblowej). Wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy i jeśli mam być szczery - wszyscy z których usług korzystałem wcześniej nawet w połowie nie dorównują usługom świadczonym przez tę firmę, zazwyczaj byli to domorośli sprzątacze dobrzy tylko na własnym podwórku - albo plamy nie zostały wyczyszczone w 100% albo przychodzą ze środkami w stylu Ludwika albo coś wyczyszczą ale po całym dniu "ciężkiej pracy" i policzą sobie coś extra... a pozniej i tak okazuje sie, ze zamiast plamy na kanapie mamy dziurę... Powstaje uczucie, że samemu zrobilibyśmy to lepiej. Także informacja, którą się z Wami dzielę jest warta każdych pieniędzy - szczególnie jak lubisz mieć czyste auto i przebywać w czystym salonie, mieszkaniu, domu. Firma Mowel zna się na czyszczeniu dosłownie wszystkich plam, używa kosmetyków do czyszczenia z górnej półki i bez najmniejszego problemu zajmie się specjalnie dla Was czyszczeniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem dywanów, czyszczeniem wykładzin czy nawet czyszczeniem kanapy, fotela czy krzesła. Firma działa w promieniu 30 km od Kielc, ale jeśli będziecie mieli dla nich większe zlecenie to dojadą na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Przelicznik cena/jakość = REWELACJA.
Strona firmy pod adresem:www.mowel.pl

» Odpowiedz na ten temat