o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

eksperyment z inną parą

1 2 3
[02.12.2018] 19:56
my 30+
Nam zajęło to prawie 3 lata zanim zdecydowaliśmy o poszerzeniu naszych doznań o parę. Od długiego czasu nie układało nam się w sferze sexu, Jednak dużo o tym rozmawialiśmy. W między czasie była zdrada ze stony mojego męża spowodowana brakiem sexu. 2 lata temu znaleźliśmy parę podobną do nas. Pierwsze spotkanie zapoznawcze (choć miałam obawy), następne sex równoległy. Były niesamowite emocje. Nie spodziewałam się, że będę miała tak silne doznania, mąż w ciągu nocy kończył 4 razy. Było odlotowo. Spotykaliśmy się średnio raz w miesiącu, aż niedawno podjęliśmy decyzję o wymianie partnerów. Jest to coś nowego, niesamowite orgazmy. Nie mamy żadnych wyrzutów sumienia ani pretensji do siebie. Wręcz przeciwnie, w naszym małżeństwie zapanowała pewna harmonia i zrozumienie. Jest ot coś co przypieczętowało naszą miłość.
Jeśli ktoś uważa że miłość i sex to to samo to pytam się czy w takim razie w burdelach też jest miłość?
[03.12.2018] 11:06
oczywiście że jest
Niejeden zakochał się w rastitutce.
[05.06.2019] 11:17
Kobieta nago
Nasi sąsiedzi zawsze w nocy kochają się przy zapalonym
świetle i wszystko widzimy.Jestesmy dojść atrakcyjną parą żona zgrabna szczupła spory biust cipka super zadbana ja wysoki dobrze zbudowany nie do przesady pena mam 19cm i nasi sąsiedzi z naprzeciwka są fajni blondynka spory biust zgrabna on średniego wzrostu.Podniecało nas zawsze jak oni się kochaja że się nie krępują ze ktoś ich zobacz.Kiedyś byla u nich,chyba koleżanka znajoma i została na noc.Kochali się we troje.Rozmawialiśmy z mężem wiele razy na temat seksu w szerszym gronie zawsze to jakaś odmiana i mąż powiedział czy nie spytać sąsiadów ale tak delikatnie by nie wyszło że ich podglądamy.Pewnego dnia,mąż po pracy powiedziałi ze rozmawiał z,sąsiadem był zaciekawiony naszą propozycją i ze w piątek wieczorem przyjdą do nas z żoną na kolację.Nie mogłam sie doczekać piątkowego wieczoru aż nadszedł,stół zastawiony napitki gotowe.Przyszli około21,30 ona ubrana w mini i kruciutki tiszercik bez biustonosza on krótkie spodrnki i tiszert ja wystrojona w sukienkę szpilki,mąż raczej na,sportowo.Na początku było trochę drętwo ale w miarę wypitego alkoholu atmosfera stawała sie super luźna i,w pewnymomencie Gosia rozchyliła dość szeroko nogi i zobaczyłam jej cipcie była bez majtek i nie miała zamiaru jej schowac,tylko usiadła tak by mójaz tez widział jej cipcie.Mój mąż promieniał postanowiłam się przebrac.Też ubrałam mini i tez bez,majtek i biustonosz tez zostawiłam.Weszłam do pokoju a ona była juz bez koszulki panowie rozmawiali na temat jej biustu to ja tez zdjełam koszulę poprosili bym siadła obok Gosi miałam trochę wiekrzy biust niż ona.Usiadłam obok jej męża bo tak było miejsce spytał czy może dotknąć mojego biustu zgodziłam się moj maz bawił sie jej biustem.W pewnym momencie,ona się,podniosła i zdjeła mini i,powiedziała ze chyba oni są tu po to by razem z nami uprawiać sex więc nie ma na co czekać podniosłam,się i ja też zdjełam mini obie byłyśmy nagie jej mąż złapał mnie za biodra,obrucił do siebie i zaczoł mi lizać cipcie byłam,zaskoczona ale rozchyliłam nogi on szeroko rozchylił mi,uda i dalej mi lizał cipcie mąż i jego zona lezeli już na dywanie ona mu @@@ała a on lizał jej cipkie.I my poszliśmy na dywan lezałam obok niej tez mu @@@ałam a on dalej lizał mi cipe.Potem ona zaczeła mi lizać rozchyliła szeroko nogi i ja zaczełam lizać jej panowie podeszli,do nas on wsadził mi ona dalej,mi lizała mąż od tyłu wsadził jej pierwszy raz widziałam ztak bliska,jak kutas wchodzi w cipe lizałam jej łechtaczke chyba miała orgazm bo jęczała i wierciła tyłkiem.Ci za odlot.Ja tez miałam orgazm i to jaki pełen odlot.Zmienialiśmy pozycje układy 2M1K 2K1M KK poszłam nawet do sypialni po moje zabawki co to było za szaleństwo do białego rana.Tak polecam sex z inną parą nam się udało spotykamy sie co piątek i uprawiamy sex az do niedzieli do wieczora,zawsze jest super.Pzdrawiam i polecam
[05.06.2019] 11:50
kopiuj wklej
kopiuj cwel
[30.10.2019] 23:09
impotęcie
kopiuj wklej (19.06.2019.05 11:50):
kopiuj cwel

po co piszesz
[21.01.2020] 20:38
[30.10.2019] 23:16
JAR
MOŻE TO DZIWNE ale jak się spotykamy z parami to wolę moją żonę jak kobiety tych facetów ale nie wypada odmawiać więc je używam ale zauważyłem że mężowie tych kobiet też wolą swoje żony na drugiego też tak macie
[31.10.2019] 08:39
Lance H.
nikt tak nie ma bo to gówno prawda jest
[01.11.2019] 06:19
jar
Lance H. (19.10.2019.31 08:39):
nikt tak nie ma bo to gówno prawda jest
ty na pewno do tego trzeba mieć żonę a ty tylko łapą w chełm
[01.11.2019] 11:11
No ale
ci co mają żony i sami się utrzymują, nie pisują na niszowym forum dla idiotów ze względu na brak czasu.
[01.11.2019] 18:58
jar
No ale (19.11.2019.01 11:11):
ci co mają żony i sami się utrzymują, nie pisują na niszowym forum dla idiotów ze względu na brak czasu.
to co robisz na tym niszowym forum zapracowany idioto bo na pewno niczego wartego przeczytania nie popełniłeś
[02.11.2019] 11:12
nowomowa
1. Popełnić to można zbrodnię albo występek.
2. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. O pracowaniu nie było mowy. Zresztą nie wszyscy pracują. Niektórzy są na utrzymaniu mamusi, a jeszcze inni mogą być rentierami (o ile wiesz co to słowo znaczy).
3. Jestem tu po to aby tyrać takich jak ty trzepaczy kapucynnych i było już o tym. Czytaj uważniej nfdi.
[02.11.2019] 18:59
jar
nowomowa (19.11.2019.02 11:12):
1. Popełnić to można zbrodnię albo występek.
2. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. O pracowaniu nie było mowy. Zresztą nie wszyscy pracują. Niektórzy są na utrzymaniu mamusi, a jeszcze inni mogą być rentierami (o ile wiesz co to słowo znaczy).
3. Jestem tu po to aby tyrać takich jak ty trzepaczy kapucynnych i było już o tym. Czytaj uważniej nfdi.
OOOO napisałeś więcej niż jedno zdanie to postęp jeszcze tylko byki poprawisz i będziesz umiał pisać tylko po co jak nie masz czego opisywać co za bieda z nędzą wchodzić na forum erotyczne żeby hejtować na politykę wejdź tam będziesz miał więcej okazji do płaczu bo są tam lepsi od ciebie inteligencie powiatowy
[02.11.2019] 19:14
asdfg
[02.11.2019] 19:16
wrotek
jar, teraz to żeś zabłysnął.
Masz tu kilka kropek i przecinków ........... ,,,,,,,,,,,,
Powstawiaj w swoją wypowiedź żeby miała jakikolwiek sens.
[02.11.2019] 19:36
jar
wrotek (19.11.2019.02 19:16):
jar, teraz to żeś zabłysnął.
Masz tu kilka kropek i przecinków ........... ,,,,,,,,,,,,
Powstawiaj w swoją wypowiedź żeby miała jakikolwiek sens.

a po co dla ciebie nie ma różnicy i tak nie umiesz czytać a do hejtu starczy bez znaków
[03.11.2019] 11:25
joogi74.
Moja zona sypia z murzynami i to mnie podnieca
Juz kilka razy widzialem jak pieprzy sie z murzynem lub z kilkoma murzynami dokladnie robila to z czterema na raz.Brali ja jak chcieli we wszystkie dziurki jednoczesnie tez .Lubie jak to robi z innymi czesto sie spotykamy na gang bang
kiedys pieprzylo ja 16 facetow jeden po drugim nigdy niezapomne widoku tak zaspermionej twarzy po prostu odlot
[04.11.2019] 11:03
quarterback1972
moja tez!!! kręcą ją eleganccy i miło pachnący czarni..
w Czerwcu na Wyspie (po to pojechalismy) jednarazowo ją 4 czarnych
4 takie sesje miała ale tylko od tyłu na pieska bez oglądania ich twarzy ....ok 4 h naprzemiennie ...wytrzymała i była STRASZNIE tym usatysfakcjonowana ...
pozwalam jej ale tylko z czarnym...
za np.CIAPATEGO albo Ruskiego zatłukłbym!!
[04.11.2019] 13:01
Gernimo
Witam - my mieszkamy w Belgii - jesteśmy małżeństwem dość długo - ja niestety mam małego i zonie nie dogodze ale poznaliśmy murzyna - kulturalny żonaty i dzieciaty.Do spotkania w naszym domku doszlo po uzgodnieniu z żoną - pominę szczegóły - murzy wali moją żonę juz ponad pięć lat i układ ten zaakceptowaliśmy w 100% - Ja nieraz liżę jej pipkę po stosunku
[04.11.2019] 19:50
Taa...
Witam i wcale nie żatrowałem - moją piękną żonkę rucha hebanowy murzyn - wielki facet - penis jego jest raczej normalnej długości ale gruby na 15 - 17 cm.i rucha moją żoneczkę nawet przy mnie.Lizanie takiej pięknie wyruchanej pipki - to sama rozkosz. Żona chętnie rozkłada nóżki murzynowi [ ja ze swoim maluszkiem niemam czego szukać ] i często jest zalana gęstą spermą . Moje zadanie - wylizać pipkę do czysta i to często przy murzynie.On jest dużo starszy od mojej żony ale rucha jak młokos.Bywa u nas tak często,jak tylko możliwe - często też śpi u nas oczywiście z moją żoną która przychodzi do mnie w nocy aby wylizać spermę murzyna z jej pipuńki.Robię to z ochotą.W nocy słychać kilka razy jak murzyn rucha i kryje moją żonę Zona rozkłada mu nóżki szeroko i unosi wysoko,niekiedy pomagam - trzymam żony nogi u góry a murzyn rucha ja pięknie.Gdy spuszcza się do pipki,to długo trzyma penisa zanurzonego aż pipka wyssie całą spermę z łba tego potężnego kutasa.Nie mogę się doczekac kolejnej dawki spermy murzyna - na razie tyle
[05.11.2019] 16:15
f1hero
Ja z dziewczyną jesteśmy parą od ponad roku i myślimy o spotkaniu z drugą kobietą śląskie.. a_pyrka@o2.pl
[09.01.2020] 10:48
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat