o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki Na Odchudzanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[28.02.2019] 20:08
uwaga reklamodawca - idiota
Idiota reklamodawczy od Fereverslimu i Slimunoxu to ten sam pracownik firmy!
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów, np. braku spacji po kropce. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką". Ostatnio napisał "wbrew pozorą" i "dzięki tym zmianą". Jak można być takim głąbem?
[01.03.2019] 23:46
a tam
Żadne tabletki na odchudzanie nie pomagały i nie pomagają. Trzeba całkowicie zmienić wyżywienie. Zastosować dietę beztłuszczową, żadne tłuste mięsa i wędliny, a ueśli to chude gotowane mięso np. gulasz z indyka /udzieć z indyka/ albo to samo mięso duszone z warzywami. Żdne kasze, makarony, ryż czy pieczywo, które można zastąpić waflami ryzowymi /okrągłe/. Ni przede wszystkim jaja! codziennie można jeść przynajmniej dwa jajka, najlepiej na miękko lub jajecznicę.
Taka dietę kazano mi stosować, bo mam gruczolaka na trzustce, a to jest nowotwór, który zwykle, jeśli nie trzyma sie diety przekształca się w nowotwór złosłiwy. Od 7 miesięcy stosuję taka dietę, schudłam 12 kg, czuję się lekko i zdrowo, ciśnienie sie uregulowało. Trzeba tylko co 4 miesiące robic badania morfologiczne krwi, które też mi sie uregulowało. Oczywiście zero cukru, bo to ZABÓJCA. Naprawde bez cukru można żyć. Jem raz w tygodniu kawałek sernika, albo jabłecznika, żyję bez czekolady, kawe pijam tylko raz dziennie, ale to robie od zawsze i od zawsze nigdy przed śniadaniem, tylko jakieś 2 godziny po sniadaniu. W ogóle piję dużo wody, ale nigdy przed posiłkiem i 1,5 godziny po posiłku.
Trzymajcie takie odżywianie, a będziecie bez nadwagi i będziecie zdrowi, tylko trzeba mieć motywację: "Chcę być człowiekiem zdrowym i bez nadwagi" Naprawde warto.
[02.03.2019] 11:06
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.
[03.03.2019] 17:40
chyba z tą dietą
a tam (19.03.2019.01 23:46):
Żadne tabletki na odchudzanie nie pomagały i nie pomagają. Trzeba całkowicie zmienić wyżywienie. Zastosować dietę beztłuszczową, żadne tłuste mięsa i wędliny, a ueśli to chude gotowane mięso np. gulasz z indyka /udzieć z indyka/ albo to samo mięso duszone z warzywami. Żdne kasze, makarony, ryż czy pieczywo, które można zastąpić waflami ryzowymi /okrągłe/. Ni przede wszystkim jaja! codziennie można jeść przynajmniej dwa jajka, najlepiej na miękko lub jajecznicę.
Taka dietę kazano mi stosować, bo mam gruczolaka na trzustce, a to jest nowotwór, który zwykle, jeśli nie trzyma sie diety przekształca się w nowotwór złosłiwy. Od 7 miesięcy stosuję taka dietę, schudłam 12 kg, czuję się lekko i zdrowo, ciśnienie sie uregulowało. Trzeba tylko co 4 miesiące robic badania morfologiczne krwi, które też mi sie uregulowało. Oczywiście zero cukru, bo to ZABÓJCA. Naprawde bez cukru można żyć. Jem raz w tygodniu kawałek sernika, albo jabłecznika, żyję bez czekolady, kawe pijam tylko raz dziennie, ale to robie od zawsze i od zawsze nigdy przed śniadaniem, tylko jakieś 2 godziny po sniadaniu. W ogóle piję dużo wody, ale nigdy przed posiłkiem i 1,5 godziny po posiłku.
Trzymajcie takie odżywianie, a będziecie bez nadwagi i będziecie zdrowi, tylko trzeba mieć motywację: "Chcę być człowiekiem zdrowym i bez nadwagi" Naprawde warto.

jaka tu została napisana - to prawda. Tłuszcz zabija! Cukier - zabija! Jedzenie przetworzone - gwóźdź do trumny! Obrzydzenie bierze, jak sie patrzy na ludzi jedzących te różne kebaby, hamburgery. A do tego kochane mamusie wciskają te świństwa dzieciom. A potem lament! Dopiero, jak dopadnie poważna choroba, to okazuje się, że jednak można żyć bez bez świńskiego jedzenia.
[10.04.2019] 21:17
bannkaxxC
Marzysz o pięknym ciele? Idealnej sylwetce??? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Wypróbuj Phen 375. Jest to lek o najwyższej dostępnej dawce fenterminy na rynku, która odpowiedzialna jest za tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są świetne!!! w moim przypadku ok 12kg. Spróbuj, nic nie tracisz!!! Jeśli masz pytania prosze o kontakt: Ada (kom.731 154 299)
[15.11.2019] 11:40
[11.04.2019] 16:12
siusiencja
Ja przekonałam się do tabletek Clenbuterol. Przez 3 miesiące schudłam 11 kg, moja siostra 9, a koleżanka 13. W ogóle nie czuję głodu. Uważam, że nie ma nic skuteczniejszego!
[31.05.2019] 07:48
sylwia2331
Polecam koniecznie wejść na:
https://link.do/urhcf
[10.09.2019] 20:37
E.Glicz
Hej, skoro to czytasz to pewnie tez masz nieustający problem z nadprogramowymi kilogramami. Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Zuzia kom 881 354 456, bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.
[11.09.2019] 17:26
szawełka
Skończyłam kurację z DNP mój wynik to 15 kg.Teraz muszę pracować nad tym aby nie pojawił się efekt ja-jo.Nie po to walczyłam tyle czasu aby to teraz zaprzepaścić.Nie zamierzam rezygnować z biegania bo oprócz tego żę spalam kalorie to znakomicie mnie to odstresowuje.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat