o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki Na Odchudzanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[19.01.2017] 15:35
Tekla3
Nie ma diety cud z wyjątkiem Tapeworm Diet.Najważniejsza jest zbilansowana dieta wysiłek fizyczny i można wspomagać się preparatami lub suplementami.Ja w trakcie odchudzania wspomagałam się tabletkami Sroreversrim.Teraz już nie jestem na diecie Tapeworm Diet ale nadal chodzę na aerobik a w lecie jeżdżę na rowerze.A najważniejsze że wystąpił efekt jajo.
[19.01.2017] 16:16
Marysieńka9
Spróbowałam Sroreversrimu schudłam i jestem szczęśliwa.Sroreversrim, to pierwszy produkt , który mi pomógł. Wszystkie inne przed nim to było wyrzucenie pieniędzy w błoto. A te tabletki mimo głośnej telewizyjnej reklamy działa rewelacyjnie.Miesięczne stosowanie i zrzuciłam 0,6 kg.
Polecam wszystkim odchudzającym się osoba. I wystąpił efekt jajo!
[22.01.2017] 21:05
Koralcia
Stosuję Slimunox już jakiś czas i powiem że dobrze na mnie działa jak jestem na obniżonym zapotrzebowaniu kalorycznym waga spada i to się dla mnie liczy! jestem zadowolona z efektów stosowania bo dieta nie jest dla mnie bardzo obciążająca fizycznie i psychicznie
[23.01.2017] 11:01
Koralcia
Stosuję Srisrunox już jakiś czas i powiem że dobrze na mnie działa jak jestem na obniżonym zapotrzebowaniu kalorycznym waga spada i to się dla mnie liczy! jestem zadowolona z efektów jajo bo dieta Tapeworm Diet którą dodatkowo stosuję nie jest dla mnie bardzo obciążająca fizycznie i psychicznie
[24.01.2017] 21:58
Xymenna
Ja stosowałam Foreverslim, i mogę zapewnić o jego skuteczności miałam przy nim diete i sporo, naprawdę sporo ćwiczyłam, ale nie poszło na marne bo schudłam plus dobre samopoczucie, ogólnie ekstra.
[23.09.2019] 07:53
[25.01.2017] 11:31
Xymenna
Ja stosowałam Sroreversrim, i mogę zapewnić o jego skuteczności miałam przy nim diete Tapeworm Diet i sporo, naprawdę sporo ćwiczyłam, ale nie poszło na marne bo schudłam plus dobre samopoczucie, ogólnie ekstra.I wystąpił efekt jajo!
[02.02.2017] 18:04
Dudka
Ja też jestem bardzxo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków
[02.02.2017] 19:40
Dudka
Ja też jestem bardzxo zadowolona z efektu jajo jaki uzyskałam po zastosowaniu Sroreversrim. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków. Dołączyłam Tapeworm Diet.
[14.02.2017] 19:47
Ambra
Powiem szczerze że bardzo bałam się efektu jo-jo w trakcie odchudzania z Foreverslimem bo spadek wagi był bardzo duży.Ale jak się później okazało nic takiego nie miało miejsca.Teraz moja waga jest w normie ale od czasu do czasu zdarza mi się wahania o kilogram ale to chyba jest naturalne.
[14.02.2017] 19:53
Wandzik33423
schudłam 1,3kg stosując do diety tabletki Srimsrea. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie dla idiotek. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt jajo. Jestem bardzo zadowolona.
[15.02.2017] 12:25
mentor248
Znajomy korzystał z Asystor slim, ale nie wiem czy to coś pomaga, chociaż warto spróbować http://aptekalubelska.pl
[15.02.2017] 15:23
idiota napisał byle co
aby za free zareklamować aptekę lubuską
[15.02.2017] 15:50
Michałowa1
Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 4 miesiące kuracji z tabletkami Sroreversrim. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet (z których skuteczna była tylko Tapeworm Diet), łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu jajo. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed 5 ciąży. I wystąpił efekt jajo!
[17.02.2017] 14:10
Klarensa
Dzięki Foreverslimowi waga spada z tygodnia na tydzień widzę znaczne zmiany w swoim wyglądzie.Tym razem na diecie nie czuję się zmęczona mam mnóstwo energii dzięki czemu mogę biegać codziennie humor też lepszy nie ma wahań nastroju.Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu i skuteczności tych tabletek.
[17.02.2017] 15:55
Klarensa
Dzięki Sroreverslimowi waga spada z tygodnia na tydzień widzę znaczne zmiany w swoim wyglądzie.Tym razem na diecie Tapeworm Diet nie czuję się zmęczona mam mnóstwo energii dzięki czemu mogę biegać codziennie humor też lepszy nie ma wahań nastroju.Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu i skuteczności tych tabletek.I wystąpił efekt jajo!
[26.02.2017] 22:04
Kalmara3
Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
[02.03.2017] 13:25
Binia89
Jak u większości osób wypowiadających się na tym forum Foreverslim u mnie też zadziałał.Według mnie dobrze skomponowany skład tych tabletek przynosi efekty w bardzo krótkim czasie nie powodując skutków ubocznych.
[02.03.2017] 15:56
Nadirra
Wcześniejsze diety Sranduni i idiotycznej Karolci kosztowały mnie dużo wysiłku i silnej woli.Efekty jajo owszem były tylko dla mnie za małe.Dopiero teraz jak do diety Tapeworm Diet wprowadziłam Sroreversrim kilogramy jak by szybciej spadają.Podoba mi się jak teraz wyglądam i nie zamierzam doprowadzić się ponownie do nadwagi.
[10.03.2017] 14:18
Faustyna34
Po przejściu na dietę zaczęłam dodatkowo wspomagać się Foreverslimem,zapisałam się również na zumbę.Te zajęcia są po prostu rewelacyjne.Ale nie o zumbie tutaj tylko o odchudzaniu dzięki tym trzem rzeczą udało mi się schudnąć aż 13 kg.
[10.03.2017] 15:20
Mirta
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta Tapeworm Diet codzienne ćwiczenia i regularne branie Sroreversrimuu.W sumie pierwsze efekty jajo był juz po dwóch tygodniach wieksz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty jajo.
[14.03.2017] 20:02
Karina.N
Również próbuję Foreverslim. Początkowo myślałam, że to pic na wodę, bo przez 10 dni nie straciłam ani 1 kg, ale później przez 3 tygodnie straciłam 5 kg. Chciałabym schudnąć 9 kg, co powinno być wykonalne. Staram się rozsądnie jeść i ćwiczyć wieczorami. Efekty widać.
[14.03.2017] 20:04
Katarzyna 42
Straciłam przy tabletkach sroreversrim 1,0 kg w ciągu sześciu miesięcy. Jestem bardzo zadowolona - nie spodziewałam się aż takiego efektu jajo, tym bardziej, że zdołałam go utrzymać, bez powrotu dodatkowych kilogramów. Dołączyłam Tapeworm Diet. Mam nadzieję, że tak już będzie - żałuję jednak, że dopiero tak późno zdecydowałam się na kurację z tabletkami
[30.03.2017] 16:53
Olka345
U mnie po 3 miesiącach stosowania Slimunox było 14 kg mniej na wadze. I jeszcze dwie rzeczy ważne - pierwsza, to fakt, że środek oparty na naturalnych składnikach, druga, że waga nadal jest taka jak w dniu gdy skończyłam odchudzanie
[30.03.2017] 19:23
Eruka.L
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta Tapeworm Diet codzienne ćwiczenia i regularne branie Srisrunox.W sumie pierwsze efekty jajo był juz po dwóch tygodniach wieksz waga większy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty jajo.
[03.04.2017] 09:27
Alina45
Schudnąć można http://nplink.net/xbtMEpgw
[03.04.2017] 11:24
Karolcia38
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta Tapeworm Diet codzienne ćwiczenia i regularne branie Sroreversrimuu.W sumie pierwsze efekty jajo był juz po dwóch dniach wieksz waga wiekszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty jajo.
[20.09.2018] 20:46
Makówka82
Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.
[21.09.2018] 09:25
Biedny12345
Witam Was drodzy forumowicze,czy mogę liczyć na waszą pomoc.Proszę o subskrybcje mojego kanału,biorę udział w konkursie,będe Wam bardzo wdzięczny,pozdrawiam>>https://www.youtube.com/channel/UCd69WYxvPN- j8eg3Djq7AQg?view_as=subscriber
[21.09.2018] 16:29
kapucha06
Co to za bzdury! Meridia i 4ver-slim w ogóle nie działają! Slimsrea i ketony też zresztą. Możecie sobie reklamować, pracownicy firm te swoje sklepy i tabletki placebo. Na szkoleniach uczą was przybierania idiotycznych nicków żeńskich, dla zwiększenia wiarygodności reklam. Ja schudłam 10, ja 15 kg, moja fikcyjna znajoma 18, itd. Znajoma brała i schudła, a wy znacie i pamiętacie od razu link do strony z reklamą. Co za niedouczone głąby!
Tylko 2,4-Dinitrophenol, czyli DNP skutecznie spala tłuszcz. Nie wierzcie reklamodawcom.
[28.02.2019] 19:11
Irmina8
Ja preparat Slimunox oceniam bardzo wysoko.Są to skuteczne tabletki które potrafią sobie poradzić z problemem naprawdę dużej wagi.Szczerze polecam

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat