o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Klapsy, lanie na gołą pupę dziecka, zdejmowanie skarpetki.

1 2
[13.08.2018] 11:46
alenita
Warto udać się z dzieckiem do poradni rodzinnej zamiast używać siły. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam udać się z waszymi dziećmi dowww.poradnia-rodzinna.pl Sama udałam się tam ze swoim dzieckiem.
[13.08.2018] 12:06
Taa...
Zapomniałeś dodać że to poradnia niepubliczna, pracowniku tejże poradni. Tak więc trzeba szykować kasę.
[08.09.2018] 12:43
Bez niczego, bez skarpetek też
Lubiłem się przyglądać, jak lanie dostawała moja starsza siostra. Lanie, ja niestety też, dostawaliśmy zazwyczaj przed pójściem spać. Idąc do kąpieli ja piżamę, a siostra koszulę nocną kładliśmy w dużym pokoju na kanapie obok wcześniej przygotowanego pasa. Po kąpieli siostra golusieńka przychodziła do pokoju, w którym był też telewizor, kładła się na kanapie pupą do góry i dostawała od taty lub od mamy lanie. Dopiero po laniu mogła się ubrać.
[08.09.2018] 15:37
buahaha
Do skarpetki to wy trzepiecie kapucyna siedząc przed kompem!
[08.09.2018] 18:25
dobra rada

[nie mam nic do powiedzenia]
[20.04.2019] 00:44
[26.09.2018] 19:19
sprzaczka
K1a2r3o4m (18.08.2018.13 09:46):
Mam 17 lat wczoraj przyszłam piana z imprezy mój ojciec dziś rano kazał mi ściągniąć spodnie i majtki wlał mi z całej siły około 50 pasów. Powiedział że jak to się powtórzy to będzie kazał wlać mi mojej mamie która leje kablem

Masz bardzo dobrych rodzicow ktorzy staraja sie ciebie dobrze wychowac i sa zgodni co do karania na ktore zasluzylas.
Mysle ze to lanie odniesie pozadany skutek i naprawde sie zastanowisz zanim znowu zrobisz cos zlego.
Ja mialam podobnie do ukonczenia 18 lat ale nigdy nie dostalam kablem ani nie bylam bita na gola. Moja mama miala bardzo waski pasek z twardej skory ktory potrafil przeciac skore na tylku a tata szerszy pasek ale za to bil duzo mocniej.
Obydwa paski wisialy w kredensie w kuchni tak ze zawsze byly pod reka, dostawalam przewaznie 20 - 30 paskow lezac na specjalnej lawie do ktorej bylam przywiazana.
Wazne chyba to ze po kazdym laniu bylam dosyc dlugo 'grzeczna'czyli lanie odnosilo pozadany skutek.
[27.10.2018] 11:07
lanie
ja tez mam lanie
[27.10.2018] 11:10
lanie
ja z mama jestem na spacerze to mama mnie bierze w solidne miejsce i daje pasuw i klapsów
[27.10.2018] 12:40
fantastyczny bełkot analfabety

[27.12.2018] 13:11
Marta 345
Miałam tą samą sytuację w czoraj moja córka źle się zachowywała w sklepie i chciała lalkę Barbie a ja jej nie pozwoliłam ,. Po po mimo zakazu wzięła lalkę i dopiero przy kasie się wydało oddałam lalkę i poszliśmy do toalety i dałam jej klapsa w kabinie zaczęła ryczeć i nie chciała iść w końcu poszła . A po powrocie do domu powiedziałam mojemu chłopakowi co zrobiła i kazał jej się położyć na brzuch rozebrac się i dał jej 15 pasów na gołą dupę potem nas wyzywała i dostała dodatkowo klapsa ale tym razem ręką przez spodnie chłopak przełożył ją przez kolano i dostała potem nas przeprosiła i było dobrze
marta2222 (16.09.2016.17 21:01):
Dzisiaj moja 7 letnia siostra dostała lanie od mojego chłopaka.
Była z nami na zakupach i źle się zachowywała, po powrocie do domu z
gdy zdjęła buty mój chłopak wziął ją do pokoju kazał się położyć na brzuch zdjął jej spodnie, majtki i białe skarpetki i dał 5 razy paskiem.
[27.12.2018] 15:43
No ale
gdzie zdejmowanie skarpetek? Nie ma zdejmowania - nie ma wstydu.
[06.01.2019] 21:03
marta2222
Marta 345 (18.12.2018.27 13:11):
Miałam tą samą sytuację w czoraj moja córka źle się zachowywała w sklepie i chciała lalkę Barbie a ja jej nie pozwoliłam ,. Po po mimo zakazu wzięła lalkę i dopiero przy kasie się wydało oddałam lalkę i poszliśmy do toalety i dałam jej klapsa w kabinie zaczęła ryczeć i nie chciała iść w końcu poszła . A po powrocie do domu powiedziałam mojemu chłopakowi co zrobiła i kazał jej się położyć na brzuch rozebrac się i dał jej 15 pasów na gołą dupę potem nas wyzywała i dostała dodatkowo klapsa ale tym razem ręką przez spodnie chłopak przełożył ją przez kolano i dostała potem nas przeprosiła i było dobrze
gdy zdjęła buty mój chłopak wziął ją do pokoju kazał się położyć na brzuch zdjął jej spodnie, majtki i białe skarpetki i dał 5 razy paskiem.

Ile ma lat? Czy dostaje czwsto?
[28.01.2019] 18:31
zumbalumba laniucna
ja to mam 3 dzieć 15 letniego sna i dwie siostry po 11 lat mają dziewczynki prawie codziennie dostają a syn czasami jak coś przeskrobie jak ktoś chcę to opowiem szczegółowo
[07.02.2019] 11:05
Ciekawski Zum
zumbalumba laniucna (19.01.2019.28 18:31):
ja to mam 3 dzieć 15 letniego sna i dwie siostry po 11 lat mają dziewczynki prawie codziennie dostają a syn czasami jak coś przeskrobie jak ktoś chcę to opowiem szczegółowo

A synkowi to dajesz na gołą pupę, czy może każesz mu się rozbierać do golasa. Lanie dostaje na osobności czy może przy dziewczynkach
[07.02.2019] 11:41
zumbalumba laniucna
dostaje na gołą i rozbiera się do naga. Musi też zdejmować skarpetki aby wstyd był większy!
[14.02.2019] 05:38
Ciekawy?
zumbalumba laniucna (19.02.2019.07 11:41):
dostaje na gołą i rozbiera się do naga. Musi też zdejmować skarpetki aby wstyd był większy!

Dlaczego do lania ma się rozbierać całkiem do naga nawet skarpetki? Nie wystarczy tylko opuścić spodnie i majtki?
[14.02.2019] 16:32
przecież było wielokrotnie
poczytaj sobie wypowiedzi, nikt nie będzie się powtarzał.
[14.02.2019] 16:39
baczny obserwator foruma
Ja się ulituję i ci odpowiem. Otóż jakaś idiotka (bo raczej nie idiota) o orientacji sado-maso wymyśliła sobie, że jak delikwent będzie zdejmował skarpetki do lania dupska to będzie się bardziej wstydził (zwłaszcza przy gościach). Trudno o większy debilizm.
[01.03.2019] 20:12
Nie wiem co robić
Ja też jestem mamą 9 latka i jeszcze nigdy nie dostał na tyłek ale kiedy jest bardzo niegrzeczny to mam mu odpuszczać czy lać i jak mam to robić bo sama już nie wiem
edycia 36 (16.12.2016.22 00:34):
Jestem mama 9 latka,od jakiegos czasu wymierzam mu klapsy tradycyjnie na kolanie raz na majtki innym razem na gole posladki,czesto jest tak ze jestesmy poza domem gdzies w miejscu publicznym i jesli bardzo rozrabia biore go w ustronne miejsce gdzie nikt nie widzi i daje kilka solidnych klapsow na ubrana pupe,i teraz nie wiem czy jak wracamy do domu to przelozyc go jeszcze przez kolano ?czy wliczac te klapsy ktore juz dostal wczesniej?czy mu odpuscic?a moze powinnam czesciej dawac na gola a nie na majtki?
[01.03.2019] 20:19
Marta 345
marta2222 (19.01.2019.06 21:ma ma ma9 Ma 9 lat i jeśli jest niegrzeczna to wtedy dostaje , a jak już dostanie to tak syczy i trze rękami tyłek

Ile ma lat? Czy dostaje czwsto?
[02.03.2019] 05:51
Patrycja18
Nie wiem co robić (19.03.2019.01 20:12):
Ja też jestem mamą 9 latka i jeszcze nigdy nie dostał na tyłek ale kiedy jest bardzo niegrzeczny to mam mu odpuszczać czy lać i jak mam to robić bo sama już nie wiem
Jestem mama 9 latka,od jakiegos czasu wymierzam mu klapsy tradycyjnie na kolanie raz na majtki innym razem na gole posladki,czesto jest tak ze jestesmy poza domem gdzies w miejscu publicznym i jesli bardzo rozrabia biore go w ustronne miejsce gdzie nikt nie widzi i daje kilka solidnych klapsow na ubrana pupe,i teraz nie wiem czy jak wracamy do domu to przelozyc go jeszcze przez kolano ?czy wliczac te klapsy ktore juz dostal wczesniej?czy mu odpuscic?a moze powinnam czesciej dawac na gola a nie na majtki?

Myślę, że powinnaś wziąć przez kolano i parę klapsów dać, przez ubranie jak to jeszze 9 -letnie dziecko. Sama tak byłam brana przez mame przez kolano i moja mlodsza siostra tez jest tak traktowana - to powinno być dozwolone dla mam
[13.04.2019] 07:58
wychowawca

A gdzie rozmowa z dzieckiem droga mamo, gdzie rozmowa podstawowa zasada najpierw rozmowa potem kara np. lanie
[13.04.2019] 08:08
wychowawca
Nie wiem co robić (19.03.2019.01 20:12):

Droga Mamo proszę przemyśleć swoje zachowanie, pisałem już wcześniej najpierw rozmowa z dzieckiem. Dziecko musi wiedzieć za co ma dostać potem kara i nie bijemy dzieci na ulicy
[13.04.2019] 12:50
No ale
drogiej mamy nie ma tu od 3 lat, więc możesz sobie darować formę osobową.
[13.04.2019] 12:52
jestem mamą!
baczny obserwator foruma (19.02.2019.14 16:39):
Ja się ulituję i ci odpowiem. Otóż jakaś idiotka (bo raczej nie idiota) o orientacji sado-maso wymyśliła sobie, że jak delikwent będzie zdejmował skarpetki do lania dupska to będzie się bardziej wstydził (zwłaszcza przy gościach). Trudno o większy debilizm.

Co ty opowiadasz? Bez zdejmowania skarpetek nie ma kary!
[13.04.2019] 17:38
Maksiu
Bez komentarza
[13.04.2019] 19:49
z komentarzem
Możecie już wypierrdalać z waszymi skarpetkami, trzepacze kapucyna.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat