o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Klapsy, lanie na gołą pupę dziecka, zdejmowanie skarpetki.

1 2 3
[13.08.2018] 11:46
alenita
Warto udać się z dzieckiem do poradni rodzinnej zamiast używać siły. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam udać się z waszymi dziećmi dowww.poradnia-rodzinna.pl Sama udałam się tam ze swoim dzieckiem.
[13.08.2018] 12:06
Taa...
Zapomniałeś dodać że to poradnia niepubliczna, pracowniku tejże poradni. Tak więc trzeba szykować kasę.
[08.09.2018] 12:43
Bez niczego, bez skarpetek też
Lubiłem się przyglądać, jak lanie dostawała moja starsza siostra. Lanie, ja niestety też, dostawaliśmy zazwyczaj przed pójściem spać. Idąc do kąpieli ja piżamę, a siostra koszulę nocną kładliśmy w dużym pokoju na kanapie obok wcześniej przygotowanego pasa. Po kąpieli siostra golusieńka przychodziła do pokoju, w którym był też telewizor, kładła się na kanapie pupą do góry i dostawała od taty lub od mamy lanie. Dopiero po laniu mogła się ubrać.
[08.09.2018] 15:37
buahaha
Do skarpetki to wy trzepiecie kapucyna siedząc przed kompem!
[08.09.2018] 18:25
dobra rada

[nie mam nic do powiedzenia]
[23.08.2019] 13:25
[26.09.2018] 19:19
sprzaczka
K1a2r3o4m (18.08.2018.13 09:46):
Mam 17 lat wczoraj przyszłam piana z imprezy mój ojciec dziś rano kazał mi ściągniąć spodnie i majtki wlał mi z całej siły około 50 pasów. Powiedział że jak to się powtórzy to będzie kazał wlać mi mojej mamie która leje kablem

Masz bardzo dobrych rodzicow ktorzy staraja sie ciebie dobrze wychowac i sa zgodni co do karania na ktore zasluzylas.
Mysle ze to lanie odniesie pozadany skutek i naprawde sie zastanowisz zanim znowu zrobisz cos zlego.
Ja mialam podobnie do ukonczenia 18 lat ale nigdy nie dostalam kablem ani nie bylam bita na gola. Moja mama miala bardzo waski pasek z twardej skory ktory potrafil przeciac skore na tylku a tata szerszy pasek ale za to bil duzo mocniej.
Obydwa paski wisialy w kredensie w kuchni tak ze zawsze byly pod reka, dostawalam przewaznie 20 - 30 paskow lezac na specjalnej lawie do ktorej bylam przywiazana.
Wazne chyba to ze po kazdym laniu bylam dosyc dlugo 'grzeczna'czyli lanie odnosilo pozadany skutek.
[27.10.2018] 11:07
lanie
ja tez mam lanie
[27.10.2018] 11:10
lanie
ja z mama jestem na spacerze to mama mnie bierze w solidne miejsce i daje pasuw i klapsów
[27.10.2018] 12:40
fantastyczny bełkot analfabety

[27.12.2018] 13:11
Marta 345
Miałam tą samą sytuację w czoraj moja córka źle się zachowywała w sklepie i chciała lalkę Barbie a ja jej nie pozwoliłam ,. Po po mimo zakazu wzięła lalkę i dopiero przy kasie się wydało oddałam lalkę i poszliśmy do toalety i dałam jej klapsa w kabinie zaczęła ryczeć i nie chciała iść w końcu poszła . A po powrocie do domu powiedziałam mojemu chłopakowi co zrobiła i kazał jej się położyć na brzuch rozebrac się i dał jej 15 pasów na gołą dupę potem nas wyzywała i dostała dodatkowo klapsa ale tym razem ręką przez spodnie chłopak przełożył ją przez kolano i dostała potem nas przeprosiła i było dobrze
marta2222 (16.09.2016.17 21:01):
Dzisiaj moja 7 letnia siostra dostała lanie od mojego chłopaka.
Była z nami na zakupach i źle się zachowywała, po powrocie do domu z
gdy zdjęła buty mój chłopak wziął ją do pokoju kazał się położyć na brzuch zdjął jej spodnie, majtki i białe skarpetki i dał 5 razy paskiem.
[27.12.2018] 15:43
No ale
gdzie zdejmowanie skarpetek? Nie ma zdejmowania - nie ma wstydu.
[06.01.2019] 21:03
marta2222
Marta 345 (18.12.2018.27 13:11):
Miałam tą samą sytuację w czoraj moja córka źle się zachowywała w sklepie i chciała lalkę Barbie a ja jej nie pozwoliłam ,. Po po mimo zakazu wzięła lalkę i dopiero przy kasie się wydało oddałam lalkę i poszliśmy do toalety i dałam jej klapsa w kabinie zaczęła ryczeć i nie chciała iść w końcu poszła . A po powrocie do domu powiedziałam mojemu chłopakowi co zrobiła i kazał jej się położyć na brzuch rozebrac się i dał jej 15 pasów na gołą dupę potem nas wyzywała i dostała dodatkowo klapsa ale tym razem ręką przez spodnie chłopak przełożył ją przez kolano i dostała potem nas przeprosiła i było dobrze
gdy zdjęła buty mój chłopak wziął ją do pokoju kazał się położyć na brzuch zdjął jej spodnie, majtki i białe skarpetki i dał 5 razy paskiem.

Ile ma lat? Czy dostaje czwsto?
[28.01.2019] 18:31
zumbalumba laniucna
ja to mam 3 dzieć 15 letniego sna i dwie siostry po 11 lat mają dziewczynki prawie codziennie dostają a syn czasami jak coś przeskrobie jak ktoś chcę to opowiem szczegółowo
[07.02.2019] 11:05
Ciekawski Zum
zumbalumba laniucna (19.01.2019.28 18:31):
ja to mam 3 dzieć 15 letniego sna i dwie siostry po 11 lat mają dziewczynki prawie codziennie dostają a syn czasami jak coś przeskrobie jak ktoś chcę to opowiem szczegółowo

A synkowi to dajesz na gołą pupę, czy może każesz mu się rozbierać do golasa. Lanie dostaje na osobności czy może przy dziewczynkach
[07.02.2019] 11:41
zumbalumba laniucna
dostaje na gołą i rozbiera się do naga. Musi też zdejmować skarpetki aby wstyd był większy!
[14.02.2019] 05:38
Ciekawy?
zumbalumba laniucna (19.02.2019.07 11:41):
dostaje na gołą i rozbiera się do naga. Musi też zdejmować skarpetki aby wstyd był większy!

Dlaczego do lania ma się rozbierać całkiem do naga nawet skarpetki? Nie wystarczy tylko opuścić spodnie i majtki?
[14.02.2019] 16:32
przecież było wielokrotnie
poczytaj sobie wypowiedzi, nikt nie będzie się powtarzał.
[14.02.2019] 16:39
baczny obserwator foruma
Ja się ulituję i ci odpowiem. Otóż jakaś idiotka (bo raczej nie idiota) o orientacji sado-maso wymyśliła sobie, że jak delikwent będzie zdejmował skarpetki do lania dupska to będzie się bardziej wstydził (zwłaszcza przy gościach). Trudno o większy debilizm.
[01.03.2019] 20:12
Nie wiem co robić
Ja też jestem mamą 9 latka i jeszcze nigdy nie dostał na tyłek ale kiedy jest bardzo niegrzeczny to mam mu odpuszczać czy lać i jak mam to robić bo sama już nie wiem
edycia 36 (16.12.2016.22 00:34):
Jestem mama 9 latka,od jakiegos czasu wymierzam mu klapsy tradycyjnie na kolanie raz na majtki innym razem na gole posladki,czesto jest tak ze jestesmy poza domem gdzies w miejscu publicznym i jesli bardzo rozrabia biore go w ustronne miejsce gdzie nikt nie widzi i daje kilka solidnych klapsow na ubrana pupe,i teraz nie wiem czy jak wracamy do domu to przelozyc go jeszcze przez kolano ?czy wliczac te klapsy ktore juz dostal wczesniej?czy mu odpuscic?a moze powinnam czesciej dawac na gola a nie na majtki?
[01.03.2019] 20:19
Marta 345
marta2222 (19.01.2019.06 21:ma ma ma9 Ma 9 lat i jeśli jest niegrzeczna to wtedy dostaje , a jak już dostanie to tak syczy i trze rękami tyłek

Ile ma lat? Czy dostaje czwsto?
[02.03.2019] 05:51
Patrycja18
Nie wiem co robić (19.03.2019.01 20:12):
Ja też jestem mamą 9 latka i jeszcze nigdy nie dostał na tyłek ale kiedy jest bardzo niegrzeczny to mam mu odpuszczać czy lać i jak mam to robić bo sama już nie wiem
Jestem mama 9 latka,od jakiegos czasu wymierzam mu klapsy tradycyjnie na kolanie raz na majtki innym razem na gole posladki,czesto jest tak ze jestesmy poza domem gdzies w miejscu publicznym i jesli bardzo rozrabia biore go w ustronne miejsce gdzie nikt nie widzi i daje kilka solidnych klapsow na ubrana pupe,i teraz nie wiem czy jak wracamy do domu to przelozyc go jeszcze przez kolano ?czy wliczac te klapsy ktore juz dostal wczesniej?czy mu odpuscic?a moze powinnam czesciej dawac na gola a nie na majtki?

Myślę, że powinnaś wziąć przez kolano i parę klapsów dać, przez ubranie jak to jeszze 9 -letnie dziecko. Sama tak byłam brana przez mame przez kolano i moja mlodsza siostra tez jest tak traktowana - to powinno być dozwolone dla mam
[13.04.2019] 07:58
wychowawca

A gdzie rozmowa z dzieckiem droga mamo, gdzie rozmowa podstawowa zasada najpierw rozmowa potem kara np. lanie
[13.04.2019] 08:08
wychowawca
Nie wiem co robić (19.03.2019.01 20:12):

Droga Mamo proszę przemyśleć swoje zachowanie, pisałem już wcześniej najpierw rozmowa z dzieckiem. Dziecko musi wiedzieć za co ma dostać potem kara i nie bijemy dzieci na ulicy
[13.04.2019] 12:50
No ale
drogiej mamy nie ma tu od 3 lat, więc możesz sobie darować formę osobową.
[13.04.2019] 12:52
jestem mamą!
baczny obserwator foruma (19.02.2019.14 16:39):
Ja się ulituję i ci odpowiem. Otóż jakaś idiotka (bo raczej nie idiota) o orientacji sado-maso wymyśliła sobie, że jak delikwent będzie zdejmował skarpetki do lania dupska to będzie się bardziej wstydził (zwłaszcza przy gościach). Trudno o większy debilizm.

Co ty opowiadasz? Bez zdejmowania skarpetek nie ma kary!
[13.04.2019] 17:38
Maksiu
Bez komentarza
[13.04.2019] 19:49
z komentarzem
Możecie już wypierrdalać z waszymi skarpetkami, trzepacze kapucyna.
[29.05.2019] 08:20
Whippingboy
Pasem dostawałem do 18 roku zyciai niebylo zadnej taryfy ulgowej cokolwiek nabroiłem pas szedł w ruch i to porządne lanie ze z siedzeniem miałem problem pare dni .Pierwszy raz pasem dostałem w wieku 10mlat do tego czasu mama wymiezala mi mocne klapsy które tez bolały zwazywszy ze otzrymywalem je na goła pupe .Pasem roznie w zaleznosci od przewinienia na gola pupe rowneiz ale wiekszosc razy dostawałem przez rajtuzy jako dziaciak chodziłem caly czas w rajtuzach z racji ze miałem trzy starsze siostry po których rajtuz było sporo i to w dobrym stanie wiec mama stwierdzila z eskoro dziewczynki chodza w samych rajtuzach ja również będę w nich chodzili zadnych spodni kupować mi niebedzie dopiero od 5 klasy zaczolem do rajtuz zakladac ktrotkie spodenki .Wrocmy dla lania była jesien ja o ile pamietammialem jakies 13 może 14 lat z kolegami poszliśmy na jabłka do sadu sąsiada i ajk zawsze ja miałem pecha i mnie zlapal jak zaklinowałem się w dziurze w plocie niemoglem się ruszyc katem oka widziałem jaks asiad wyciąga pas ze spodni i po chwili zaczely an moaj pupe spadac mocne razy dostałem sporo razy darlem się w nieboglosy no i chyba narobiłem w rajtuzy bo czulem mokro w kroku Sasiad wyciagnol mnie z dziury chwycil za reke i zaprowadzil do mamy zdal cala relacje mama do niego trzeba mu było pozadnie zlac dupe on z eto nienalezy do niego karanie cudzych dzieciakow Zrobilem duże oczy zdziwiony mama podziekowala mu i przyzekal ze więcej już niebede kradl u niego jablem przystepujac do wymierzanai mi kary.Ktoras z suiostr pzryniosla mamie pas mama chwycila mnie za lewa reke i zaczelasie mlocka znowu darlem się w nieboglosy podskakiwałem wokoło mamy a ona mnie lala ile wlazło ponownie znarobilem w rajtuzy w trakcie lania bo w pewnym momencie uderzenia pasa były jakby przygłuszone okazało się ze zrobiłem kupe a jzu po chwili pas był mokry a razy znowu poczułem na dupsku po lanieu mama kazala mi opuscic rajtuzy do kolan i jaka zawsze stanac twarza do sciany w kacie z podniesionymi rekoma bluzka podciagla mi się do góry odslaniajac gola pupe umazana w kupie mama na ten widok dala mi kilkanaście dodatkowych ppasow i wygonila do pzrebrania do łazienki .Po umycius się nagi musialemprzyjsc do mamy stanac przed nia a ze dupsko maialem posiekane czrwonymi pregami od pasa w pparu miejscach skora była poprzacinana do krwi mam posmarowala mi dupsko jakas masci aa siostry zjawily się o chwili z ubraniem dla mnie oczywiście rajtuzy musiały być ktoras z siostr przyniosła swoje za male na nia w kolorz ewsieklego rozu ona szczesliwaze się ich pozbyla a ja nogi podemna się zalamaly wiedzac co mnie czeka jak w tych rajtuzach pojawie się na podworku chłopaki kładli się ze smiechu wiec postanowiłem się pozbyć tych rajtuz wazlem celowo na plot z siatki zeskoczyłem specjalnie żeby zachaczys rajtuzam o drut zauwazyla to moaj mam idąc ze sklepu rajtuzy były podarte od pasa do lydki jak się mowi z marszu dostałem kilkanaście siarczystych klapsów i do domu biegusiem po chwili mam się zjawila z ppasem i olejnybraz tego dnai zacela się mlocka najstasza siostar 18 lat pocerowala te rajtuzy i po laniu otzrymalem je ponownie z reprymenda od mamy spróbuj je podrzeć a z gola dupa będziesz chodzil znając mame wolalem niieryzykowac i choodzilam dbając o te rajtuzy majac gdzies uwagi i smiech kolegow .A i tak następnego dnai rano znowu posypaly się razy na moje dupsko zakladajac rano te rajtuzy zbhtmocno je ppodciaglem i miejsce w ktorymbyly pocerowane srobila się ogrona dziura i rajtuzy praktycznie nienadawaly siedo użytku w nagroode dostałem kolejne tym razem .zołte o te jzu dbalem robielm wszystko żeby ich neuszkodzic wiedialem jaka może mnie za to kara spotkach dupsko bolało pieklo trzy długie dni trwaly zanim zaczolem prubowac siadac dopiero po tygodnia moglem swobodnei bez bulu usiasc i tak pzrebegalo moje zycie pas był w uzycu dość często zwazywszy ze mailem sto pomyslow na minute ktor zawsze konczyly się laniem .Po latach mama powiedziała ze bym ksiazke napisał na swój teat byłem wyjątkowym pechwcem i pas był nieodłącznym atrybutem mojego diecinstwa był ja moja starszy brat który zwsze egzekwowal sowj praw a miłego dznia zycze
[29.05.2019] 08:38
fantastyczny bełkot analfabety
trzepacza kapucyna
[29.05.2019] 23:34
Anna k
Bicie dzieci jest zabronione polskim prawem, wiec jest PRZESTEPSTWEM!!! Grozi za nie kara pozbawienia wolności do roku czasu!
50 lat psychologii wyraźnie mówi że bicie dzieci nie niesie ze sobą nic dobrego, za to wyrządza dziecku krzywdę na cale życie!
Bite dzieci gorzej radzą sobie w życiu, mają problemy z seksualnością i z budowaniem relacji.
Przestań krzywdzić swoje dziecko, teraz i na cale życie!!

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat