o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Klapsy, lanie na gołą pupę dziecka, zdejmowanie skarpetki.

1 2
[16.09.2016] 06:28
robbi
Nasz 8 letni syn wczoraj po szkole dostał lanie za to , że był niegrzeczny w szkole i na wf nie zmienił skarpetek.
Po zdjęciu butów zaprowadziłem go do jego pokoju kazałem położyć się jemu na brzuch zdjąłem spodnie, majtki i skarpetki i dałem 5 klapsów.
[16.09.2016] 06:51
kingaa22
Ja w dzieciństwie też dostawałam lanie na gołą pupę, rodzice zdejmowały spodnie, majtki a czasem skarpetki zwłaszcza gdy miałam lanie zaraz po szkole po zdjęciu w domu butów lub powrocie z placu zabaw, zakupów z rodzicami.
[16.09.2016] 09:48
mama nastolatków
kingaa22 (16.09.2016.16 06:51):
Ja w dzieciństwie też dostawałam lanie na gołą pupę, rodzice zdejmowały spodnie, majtki a czasem skarpetki zwłaszcza gdy miałam lanie zaraz po szkole po zdjęciu w domu butów lub powrocie z placu zabaw, zakupów z rodzicami.

mam 14 i 15 letniego syna ,koleżanka dalej twierdzi że lanie chłopaków powinno odbywać się na goło ,powinny być zdejmowane spodnie majtki ,skarpetki ,będzie to większy wstyd dla chłopaków . A co wy o tym sądzicie ,jak wy byście wykonywali lanie takim chłopakom ,jeszcze powiedziała że na mokro w wannie powinni oberwać solidnie żeby tyłek mieli czerwony i lać do momentu aż się nie rozbeczą i nie przeproszą . A jeżeli jeden zasłużył na lanie to brat powinien się przyglądać żeby widział co go czeka .
[16.09.2016] 13:31
kingaa22
mama nastolatków (16.09.2016.16 09:48):

mam 14 i 15 letniego syna ,koleżanka dalej twierdzi że lanie chłopaków powinno odbywać się na goło ,powinny być zdejmowane spodnie majtki ,skarpetki ,będzie to większy wstyd dla chłopaków . A co wy o tym sądzicie ,jak wy byście wykonywali lanie takim chłopakom ,jeszcze powiedziała że na mokro w wannie powinni oberwać solidnie żeby tyłek mieli czerwony i lać do momentu aż się nie rozbeczą i nie przeproszą . A jeżeli jeden zasłużył na lanie to brat powinien się przyglądać żeby widział co go czeka .

Nie rozbieranie i lanie w osobnym pokoju, ja tak otrzymywałam, na mokrą to po kąpieli.
[16.09.2016] 14:07
wnika
Mam 14 lat zawsze do lania mama zdejmuje mi spodnie i majtki.
Skarpetek nie.
Zawsze jest paskiem od małego
[20.04.2019] 00:40
[16.09.2016] 14:24
robbi
Jak wygląda lanie, klapsy u Was na dzieciach za nieposłuszeństwo, zle oceny itd.
Piszcie wspomnienia z dzieciństwa z lania, klapsów.
[16.09.2016] 17:23
marta2222
Mam 7 letnią siostrę, gdy jest niegrzeczna to ja ją rozbieram od pasa w dół łącznie ze skarpetkami kładę na brzuch a mój chłopak daje jej pasem 5 razy.
Podczas lania stopy na złączone.
[17.09.2016] 11:01
etto
Wczoraj moja 11 letnia córka dostala 10 razy paskiem na gołą pupę za jedynkę w szkole i pyskowanie.
Prosiła żeby lania nie było ale to na nic i lanie się odbyło a ona podczas lania była spokojna.
[17.09.2016] 21:01
marta2222
Dzisiaj moja 7 letnia siostra dostała lanie od mojego chłopaka.
Była z nami na zakupach i źle się zachowywała, po powrocie do domu z
gdy zdjęła buty mój chłopak wziął ją do pokoju kazał się położyć na brzuch zdjął jej spodnie, majtki i białe skarpetki i dał 5 razy paskiem.
[18.09.2016] 13:25
mama nastolatków
jak wy byście postąpili z 14 i 15 latkiem - chłopakami zlać na goły czy nie czekam na szybka odp .Okna już pozamykane , żaluzje zasłonięte . Na mokro w łazience i który pierwszy ,czy drugi ma być obecny przy tym .
[18.09.2016] 18:12
mamma
Dlaczego do lania zdejmujecie dziecku oprócz spodni i majtktrk także skarpetki?
[22.09.2016] 00:24
Glutek88
mamma (16.09.2016.18 18:12):
Dlaczego do lania zdejmujecie dziecku oprócz spodni i majtktrk także skarpetki?

to jacys dziwni dewiańci pisza.. wiesz co za wojny ludzie robili z innymi ludzmi? Mowi sie ze byli zli, a teraz juz nie ma takich ludzi. Nieprawda, gdyby byla wojna to ci co tu pisza pierwsi by maltretowali słabszych. Tak juz maja zakompleksieni ludzie
[22.09.2016] 12:55
bogna29
U nas syn do klapsów zdejmować musi spodnie, majtki i skarpetki.
[22.09.2016] 20:14
mirka35
U nas lanie dzieci otrzymują na gołą pupę.
Same zdejmują spodnie i majtki kładą się na brzuch stopy złączone a my zdejmujemy skarpetki i jest lanie.
Nasze mają 6,8 i 12 lat.
[22.09.2016] 20:48
robii
mirka35 (16.09.2016.22 20:14):
U nas lanie dzieci otrzymują na gołą pupę.
Same zdejmują spodnie i majtki kładą się na brzuch stopy złączone a my zdejmujemy skarpetki i jest lanie.
Nasze mają 6,8 i 12 lat.

Skarpetki dziecku do lania zdejmuje rodzic i majtki jak dziecko leży na brzuchu.
[06.10.2016] 02:26
dobra rada

Koleżanka ma rację chłopakom w tym wieku można, a nawet trzeba dawać lania na goła pupę. Można też kazać im się do lania rozebrać do golasa, ale tylko za karę np. jeśli zbytnio ociągają się ze opuszczeniem majtek do kolan i wystawieniem gołej pupy do bicia. Wtedy oczywiście muszą zdjąć z siebie wszystko, łącznie ze skarpetkami.
Jeśli pupa ma mocno chłopaków boleć to pomysł z wanną jest chybiony. Jeśli chłopcy maja dostać lanie np. po twoim powrocie z pracy, to trzeba im kazać, żeby godzinę przed twoim powrotem nalali wody do dużego wazony, włożyli tam pas i postawili wazon w pokoju w którym dostają lania. Takim namoczonym pasem ciągnie tak, że już współczuję ich pośladkom.
Pomysł, żeby lać Az się rozbeczą też nie jest najlepszy. Ilość pasów, które mają dostać powinna być określona z góry nie radzę przy tym przesadzać 20 pasów to powinna być maksymalna jednorazowa kara. A przeprosić to powinni przed laniem. Po laniu powinni raczej za lanie podziękować.
Obecność brata przy wymierzaniu kary powinna być obowiązkowa. Koleżanka też powinna być czasami obecna przy laniu. Mogłaby chłodnym okiem ocenić, czy chłopcy wystarczająco grzecznie przygotowują pupę do ukarania, czy wystarczająco mocno bijesz pasem po pupie, czy nie powinnaś kazać chłopakom w jakiś inny sposób wypinać pupy itp.
Czy koleżanka ma dzieci?
[08.10.2016] 20:12
mikuu
Nasze 7 letnie dziecko podczas lania samo zdejmuje spodnie i skarpetki, przechylam sobie przez kolano aby pupa była wypieta zdejmuje majtki i daje 10 klapsów .
Gdy plącze dostaje 5 dodatkowo.
[10.10.2016] 12:06
mama nastolatków
dobra rada (16.10.2016.06 02:26):

Koleżanka ma rację chłopakom w tym wieku można, a nawet trzeba dawać lania na goła pupę. Można też kazać im się do lania rozebrać do golasa, ale tylko za karę np. jeśli zbytnio ociągają się ze opuszczeniem majtek do kolan i wystawieniem gołej pupy do bicia. Wtedy oczywiście muszą zdjąć z siebie wszystko, łącznie ze skarpetkami.
Jeśli pupa ma mocno chłopaków boleć to pomysł z wanną jest chybiony. Jeśli chłopcy maja dostać lanie np. po twoim powrocie z pracy, to trzeba im kazać, żeby godzinę przed twoim powrotem nalali wody do dużego wazony, włożyli tam pas i postawili wazon w pokoju w którym dostają lania. Takim namoczonym pasem ciągnie tak, że już współczuję ich pośladkom.
Pomysł, żeby lać Az się rozbeczą też nie jest najlepszy. Ilość pasów, które mają dostać powinna być określona z góry nie radzę przy tym przesadzać 20 pasów to powinna być maksymalna jednorazowa kara. A przeprosić to powinni przed laniem. Po laniu powinni raczej za lanie podziękować.
Obecność brata przy wymierzaniu kary powinna być obowiązkowa. Koleżanka też powinna być czasami obecna przy laniu. Mogłaby chłodnym okiem ocenić, czy chłopcy wystarczająco grzecznie przygotowują pupę do ukarania, czy wystarczająco mocno bijesz pasem po pupie, czy nie powinnaś kazać chłopakom w jakiś inny sposób wypinać pupy itp.
Czy koleżanka ma dzieci?

Dobra rada
mieli dostac lanie wczoraj ale nic z tego nie wyszlo bo uciekli ,nic sobie nie robią ze szlabanów .Czy mam im odpuścić . Koleżanka powiedziała że musimy obmyślić plan jak ich złapać i rozebrać do golasa i na mokro ich lać i z nogami w górze .Tylko to nie będzie proste chłopcy są wysportowani ,wysocy . Koleżanka powiedziała że do pomocy może poprosić swoja córkę która ma 17 lat . Koleżanka mówi że trzeba ich zaskoczyć i rozebrać do gołego od razu obu i temu który będzie czekał na swoja kolei związać ręce i nogi żeby się nie rzucał a ja uważam że jak się będzie żucał to będzie bardziej osłabiony i zasłonić oczy żeby nie widział jak brat dostaje .Pas już się moczy w misce w łazience ,okna juz pozamykałam , żaluzje opuściłam .Po wejściu do domu od razu za krocze powiedziała koleżanka chłopaków trzeba ,osuna sie na kolana i wtedy od razu rozebrać do gołego obu .
[10.10.2016] 16:29
marta2222
Dzisiaj moja 7 letnia siostra była w szkole niegrzeczna po odebraniu jej ze szkoły mój chłopak zapowiedział lanie.
Po powrocie do domu gdy zdjęła kurtkę,bluzę, czapkę i buty mój chłopak zaprowadził ją do pokoju, położył na brzuchu zdjął spodnie, majtki i skarpetki aby stopami nie ruszała złączył je i związał i ręce kazał wysunąć przed siebie i dal jej 10 pasów a ja liczyłam.
Siostra później przeprosiła i narazie jest grzeczna.
[10.10.2016] 21:29
aaa112
mama nastolatków (16.10.2016.10 12:06):

Czy koleżanka ma dzieci?

Dobra rada
mieli dostac lanie wczoraj ale nic z tego nie wyszlo bo uciekli ,nic sobie nie robią ze szlabanów .Czy mam im odpuścić . Koleżanka powiedziała że musimy obmyślić plan jak ich złapać i rozebrać do golasa i na mokro ich lać i z nogami w górze .Tylko to nie będzie proste chłopcy są wysportowani ,wysocy . Koleżanka powiedziała że do pomocy może poprosić swoja córkę która ma 17 lat . Koleżanka mówi że trzeba ich zaskoczyć i rozebrać do gołego od razu obu i temu który będzie czekał na swoja kolei związać ręce i nogi żeby się nie rzucał a ja uważam że jak się będzie żucał to będzie bardziej osłabiony i zasłonić oczy żeby nie widział jak brat dostaje .Pas już się moczy w misce w łazience ,okna juz pozamykałam , żaluzje opuściłam .Po wejściu do domu od razu za krocze powiedziała koleżanka chłopaków trzeba ,osuna sie na kolana i wtedy od razu rozebrać do gołego obu .

A oni tej córce koleżanki powinni potem to samo zrobić - czyli siłą rozebrać ją do naga i dać tyle pasów co oni dostali. Nawet na policję koleżanka nie mogłaby zgłosić, bo sama brała udział w gwałcie pedofilskim (jeden ma mniej niż 15 lat), tak samo jak 17 latka (która byłaby traktowana jak dorosła). Cóż, 17 latka miałaby nauczkę za znęcanie się seksualne nad dziećmi jak by musiała lizać cip-y recydywistkom w areszcie. Może jedna i druga zrozumiałaby sens "nie rób drugiemu, co tobie niemiłe". A tobie odebraliby dzieci - ciekawe jak tłumaczyłabyś w sądzie, że pozwoliłaś na gwałt na własnych dzieciach i sama miażdżyłaś im jądra, aby byli potulniejsi (nie patrząc na to, że możesz im coś uszkodzić - nie ma to jak kochająca matka robiąca z syna eunucha).
[26.10.2016] 22:56
marta2222
Moja 7 letnia siostra dzisiaj dostała lanie od mojego chłopaka.
Była już w piżamie w łóżku, nie chciała spać to odkrył ją odwrócił na brzuch, złączył stópki i zdjął spodenki od piżamy i.pasem dal jej 5 razy i zasnęła bez placzu.
[27.10.2016] 13:00
mama nastolatków

Czy koleżanka ma dzieci?

Dobra Rada
nie wiem czy mam im odpuścić nie dostali a jest coraz gorzej i uważam że lanie będzie jednak dobre - palą wyzywają mają uwagi za nic ,szlabany nie działają . Koleżanka mówi że za nim się zdecyduję to może się okazać że już jest pozamiatane .Co Wy uważacie może lać ich na bokserki nie na goło , koleżanka twierdzi że na goło by było większym upokorzeniem dla chlopaków . Czekam na wasze sugestie i uwagi odnośnie jak wykonać lanie nastoletnim chłopakom - na goło , a może rozebrać do naga całkiem i żeby jeszcze klęczeli po laniu - nie wiem . Czekam na uwagi od matek które maja problem z nastoletnimi synami i jak one ich karzą ,jak to sie odbywa ,czy dostają na goło czy na bokserki A co zrobić jezeli nie będzie się chciał rozebrać i poddać karze ,czy na siłę czy poprosić koleżankę do pomocy .Czekam bo dzisiaj muszę coś z nimi zrobić .jeżeli lanie to w jaki sposób - proszę o poradę - czekam teraz pilne
[27.10.2016] 16:44
gugu
mama nastolatków (16.10.2016.27 13:00):

Czy koleżanka ma dzieci?

Dobra Rada
nie wiem czy mam im odpuścić nie dostali a jest coraz gorzej i uważam że lanie będzie jednak dobre - palą wyzywają mają uwagi za nic ,szlabany nie działają . Koleżanka mówi że za nim się zdecyduję to może się okazać że już jest pozamiatane .Co Wy uważacie może lać ich na bokserki nie na goło , koleżanka twierdzi że na goło by było większym upokorzeniem dla chlopaków . Czekam na wasze sugestie i uwagi odnośnie jak wykonać lanie nastoletnim chłopakom - na goło , a może rozebrać do naga całkiem i żeby jeszcze klęczeli po laniu - nie wiem . Czekam na uwagi od matek które maja problem z nastoletnimi synami i jak one ich karzą ,jak to sie odbywa ,czy dostają na goło czy na bokserki A co zrobić jezeli nie będzie się chciał rozebrać i poddać karze ,czy na siłę czy poprosić koleżankę do pomocy .Czekam bo dzisiaj muszę coś z nimi zrobić .jeżeli lanie to w jaki sposób - proszę o poradę - czekam teraz pilne

Mamo nastolatków
Do lanie tylko na gołą pupę, może dziecko być rozebrane od pasa w dol łącznie ze skarpetkami albo calkowicie rozebrane decyzja należy do rodzica.
[22.12.2016] 00:34
edycia 36
Jestem mama 9 latka,od jakiegos czasu wymierzam mu klapsy tradycyjnie na kolanie raz na majtki innym razem na gole posladki,czesto jest tak ze jestesmy poza domem gdzies w miejscu publicznym i jesli bardzo rozrabia biore go w ustronne miejsce gdzie nikt nie widzi i daje kilka solidnych klapsow na ubrana pupe,i teraz nie wiem czy jak wracamy do domu to przelozyc go jeszcze przez kolano ?czy wliczac te klapsy ktore juz dostal wczesniej?czy mu odpuscic?a moze powinnam czesciej dawac na gola a nie na majtki?
[22.12.2016] 06:24
Walas
edycia 36 (16.12.2016.22 00:34):
Jestem mama 9 latka,od jakiegos czasu wymierzam mu klapsy tradycyjnie na kolanie raz na majtki innym razem na gole posladki,czesto jest tak ze jestesmy poza domem gdzies w miejscu publicznym i jesli bardzo rozrabia biore go w ustronne miejsce gdzie nikt nie widzi i daje kilka solidnych klapsow na ubrana pupe,i teraz nie wiem czy jak wracamy do domu to przelozyc go jeszcze przez kolano ?czy wliczac te klapsy ktore juz dostal wczesniej?czy mu odpuscic?a moze powinnam czesciej dawac na gola a nie na majtki?

Częściej na gołą pupe. A ma czerwoną pupe po klapsach zawsze? I czy po laniu rozciera pośladki?
[22.12.2016] 08:12
Edycia 36
Do walasa-czasem ma bardziej czerwona czasem mniej,staram sie tak klapsowac mu pupe zeby oba posladki rowno dostawaly,po laniu pewnie ze syczy i masuje rekami pupcie
[22.12.2016] 10:30
mama nastolatków
Wczoraj dostali solidne lanie .Oczywiście próbowali się stawiać ,rzucać ale nie wiele im to dało .Lałam i patrzyłam czy równo dupsko puchnie i jak zaczyna zmieniać barwę .Lanie odbyło sie u nich w pokoju ,byli zaskoczeni jak weszłam do pokoju z pasem ,zamknęłam drzwi prawie przebierali się do spania więc nie musiałam się siłować z rozbieraniem ich byli tylko w bokserkach . Szybka seria pasów po udach od razu przerwała ich rzucanie się . Młodszy był bliżej i od niego zaczęłam .
[21.03.2018] 20:50
Dla zabawy
Nie wiem skąd się wziął pomysł zdejmowania skarpetek, ale pamiętam z dzieciństwa, że czasami można było poznęcać się nad młodszą siostrą któregoś z kolegów. Najczęściej bywało tak, że kolega straszył swoją siostrę, że poskarży na nią za coś rodzicom. Dziewczyna do tego stopnia bała się lania, że błagała żeby tego nie robił. Godziła się na dwa, trzy pasy na gołą pupę od niego. Kazał się jej przy nas chłopakach rozbierać do golasa, a ukoronowaniem rozebrania się zupełnie do naga był nakaz zdjęcia skarpetek.
Spolegliwość dziewcząt sprawiała, że przesadzaliśmy każąc gołej prezentować się w różnych nieprzyzwoitych pozycjach albo nagiej wychodzić na balkon lub klatkę schodową.
Niestety w 9 na 10 przypadków w końcu skarżyła się rodzicom i, w ramach zadość uczynienia, mogła się przyglądać zbiorowemu biciu po gołych pupach wszystkich uczestników wcześniejszych zabaw.
[22.03.2018] 16:00
buahaha
Co za głąby. W skarpetę poliestrową ty w chyba trzepiecie przed kompem czytając te pierdoły (po tygodniu noszenia). Nigdy nie ruchaliście i nie macie szans na zaruchanie, pryszczaci trzepacze kapucyna!
[06.04.2018] 21:05
gośc
buahaha (18.03.2018.22 16:00):
Co za głąby. W skarpetę poliestrową ty w chyba trzepiecie przed kompem czytając te pierdoły (po tygodniu noszenia). Nigdy nie ruchaliście i nie macie szans na zaruchanie, pryszczaci trzepacze kapucyna!

buahaha
Wstydź się.
Co komu namysli ...
[13.08.2018] 09:46
K1a2r3o4m
Mam 17 lat wczoraj przyszłam piana z imprezy mój ojciec dziś rano kazał mi ściągniąć spodnie i majtki wlał mi z całej siły około 50 pasów. Powiedział że jak to się powtórzy to będzie kazał wlać mi mojej mamie która leje kablem

1 2
 » Odpowiedz na ten temat