o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Zona z innym

1 2
[11.09.2016] 09:53
Lodz
Witam od jakiegos czasu mam taka fantazje chcial bym patrzec jak zona kocha sie z innym facetem paniwie oddali byscie zone innemu facetowi
[12.09.2016] 09:00
misiofuzzy
w sobotę wieczorem umówiłem się z małżeństwem na trójkąt.było fajnie.poszliśmy potańczyc a potem do hotelu.sam miałem fantazje o mojej żonie z innym,ale po tym spotkaniu jednak stwierdziłem,że to nie mój klimat tak na serio.Mimo,że to ja zajmowałem się cudzą żoną a nie ktos moją.także fantazje fantazjami,ale juz realne spotkanie to co innego.trzeba uważac z czymś takim i dobrze się zastanowić na co się decydujesz.
[12.09.2016] 14:10
morfi 41
Jesteśmy z żona kilkanaście lat, od kilku fantazjowalismy, żona była sceptycznie nastawiona, w końcu ją namówiłem. Mieliśmy 3 spotkania z inna para 2 razy kochaliśmy sie osobno ale w tym samym pomieszczeniu, tamta para miała już większe doświadczenie i namawiała nas na zamiane w trakcie igraszek. Rozmawialiśmy o tym z żoną długo i w koncu ją namówiłem, alkohol pomógł rozluźnił atmosfere. W trakcie seksu, zamieniliśmy sie, niby było wszystko ok, ale starałem sie nie patrzeć jak gość posuwał moją żonę, inaczej niż ja bardziej zdecydowanie, mniej delikatnie, ona lubi delikatnie i namiętnie, a tu było raczej ostro, trzymał ją często za włosy i klepał po tyłku, mnie to irytowalo, coraz bardziej, bo wiem, ze tak nie lubi i gdy ja tak czasami próbowałem to od razu sie stroszyła, a tu nic, pełny odjazd. jak ja przytrzymywał za włosy jak brała do ust to prawie jej łzy z dławienia leciały i nie protestowała. na drugi dzień na trzeźwo gdy emocje opadły, myśli biły sie po głowie, wkurwiło mnie to ta scena czesto powracała przed oczy, pomieszanie zazdrości z podnieceniem. Kiedys się nakręciłem i zacząłem ją troszke tarmosić w trakcie seksu, od razu mi zwróciła uwagę, więc jej przygadałem że jak ją Filip walił to jej nie przeszkadzało. Wściekła sie zrobiliśmy w domu niezłą awanture. nie jest jak było nie wiem co dalejj bedzie. Chodzi często nafuczana i obca, ja wkurwiony.
[12.09.2016] 17:02
misiofuzzy
morfi 41 (16.09.2016.12 14:10):
Jesteśmy z żona kilkanaście lat, od kilku fantazjowalismy, żona była sceptycznie nastawiona, w końcu ją namówiłem. Mieliśmy 3 spotkania z inna para 2 razy kochaliśmy sie osobno ale w tym samym pomieszczeniu, tamta para miała już większe doświadczenie i namawiała nas na zamiane w trakcie igraszek. Rozmawialiśmy o tym z żoną długo i w koncu ją namówiłem, alkohol pomógł rozluźnił atmosfere. W trakcie seksu, zamieniliśmy sie, niby było wszystko ok, ale starałem sie nie patrzeć jak gość posuwał moją żonę, inaczej niż ja bardziej zdecydowanie, mniej delikatnie, ona lubi delikatnie i namiętnie, a tu było raczej ostro, trzymał ją często za włosy i klepał po tyłku, mnie to irytowalo, coraz bardziej, bo wiem, ze tak nie lubi i gdy ja tak czasami próbowałem to od razu sie stroszyła, a tu nic, pełny odjazd. jak ja przytrzymywał za włosy jak brała do ust to prawie jej łzy z dławienia leciały i nie protestowała. na drugi dzień na trzeźwo gdy emocje opadły, myśli biły sie po głowie, wkurwiło mnie to ta scena czesto powracała przed oczy, pomieszanie zazdrości z podnieceniem. Kiedys się nakręciłem i zacząłem ją troszke tarmosić w trakcie seksu, od razu mi zwróciła uwagę, więc jej przygadałem że jak ją Filip walił to jej nie przeszkadzało. Wściekła sie zrobiliśmy w domu niezłą awanture. nie jest jak było nie wiem co dalejj bedzie. Chodzi często nafuczana i obca, ja wkurwiony.

bardzo ciekawy wpis w sumie potwierdzający o czym wspominałem.nawet najlepiej zaplanowana sytuacja może wymknąć się spod kontroli.i tego juz nie odwrócisz.dobra przestroga dla tych co fantazjują,ale sami naprawdę nie wiedzą jak to ma wyglądać.ja na swoim spotkaniu starałem się tak zachowywac by nie powodować frustracji pana i myślę,że mi się udało.bo był na drugi dzien zadowolony ze spotkania
[13.09.2016] 13:40
Mihaił
No bo źle zrobiłeś że rozmowa zeszła na wypominki. Trzeba było normalnie spytać jak jej było z tamtym pod kątem właśnie tych klapsów i ostrzejszego seksu. Może wtedy jej puściły hamulce a z Tobąona się kocha a nie rżnie. ROZMOWA to podstawa. Porozmawiajcie o tym ale bez wypominania. Wiesz...mozę w czasie tamtego seksu było jej niezręcznie upominać tamtego że chciałaby spokojniej, po prost mu się oddała.
[22.01.2020] 14:20
[13.09.2016] 15:06
morfi 41
Wiesz pewnie masz rację, ale w danej chwili ciężko się opanować i człowiek strzela tym co mu na wątrobie leży. Druga rzecz to co jemu nie mogła powiedzieć jak mi że nie tak, za mocno czy cokolwiek tylko jak piszesz "się mu oddała" noż @@@ jak to jemu się oddala a mi to co.
[15.09.2016] 06:52
adsssss
http://fitnessexcercises.weebly.com/
[15.09.2016] 16:09
MIREK 50
morfi 41 (16.09.2016.13 15:06):
Wiesz pewnie masz rację, ale w danej chwili ciężko się opanować i człowiek strzela tym co mu na wątrobie leży. Druga rzecz to co jemu nie mogła powiedzieć jak mi że nie tak, za mocno czy cokolwiek tylko jak piszesz "się mu oddała" noż @@@ jak to jemu się oddala a mi to co.

No i proszę bardzo, to jest efekt seksu z wymianą par, tu trzeba mieć naprawdę mocne nerwy i być przygotowanym na różne sytuację, to co mówisz świadczy o tym że jak chcecie się dalej tak bawić to jeszcze trochę pracy przed Wami. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
[17.09.2016] 16:34
sda121
http://fitnessexcercises.weebly.com/
[26.09.2016] 03:43
robin hood
Zabawa z wymianą jest przyjemna wyłącznie przy całkowitym wzajemnym zaufaniu, wtedy przy braku blokad (pełna akceptacja i swoboda dla małżonki)mamy totalnie odjazdowy sex. Niestety gdy para wzajemnie sobie nie ufa pojawia się zazdrość lub chęć wzajemnego współzawodnictwa w przesuwaniu granic a sex staje się czysto mechaniczny i jest tylko przykrym wspomnieniem.
[26.09.2016] 03:49
robin hood
Panowie dopieszczajcie swoje małżonki a one odpłacą się wam na wszelkie możliwe sposoby ( w dowolnych układach na jakie macie ochotę). Kwiatek lub drobny prezencik bez okazji, lampka lub dwie winka dla rozluźnienia i atmosfera się podkręca.
[26.09.2016] 12:07
józek wszystko wie
robin hood (16.09.2016.26 03:49):
lampka lub dwie winka

A najlepiej trzy.
[26.09.2016] 21:13
mąż 49
Moja żona nigdy nie chciała skończyć w ustach jak mi ssała, ale gdy ją namówiłem na sex z innym to wiem dokładnie od niego że ciągnie mu pałkę do ostatniej kropli i wiem dokładnie że nigdy nie mogę jej tego wypomnieć gdyż był by to koniec zabaw z innym gościem. Więc jeżeli chcecie aby wasze zabawy w swing, lub cuckold trwały to musicie być przygotowani na nowe zachowania swoich żon.
[26.09.2016] 21:41
$$$
mąż 49 (16.09.2016.26 21:13):
Moja żona nigdy nie chciała skończyć w ustach jak mi ssała, ale gdy ją namówiłem na sex z innym to wiem dokładnie od niego że ciągnie mu pałkę do ostatniej kropli i wiem dokładnie że nigdy nie mogę jej tego wypomnieć gdyż był by to koniec zabaw z innym gościem. Więc jeżeli chcecie aby wasze zabawy w swing, lub cuckold trwały to musicie być przygotowani na nowe zachowania swoich żon.

Widzisz jaki masz ,skryty talent w domu ,kiedy teraz dasz żonie wychodne zeby mogła spijać te kropelki?
[26.09.2016] 21:57
mąż 49
$$$ (16.09.2016.26 21:41):

Widzisz jaki masz ,skryty talent w domu ,kiedy teraz dasz żonie wychodne zeby mogła spijać te kropelki?

Ostatnio w sumie co trzy dni spotyka się z tym gościem, ale gdyby trafił się ktoś inny z dużym ku..... to czekam na propozycje przez mms - 695685905.
[26.09.2016] 22:51
$$$
mąż 49 (16.09.2016.26 21:57):

Ostatnio w sumie co trzy dni spotyka się z tym gościem, ale gdyby trafił się ktoś inny z dużym ku..... to czekam na propozycje przez mms - 695685905.

Tempo narzuciłeś jej dość dobre ,trochę spije tych kropelek ,pewnie i inni się znajdą do zerżnięcia jej ,zrobiłeś jej dobrą reklamę.
[03.10.2016] 14:58
luki760
Jak wam się podoba moja żonka z sąsiadem Pięknie ją zalał 32letnia cipka
http://pokazywarka.pl/qebo3w/
[07.10.2016] 14:35
$$$

Tak w ogóle to jestem gayem.
[07.10.2016] 19:34
$$$
$$$ (16.10.2016.07 14:35):

Tak w ogóle to jestem gayem.

Widzę że ktoś mnie nie lubi,z zasady ignoruję wpisy idiotów ,ale dam ci dobrą radę ,wez duży rozbieg a ściana się znajdzie.
[07.05.2018] 16:55
zonaty,.
Podnieca mnie myśl że oja żona bzyka sie z innych bardzo bym chciał to zobaczyć ale moja zona niechce sie zgodzic pogadam o tym oraz pokaze jej foty w ubraniu gg 46414134
[07.05.2018] 17:25
Denuc
zonaty,. (18.05.2018.07 16:55):
Podnieca mnie myśl że oja żona bzyka sie z innych bardzo bym chciał to zobaczyć ale moja zona niechce sie zgodzic pogadam o tym oraz pokaze jej foty w ubraniu gg 46414134[/cytat
Ile zona ma lat? To wazne pytanie.
[07.05.2018] 21:25
IDobryFlirt
Lepiej sprawdzić czy nie ma jej np. tutaj: http://datezone-pl.pl
[08.05.2018] 11:39
w dupie jest
a nie na twoim portaliku
[04.07.2018] 10:16
Wolny człowiek
Bardzo często fantazjuję na ten temat podczas kochania się z żoną, mówię jaj jak by to było gdyby przyszedł obcy facet i wyjął przy niej swojego dużego i twardego pena i zaczął by na jej oczach masturbować się a później podszedł by do niej rozłożył nogi i wsadził bardzo głęboko i rżnął by ją mocno. Widzę wtedy że ma tak wielki odlot jest tak bardzo podniecona że aż wyje z rozkoszy. Jednakże ja chętnie spróbował bym trójkącika, ja moja żona i on ale niestety moja żona nigdy na to się nie zgodzi.
[04.07.2018] 18:52
brabus
Wolny człowiek (18.07.2018.04 10:16):
Bardzo często fantazjuję na ten temat podczas kochania się z żoną, mówię jaj jak by to było gdyby przyszedł obcy facet i wyjął przy niej swojego dużego i twardego pena i zaczął by na jej oczach masturbować się a później podszedł by do niej rozłożył nogi i wsadził bardzo głęboko i rżnął by ją mocno. Widzę wtedy że ma tak wielki odlot jest tak bardzo podniecona że aż wyje z rozkoszy. Jednakże ja chętnie spróbował bym trójkącika, ja moja żona i on ale niestety moja żona nigdy na to się nie zgodzi.

Witam tak samo mam z moją żoną. Próbuję ją namówić od 2 lat są postępy głębsze fantazje ale na obecną chwilę to tylko tyle. Szukałem nawet odpowiedniego pana ale same napaleńce tylko "daj numer, mejla, zdjęcie" ale żeby jakoś ją poderwać to tylko pusta rozmowa. Czekam na dzień kiedy się uda,a żona 31 lat wysoka,blondynka, zadbana. brabus124ce@gmail.com
[19.08.2018] 17:46
zzonaty,,.
Rozmawialem podczas seksu z zoną o tym aby we dwóch ją bzyknąć dotykalem jej drugiej dziurki powiedziala mi ze ją to podnieca po zapytaniu czy chce abysmy we dwoch ją bzykneli powiedziala ze nie bo to zdrada ale to słowo nie z jej ust nie bylo wiarygodne pomalutku ją przekonam bo wiem ze na 80m procent sie zgodzila to słowo nie bylo na 20 procent takze wszystko idzie w dobrym kierunku pokaze jej foto chetnym w ubraniu pogadam o tym gg 46414134
[22.07.2019] 14:02
Aga1233211
Jak chcecie sie dowiedziec jak utrzymac żone to przede wszystkim zaskakujcie ją !
http://ad.suwalki.pl/jak-mozna-odzyskac-ukoc hana-zone/
[30.07.2019] 00:38
JeszeNIgdy
kto chce popatrzec jak rucham jego żonkę . . . pisać
[30.07.2019] 11:17
Taa...
Uważaj jak ci ktoś napisze.
[29.11.2019] 13:21
Dojrzały 59 lat
Może ją podniecało tylko to ze on ja tak traktował przy Tobie? Gdyby jej to nie rajcowało to by sobie z tym poradziła sama. Widać nie dorosłeś do tych zabaw.cytat]morfi 41 (16.09.2016.12 14:10):
[29.11.2019] 16:01
przy kim? Do kogo to?
Dojrzały 59 lat (19.11.2019.29 13:21):
Może ją podniecało tylko to ze on ja tak traktował przy Tobie?

1 2
 » Odpowiedz na ten temat