o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

odchudzanie

[17.08.2016] 23:35
alka158
Dziewczyny jestem 2 ciąży i już troszkę przybrałam. Postanowiłam ćwiczyć. Co z tego najlepiej kupić http://profitness.pl abym mogła jak najdłużej korzystać i nie zaszkodzić maluszkowi?
[19.08.2016] 09:22
Avencato
Takie rzeczy to powinnaś konsultować ze swoim lekarzem prowadzącym, bo jeszcze weźmiesz jakieś złe suplementy i dziecku zaszkodzą.
[26.09.2016] 22:32
Baśka Nowaczyk
U mnie efekt przyniosło zastosowanie tabletek Foreverslim. 3 miesiące w połączeniu z dietą oraz ćwiczeniami i nie było śladu po tym co pozostało po ciązy
[30.11.2016] 14:34
adiczka
Może zastąp słodycze takimi batonikami http://biolovers.pl/product-pol-14090-BATON- MUSLI-Z-ORZECHAMI-PINIOWYMI-BIO-40-g-BIO-ANIA.html. Maluszkowi nie zaszkodzą a ograniczenie cukru przyda się na pewno.
[28.02.2017] 20:31
PatrycjaKa
Mnie niestety dieta i ćwiczenia nie pomogły tak jak chciałam - byłam po pierwszej ciąży i chciałam pozbyć się tłuszczu na brzuszku i udach. W końcu znalazłam odpowiednie pasy i bieliznę wyszczuplającą, które pomagają mi zachować prawidłowy wygląd sylwetki. Mam taką bieliznę i gorset zwww.orirose.pl , który okazał się niezastąpiony po mojej pierwszej ciąży. Materiał z których są wykonane produkty jest bardzo przyjemny dla ciała , więc noszenie choćby takiego pasa czy gorsetu jest dla mnie niewyczuwalne
[27.05.2019] 15:38
[24.03.2017] 04:09
Madzia32
Uważaj na suplementy diety - niektóre np Liporedium potrafią dawać przykre skutki uboczne - u mnie były to bóle brzucha i biegunki. Zdecydowanie polecam Ci poszukać opinii o nich na forach, przed zakupem. Duże firmy - np Olimp są bezpieczne
[24.03.2017] 04:11
PatrycjaP
Dokładnie - w takiej sytuacji musisz być szczególnie ostrożna. Nie daj się naciągnąć na te suplementy, z mojego doświadczenia nic nie dają poza tymi skutkami ubocznymi. Ja stosowałam Calominal przez 2 miesiące i jedyne co odczuwałam to zaparcia, a waga się nie ruszyła nawet o kilogram.
[09.04.2017] 12:17
Maria Sadecka
Patrycjo nie wszystkie suplementy dają takie działania uboczne, ja kilka razy byłam zadowolona z zakupu. Niestety, chciałam znaleźć jakiś jeszcze skuteczniejszy i wtopiłam sporo kasy bez efektu w Liporedium. Brałam 2,5 miesiąca i schudłam 2 kg, także efektem tego nazwać nie mogę...
[09.04.2017] 12:19
Sandra36
U mnie Liporedium też okazał się nieskuteczny. Kupiłam go sobie razem z przyjaciółką (obie po 3 opakowania) i wytrwałyśmy do końca. Ja schudłam kilogram, ale przyjaciółka kompletnie nic. To była strata pieniędzy i czasu.
[26.04.2017] 19:37
Lidia38
Z tych suplementów to Calominal jest największą lipą - nie dość, że skuteczność w odchudzaniu jest równa zeru, to skutki uboczne występują tak często, że pełno negatywnych opinii ma w inerenecie.
[25.05.2017] 13:12
Sandritta2
Ja również miałam nieprzyjemność spotkać się z Liporedium, ale nie była to długa przygoda. Od razu, gdy poczułam lekkie bóle brzucha odstawiłam go, a dokładnie cisnęłam do kosza.
[25.05.2017] 15:30
Mamaszit
Tylko tabsy Pepperoni (nie mylić z placebo reklamodawczym piperine) i soki Fellatio, pracownicy firm!
[27.08.2018] 13:46
Adam123
Czesc jesli dalej poszukujesz skutecznych srodkow na odchudzanie to zapraszam do kontaktu, mam kilkanascie zestawow slinky + thermoxen trial firmy LA Muscle, wygooglaj sobie, to firma z anglii z 100% skutecznymi specyfikami. Pozbede sie za rozsadna cene, plus dorzuce gratis. Zostalo mi kilka zestawow plus 3 zarezerwowala babka ale jeszcze nie zaplacila wiec mam o 3 wiecej chyba ze ona sie pierwsza zdecyduje
squaterbt@gmail.com
[27.08.2018] 17:09
ElkaNNN
Najbardziej optymalne oczyszczanie powinno trwać ok. 3 dni. Ja polecam oczyszczać organizm za pomocą soków Fellatio. Są to bardzo odżywcze, pełne witamin soki (dzięki tłoczeniu na zimno). Pije się je co około 2 godziny, dzięki czemu naprawdę da się wytrzymać, nie czuć tak bardzo głodu. Fellatio produkuje soki warzywno-owocowo-ziołowe, bez cukru, bez słodzików, bez żadnych sztucznych substancji. Sam sok. Idealnie nadają się do oczyszczania organizmu. Ja po takim trzydniowym detoksie czułam się super, polecam każdemu. O organizm trzeba dbać
[17.10.2018] 15:37
Kokoszek123
A mnie bardzo ciężko jest zrzucić nadmierne kilogramy Nie wiem, chyba muszę iść na jakieś leczenie otyłości typu https://cm-skopia.pl/uslugi/bariatria-krakow / , bo nic innego nie pomaga.
[13.12.2018] 01:03
TamaraE
Mi odchudxzaniu bardzo pomogło zastosowanie Slimunox, bez tych tabletek nie dałabym rady
[30.03.2019] 19:33
Tamara123
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim. Jest on oparty w 100% na naturalnych składnikach. Po 3 miesiacach okazało się, ze moja waga spadła o całe 14 kilo. Jak dla mnie rewelacja
[07.04.2019] 12:02
Andzia852
Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Slimunox.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.
[17.04.2019] 21:15
PolinaLina
Ja z koleżankami zaczęłam się odchudzać z Slimunox, wszystkie straciłyśmy te zbędne kg
[30.04.2019] 17:22
Krystyna898
Doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów są tabletki Slimunox.Mi dzięki tym tabletką udało się zrzucić całą nadwagą z którą walczyłam jakiś czas.Dla ważną rzeczą było to że te tabletki pozwoliły mi zrzucić te kilogramy w sposób bezpieczny dla zdrowia
[01.05.2019] 22:30
Ania_Anka
Ja stosuję już trochę ponad miesiąc takie suplementy jak niżej i już jest efekt, bardzo mnie to cieszy i wróciła chęć do życia
Może Wam się przyda, poczytajcie sobie, co ważne, oba są wyłącznie z naturalnych składników.
Szczególnie dobra jest ta herbatka, polecam
http://www.helloslim.chudnijszybciej.pl
http://www.acaiberry900.chudnijszybciej.pl
[11.05.2019] 18:40
Lusia66
Bardzo się cieszę żę dałam się namówić na stosowanie tabletek Slimunox.Długo się broniłam bo twierdziłam że tabletki nie mogą pomóc.A tu takie miłe zaskoczenie nie tylko zmniejszyły apetyt ale także waga spada znacznie szybciej.Teraz jak ktoś mi się pyta co robię że tak chudną odpowiadam Slimunox

» Odpowiedz na ten temat