o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Jak wytrwać na diecie?

1 2 3 4 Strony tematu:
[21.03.2016] 12:48
dafok
Jeśli chodzi o dietkowanie, to teraz wszyscy na wiosnę rzucili się na odchudzanie i sporty. Ale co zrobić jak nam powoli zapał mija? Jak wytrwać w diecie? Poczytajcie sobie bardzo fajny artykuł http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/ jak-wytrwac-na-diecie-6250.html mnie się chyba przyda kilka wskazówek
[23.03.2016] 21:48
pachira
A dziękuję za linka! Oj przyda się, przyda...
[21.04.2016] 11:46
Nasturcja
Dieta jest ważna w naszym życiu, pomaga nam zachować dobrą formę i zdrowie. Ja osobiście jestem pod stałą opieką dietetyka i teraz jestem bardzo zadowolona ze swojej figury. Byłam na etapie redukcji, a teraz jestem na etapie utrzymywania wagi. Pani dietetyk wpoiła we mnie nawyki zdrowego żywienia,m przygotowała jadłospis, biorąc pod uwagę moje upodobania kulinarne. Przez cały okres diety nie chodzę głodna, jem to co lubię, więc dla mnie dieta nie jest żadną katorgą, a samą przyjemnością. Dlatego też udaje mi się wytrwać w mojej diecie.
[22.04.2016] 18:18
Lara03
Bardzo ciekawy artykuł Mi też ciężko zawsze z regularnością ćwiczeń. Dlatego w końcu postanowiłam wziąć się za siebie i zaczełam ćwiczyć z 5fit energy + program fitnesowy. Efekty super Cały czas walcze!
[10.05.2016] 15:45
Karolinka80
Tak słyszałam o tym programie fitnesowym 5 fit energy + że jest super. Koleżanka go kupiła i jest zadowolona. Też się na tym zastanawiam, bo do lata już tak mało dni zostało!
[17.07.2019] 17:02
[11.05.2016] 11:23
Kobieta Wyzwolona
Dieta to nic przyjemnego, kiedy nie można jeść tego co się chce. Czas diety, to czas zmian w moim życiu. Muszę zająć czymś swoje myśli, aby wytrwać. Moim ulubionym zajęciem jest aranżacja mieszkania. Zastanawianie się i szukanie nowych inspiracji zajmuje tyle czasu, że nie myślę o jedzeniu.
[11.07.2016] 21:41
gośććć
Warto się zdecydować na skorzystanie z oferty https://mrrollo.pl/ , ponieważ najważniejsza jest zawsze odpowiednio zbilansowana dieta.
[12.07.2016] 23:18
KrisThin
Eh, ciężko mi wytrwać w diecie bo niestety lubię trochę podjeść. Na szczęście jestem dość aktywną osobą więc nie jest źle Ostatnio latam po sklepach w poszukiwaniu mebli bo naszło mnie na remont salonu a kalorie lecą
[25.07.2016] 17:49
morusekk
Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Foreverslimu.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.
[31.07.2016] 01:41
ViolkaM
KrisThin (16.07.2016.12 23:18):
Eh, ciężko mi wytrwać w diecie bo niestety lubię trochę podjeść. Na szczęście jestem dość aktywną osobą więc nie jest źle Ostatnio latam po sklepach w poszukiwaniu mebli bo naszło mnie na remont salonu a kalorie lecą

hahaa KrisThin, pójdę Twoim tropem. Właśnie się przeprowadzam. Polatam trochę po salonach meblowych, zobaczymy ile schudnę
[01.08.2016] 07:03
tataniana_nak
Musisz mieć odrobine silnej woli. Inaczej nic z tego nie bedzie
[16.09.2016] 17:16
memo
najważniejsze jest dobre podejście, cierpliwość i chęć wiem, że łatwo się mówi, trudniej zrobić ale trzeba nauczyć się czekać na efekty. Mnie bardzo w tym pomogły konsultacje dietetyczne, które odbywałam tu http://www.michalwrzosek.pl/konsultacje-diet etyczne/ - stale byłam pod opieką i kontrolą fachowców, którzy mnie podnosili na duchu i udało się wszystko schudłam i trzymam się już 1,5 roku bez zmian
[26.09.2016] 22:35
Kolorowa Lady 3
Ja akurat obok diety stosowałam jeszcze Foreverslim i te tabletki dodatkowo okazały się rewelacyjnym blokerem, więc nie musiałąm obawiać się już o chęć podjadania
[30.09.2016] 16:24
pinecone
zdrowa żywność przemówiła do mnie dopiero kiedy zaszłam w ciąże, jednak poczucie, że dba się jednocześnie o zdrowie malucha dużo zmienia szukam różnych zdrowych jadłospisów w necie, przykładowo ostatnio często przydaje mi się stronka świadome macierzyństwo nawet mąż nie marudzi że w domu królują warzywa i owoce when it comes to my dreams, I know better than anyone
[08.10.2016] 18:37
totototo
Najlepsze rozwiązanie dla wszystkich na diecie i bez czasu na posiłek stanowi mrrollo.pl
[25.11.2016] 14:25
Sunsin
Przecież "wytrwanie" na diecie nie musi być katorgą szczególnie jeśli dieta została nam ułożona przez profesjonalistę, który wie jak to się je i z czym. Poszukajcie u siebie takich miejsc jak w Krakowie derma clinica - http://www.derma-clinica.pl/ macie tam dostęp do dietetyków i różnych zabiegów, dobrze ułożona dieta to nie tylko smaczne jedzenie, ale widoczne dość szybko efekty.
[14.12.2016] 02:38
krysiawwa
Żeby wytrwac na diecie, najlepiej jest na żadną nie przechodzić W sensie, że jezeli chcemy schudnać to musimy się pożegnać z naszymi niezdrowymi nawykami żywieniowymi. Najlepiej też porzucić alkohol i cukier, ja zastąpiłam ten drugi ksylitolem. Dobrze jest też przyśpieszyć sobie metabolizm dzieki naturalnym suplementom (sok z aloesu, sok z młodego jęczmienia). Warto rozejrzeć się za dobrym sklepem ze zdrową żywnością, ja kupuje na naturalny-market.pl No i oczywiście ruch też jest jak najbardziej wskazany
[22.12.2016] 21:18
Natassza
Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, 3 miesiące i 15 kilo mniej
[26.01.2017] 09:41
Shee
Nie trujcie się sztucznymi suplementami diety, najgorsze świństwo jakie można brać. Trochę silnej woli i odpowiednio dobrane produkty oraz pory dnia na jedzenie, a gwarantuje, że zanim się obejrzycie kilka cyferek z wagi zejdzie niżej. Ja jestem bardzo wielką fanką produktów http://dropr.com/melvit , nie dość że zdrowe to jeszcze smaczne
[11.02.2017] 20:35
Klamerka98
Dla mnie najskuteczniejszy okazał się Slimunox.A nie ukrywam że brałam już kilka podobnych preparatów i efektów nie było żadnych .Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych tabletek polecam stronę Slimunox
[15.02.2017] 19:47
Monia.W
Ja na odchudzanie z Slimunox zdecydowałam się niedawno.Ale już teraz mogę powiedzieć żę był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.Zmiany jakie już nastąpiły to spadek wagi 0 7 kg zmniejszony obwód w pasie i biodrach.Kolejna zmiana to znacznie mniejszy apetyt i przyspieszona przemiana materii.W sumie same plusy oby tak dalej.
[22.02.2017] 09:31
HIPNOZA ODCH
Ja polecam wam HIPNOZĘ NA ODCHUDZANIE - mnie bardzo pomogło schudnąć. A jak dokładnie działa taka hipnoza przedstawia to WIDEO https://www.youtube.com/watch?v=vE0gzD3486s
[28.02.2017] 10:24
MaRaaaa
Normalnie.
Wyobraź sobie, że jak jej nie będziesz trzymać, to będziesz gruuuuuuuuuuuubaaaaa, a później umrzesz na otyłość! Chcesz umrzeć na otyłość?
No właśnie, jedz regularnie i znajduj zdrowe przepisy. Najlepiej od zaufanych blogerow. Ja sobie kopię wszystkie z Brand Sabbath. Tam jest ich dużo i są całkiem smaczne
[28.02.2017] 20:27
Angelia001
Dieta jest bardzo ważna ale z tym różnie bywa - nie każdemu od razu pomaga. Moja żona ostatnio przechodzi metamorfozę i chciałem ją wspomóc bo bardzo zależy jej na powrocie do sylwetki sprzed ciąży - kupiłem jej pas poporodowy w Orirose http://orirose.pl/ nosi go już od ponad miesiąca i faktycznie widać efekty - bo sylwetka staje się szczuplejsza a i żona czuje się lepiej.
[03.03.2017] 19:40
Daniella.S
Bardzo mi się spodobały efekty i czas w jakim Slimunox przyniósł pierwsze widoczne efekty.Skończyłam opakowanie i z niecierpliwością czekam na kuriera chcę schudnąć jeszcze 8 kg.
[24.03.2017] 04:06
Iwonkaa34
Suplementy, o których piszecie mają dużo negatywnych opinii na forach. Wcześniej tego nie sprawdzałam, ale zraziłam siędo tego typu tabletek po kupieniu liporedium - nie dość, że mi nie pomógł, to spowodował bóle brzucha. Nie warto kupować niesprawdzonych suplementów, ba to może być bardzo niebezpieczne.
[27.03.2017] 13:26
Oleńka P
A może nie warto katować się jakimiś drakońskimi dietami a zacząć zwracać uwagę na to co się je i czy składniki są naturalne i zdrowe. Zerknijcie na https://naturalniezdrowe.pl/ , myślę, że to najlepszy kierunek działania w stronę utraty wagi.
[09.04.2017] 12:11
Basia41
Iwonka, ja kilka razy dobrze trafiłam z zakupem suplementu i pomogłam sobie w odchudzaniu. Staram się znaleźć jakiś najbardziej skuteczny. Ostatnio niestety wtopiłam kilkadziesiąt złotych, bo trafiłam na taki, który kompletnie nie działa - Liporedium. 6 tygodni przyjmowania i nawet jednego kilograma nie zrzuciłam.
[09.04.2017] 14:06
Salamandra5
Mi wytrwałości nie brakuje, ale jak się ostatnio okazało głupoty też nie. Jak typowa blondynka kupiłam suplement - Calominal - nawet jednej opinii nie czytając w internecie i to z marszu 2 opakowania. Jak się okazało, na tak drogi suplement efekty są mizerne. Regularne stosowanie i zaledwie kilogram w dół. Porażka!
[11.04.2017] 12:55
Aleksandra32
Ja nie mam problemu z trzymaniem diety i regularnością. Problem to mam z głupimi decyzjami zakupowymi. Tak było w przypadku Calominalu - bez sensu zakup, okazało się, że jest totalnie nieskuteczny.
[11.04.2017] 17:20
jak też niech każdy wie
może wystarczy jedna pigułka odchudzająca na cały dzień lub kroplówka
która człowieka uśpi i nie będzie się martwił o wagę,zwłaszcza że mężczyzna na kości się nie rzuca tylko pies

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat