o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

seks-kamerki w małżeństwie

1 2
[27.01.2020] 21:30
Michał&Karolina
Właśnie z żoną włączyliśmy kamerkę live na tym portalu
http://bit.ly/kamerkalive
[30.01.2020] 22:25
Michał&Karolina
Zapraszam z mężem na portal erotyczny na którym jesteśmy na seks kamerce
https://link.do/portalerotyczny
[31.01.2020] 19:22
Monika34
Zapraszam na mój profil na tym portalu https://link.do/stronaerotyczna
Monika lat 34 samotna
[31.01.2020] 20:01
f-666
Kał (inaczej stolec, ekskrementy, odchody, fekalia, łac. faeces) odpadowe produkty procesu trawienia.
Kał powstaje w jelicie grubym. Resztki pokarmowe, które zostają przesunięte z jelita cienkiego do jelita grubego mają konsystencję stosunkowo płynną. Dopiero w jelicie grubym dochodzi do końcowej fazy resorpcji wody i zagęszczenia kału. W skład kału wchodzą: resztki pokarmowe, śluz, bakterie, resztki nabłonka, woda itp. Kał przesuwa się w jelicie dzięki jego ruchom perystaltycznym. Ostateczne jego formowanie zachodzi w odbytnicy; wydalany jest w czasie defekacji przez odbyt dzięki skurczom ścian odbytnicy. Kał człowieka i innych ssaków charakteryzuje się dość znaczną gęstością.
Kał kręgowców innych niż ssaki może być znacznie rozcieńczony. Wiąże się to z faktem, że w końcowej części jelita grubego (kloaka) znajduje się u ni@@@ście moczowodów. To właśnie z tej przyczyny kał ptaków (guano) charakteryzuje się znaczną płynnością.
Skład kału
Kał składa się w przybliżeniu z:
* 10% niestrawione resztki pokarmu takie jak błonnik oraz nadające kałowi brązowy kolor obumarłe komórki wyściełające ścianki jelit
* 75% woda
* 15% bakterie, w większości niegroźne dla ludzi bakterie symbiotyczne, lecz w kale rozwijają się też groźne dla zdrowia drobnoustroje w tym śmiertelnie groźne i bardzo zaraźliwe bakterie cholery i duru brzusznego.
Kał zawiera też znaczne ilości azotu i fosforu dlatego nieoczyszczone ścieki miejskie zwierające kał gdy trafiają do zbiorników wodnych nie tylko zatruwają ją pod względem bakteriologicznym lecz także sprzyjają zakwitowi wody a w efekcie powodują deficyt tlenowy.
Z powody spożywania zanieczyszczonej między innymi kałem wody pitnej rocznie na świecie umiera około 10 milionów osób
Regularność wypróżnień
Prawidłowe wydalanie stolca, tj. resztek, które pozostają po strawieniu pokarmu, ma ważne znaczenie dla zdrowia. Odbywać się ono powinno 1-2 razy w ciągu doby. Nie jest jednak zaburzeniem, gdy człowiek wydala stolec więcej niż dwa razy w ciągu doby, lub też wydala go co dwa dni, wówczas gdy jego spoistość jest prawidłowa (nie jest ani za twardy, ani za wodnisty). Wydalanie stolca odbywa się najczęściej w godzinach rannych. U niektórych ludzi występuje skłonność do zaparcia, co jest już objawem chorobowym.
Niekiedy zaparcie występuje w następstwie zmiany warunków otoczenia lub diety, np. w czasie podróży, w pierwszych dniach pobytu w nowym miejscu, w okresie dłuższego leżenia. Mija ono samoistnie lub po zastosowaniu słabych środków przeczyszczających.
Trzeba jednak pamiętać, że zaparcie może łączyć się z pewnymi chorobami, jak np. choroba wrzodowa, zapalenie lub kamica pęcherzyka żółciowego. W każdym przypadku zatrzymania gazów i stolca z jednoczesnymi bólami w jamie brzusznej należy natychmiast korzystać z pomocy lekarskiej. Taki zespół objawów występować może bowiem w bardzo poważnych chorobach, które wymagają natychmiastowej interwencji. W żadnym razie nie wolno wówczas podawać środków przeczyszczających.
[20.02.2020] 19:39
Zomek x2
Jestem mężem i mam 2 dziedzi i malzona wpadła w sex kamerki.. Jak żyć jak rozmawiać jak 3 lata temu muwilem ze juz to ona muwila że jest dorosła i nie będę jej roskazywal a jak teraz jej powiedziałem to że ja jej to wmawiam...
[01.04.2020] 10:03
[20.02.2020] 19:49
Zomek x2
Jak mam rozmawiać zonkom o sex kamerka jak uzależniona..mam zostawić.. Mamy 2 dziedzi
[21.02.2020] 21:28
Blovly
witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentó wwww.blovly.pl , po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam:www.blovly.pl
[22.02.2020] 11:27
Tylko Anal-C, spamerze
Oral-B to reklamodawcze badziewie!
[25.02.2020] 13:56
Studentka2
Gorące Kamerki Studentek :www.hotcam777.tk
[29.02.2020] 22:23
Pati83sl
Z mężem jest ciekawie bez męża jeszcze bardziej. Mąż mnie namówił, pokazał co i jak, było dość fajnie parę takich czatów mieliśmy z facetami. A później będąc sama w domu spróbowałam tam zajrzeć i było równie ekscytujaco!
[05.03.2020] 09:18
monika tylko realne oferty
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[17.03.2020] 10:48
ParkaPoznan
Szukamy parki do wymiany zdjęć i skype
Mamy 30 lat.
Parkapoznan89@o2.pl
[19.03.2020] 07:07
praca z domu, wysokie zarobki
Obecnie można dobrze zarabiać wygodnie z domu za pośrednictwem laptopa lub telefonu na Bitcoinie, ropie i zlocie, gdyż sytuacja na rynku sprzyja wysokim zarobkom prze z internet. Z racji iż obecnie dużo osób przebywa obecnie w domu, firma umożliwiła bezpłatne zapisanie się do systemu na stronie: http://forumgazeta.pl/bitcoin
Zarób jeszcze dziś swoje pierwsze pieniądze, wypłaty 24h na dobe, praca dla każdego od 18lat, załóż konto i poćwicz bezpłatnie inwestowanie w kryptowaluty, rope i złoto itp
zarobki ludzi początkujących wahają sie od 300zł do 900zł dziennie
[19.03.2020] 12:19
turlaj dropsa non profit

1 2
 » Odpowiedz na ten temat