o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

GDZIE ZABRAĆ ŻONĘ NA ROCZNICĘ ŚLUBU?

1 2
[18.05.2018] 16:35
Adasiu_33
Ja w tym roku zabrałem żonę do Energylandii do Zatoru, bardzo fajnie było i bardzo polecam każdemu wizytę tam. Można zatrzymać się tam takżę w domkach - HolidayParkZator.
[19.05.2018] 12:39
mczay
Tylko looking.com. Najlepsze miejsca noclegowe i wypoczynkowe w kraju i zagranicą. Także na rocznicę ślubu. Nie ma lepszej lepszej firmy! Looking.com - looking.yeah!
http://www.looking.com/
[19.05.2018] 14:36
anastazja_maz
@adasiu_33 możesz napisać coś więcej?
[19.05.2018] 16:33
Kris91
Widzę że inni też polecają looking.com., jeśli chodzi o miejsca noclegowe i wypoczynkowe. I słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[01.06.2018] 22:50
Adam_34
anastazja_maz (18.05.2018.19 14:36):
@adasiu_33 możesz napisać coś więcej?

Niestety ale ci nie odpowie raczej bo to jakiś robot internetowy / spammer...
A tak serio od siebie mogę ci polecić miejsc. Gołdap - jest tam masa atrakcji (np. bezkrwawe safari, tężnie solankowe i pijalnie wód mineralnych ,a zimą stoki narciarskie i trasy dla narciarzy biegowych - więc niezależnie od pory roku zawsze warto tam pojechać.
[19.10.2019] 05:04
[05.06.2018] 09:24
kaktus66
polecam Wyspy Kanaryjskie Piękne plaże, ladna pogoda żonka będzie zachwycona. A jak znajdziesz dobrego lasta to sporo zaoszczędzisz. Ja z biura brałem bo chciłame lecieć enterem czarterem lepiej niż tanimi liniami
[05.06.2018] 10:49
Adam_34
Oczywiście że można jechać na jakieś wyspy, ale ja np, znam świetny hotel Ventus w tym Gołdapie gdzie, całą rodziną można się śmiało wybrać - dla żony jest to hotel Spa, dla dzieci bo w okolicach jest organizowane bezkrwawe safari no i dla mnie ponieważ, w okolicach są trasy rowerowe i miejsca do kąpieli.
[05.06.2018] 11:50
mayczak
Tylko looking.com. Najlepsze miejsca noclegowe i wypoczynkowe w kraju i zagranicą. Także na rocznicę ślubu. Nie ma lepszej lepszej firmy! Looking.com - looking.yeah!
http://www.looking.com/
[16.06.2018] 17:04
Sobolka
weź mooże idz do biura podróży i zaszalej! jakas wycieczka albo wczasy? ja kupowałam fajną tygodniową w Coral Travel - doradzili doskonale, warto było! bo wypoczełam i naładowałam baterie!!
[17.06.2018] 13:14
sprawdzone przez kogo?
Przez ciebie, zmieniający nicki darmowy reklamodawco, pracowniku firmy?
[16.11.2018] 17:12
Adi35
A może nad morze? Ja moją Irenkę zabrałem do hotelu grandlubicz.pl w Ustce i była zachwycona. W końcu poszła na porządny masaż, bo na hotelu jest SPA. Ja w sumie tak sceptycznie byłem nastawony na jakieś tam masaże ale żona namówiła mnie w końcu poszedłem i to był strzał w dziesiatkę. Poza tym w hotelu mają świetną restauracje i można dobrze sobie zjeść. Było bardzo romantycznie i myślę że to spoko opcja na tego typu wyjazdy
[03.01.2019] 17:49
Joanna_Zawrat
Wszystko zależy co lubicie i jaki macie budżet. My z mężem wybraliśmy się w rocznicę ślubu na Bali i bardzo sobie chwalę. Pojechaliśmy z Rainbow na all inclusive, ale też sporo jeździliśmy po wyspie i zwiedzaliśmy. Na miejscu jest bardzo tanio, a wypoczynki nie są drogie. Za całkiem przyzwoite pieniądze można mieć bardzo wysoki standard hotelu.
[03.01.2019] 19:13
giazdeczka
Joanna_Zawrat (19.01.2019.03 17:49):
Wszystko zależy co lubicie i jaki macie budżet. My z mężem wybraliśmy się w rocznicę ślubu na Bali i bardzo sobie chwalę. Pojechaliśmy z Rainbow na all inclusive, ale też sporo jeździliśmy po wyspie i zwiedzaliśmy. Na miejscu jest bardzo tanio, a wypoczynki nie są drogie. Za całkiem przyzwoite pieniądze można mieć bardzo wysoki standard hotelu.

A powiesz, w jakiej porze roku tam byliscie? Czy kwiecien by był dobry pogodowo?
[21.01.2019] 10:52
martecz
a taki na przykład wypoczynek w Hiszpanii lub Portugalii? Albo w ogóle objazdówka po jakiejś ładnej części Europy? O, albo Balkany? Jakaś romantyczna grecka wyspa, np. Santorini? popatrz po ofertach biur, moze coś Cię zainteresuje albo zainspiruje
[21.01.2019] 10:55
wafella
martecz (19.01.2019.21 10:52):
a taki na przykład wypoczynek w Hiszpanii lub Portugalii? Albo w ogóle objazdówka po jakiejś ładnej części Europy? O, albo Balkany? Jakaś romantyczna grecka wyspa, np. Santorini? popatrz po ofertach biur, moze coś Cię zainteresuje albo zainspiruje

Wiem, że kiedyś biur Rainbow mialo teraz przy Walentynkach ofertę "Zakochani w..." i takie city brejki. Teraz widze co prawda tylko ofertę do Argentyny i "Zakochani w Buenos Aires", a w sumie czemu by nie spróbowac
[24.01.2019] 19:54
Adam6982
Polecam romantyczny hotel w ustronnym miejscu z pięknymi widokami,zerknij nawww.Victoria.Olkusz.pl zawsze jeździmy tam z żoną na weekend i walentynki, polecam
[30.01.2019] 13:17
Milles
Zależy jakim budżetem dysponujesz? Może jakiś City Break? Ostatnio widziałam dużo tanich biletów do Mediolanu.
[11.02.2019] 12:12
kasiasz
Milles (19.01.2019.30 13:17):
Zależy jakim budżetem dysponujesz? Może jakiś City Break? Ostatnio widziałam dużo tanich biletów do Mediolanu.

Nom, albo Praga, Budapeszt, czy Wilno - widzę, że z Rainbow mozna upolować City Break w cenach chyba bardziej zacnych niż zorganizowane samodzielnie.
[11.02.2019] 12:15
janqa
martecz (19.01.2019.21 10:52):

Santorini! Taaak Zamierzam wreszcie w tym roku się tam wybrac, mam nawet już upatrozny hotel - Aegean Plaza
[01.03.2019] 10:05
Damian125
My wybraliśmy się z żoną ostatnio na romantyczny weekend nad morze. Bardzo fajnie rozwiazanie bo o tej porze roku nie ma duzo turystów, można naprawde odpocząć i naładować akumulatory. Zależy tez jaki hotel wybierzecie, polecałbym te w których jest spa i wellness. My byliśmy w Hotelu Lubicz https://www.hotel-lubicz.pl/ i jak padało i nie dało sie spacerować po plaży to odpoczywaliśmy w basenie i na róznych zabiegach JEdzneie pyszne, obługa bardoz miła, na pewno tam ejszcze keidys pojedziemy bo warto!
[13.06.2019] 14:09
D.G.
flynn (16.03.2016.24 18:32):
Bardzo fajne miejsce na weekendowy wypocznek, a mianowicie Gościniec na Rozdrożu, który mieści się w Libiążu w nie dalekiej odległości od Oświęcimia znajdującego się na pograniczu dwóch województw zarówno Małopolskiego jak i Śląskiego.
narozdrozu.pl

To chyba jakis zart albo kryptoreklama, bo to koszmar na stacji paliw, a nie miejsce na swietowanie rocznicy slubu......
[30.07.2019] 22:31
Mironek_
Może Dubaj? Jest pięknie, luksusowo, na pewno się jej spodoba. Polecam hotel Holiday Inn Al Barsha, my byliśmy z żoną z Rainbow. Twoja też na pewno będzie zachwycona.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat