o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Jak optymalizować koszty prowadzenia firmy?

1 2
[22.02.2016] 20:39
jurrgass
Witam
macie jakieś pomysły na to jak optymalizować koszty prowadzenia biznesu w PL? Ze tak powiem jestem otwarty na wszystkie możliwości. Oczywiście te legalne . Inne mnie nie interesują. Macie z tym jakieś doświadczenia?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.02.2016] 16:07
dab-krystian
Nie wiem jakiego rodzaju firmę prowadzisz, ale moim zdaniem warto skorzystać z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnie zarządzaniem informacją na podstawie dokumentów działalności. Sam kiedyś próbowałem wszystko ogaraniać bez niczyjej pomocy, ale teraz wiem, że niestety nie da się zajmować archiwizacją czy dbać o przepływ informacji w firmie a jednocześnie dbać o pozyskiwanie nowych klientów- po prostu brakuje czasu w ciągu dnia na wszystko. Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale mogę polecić Ci ich usługi http://www.pika.pl/attorney/kancelaria/ Oczywiście do niczego nie namawiam, ale moim zdaniem może Ci taka pomoc być bardzo przydatna. Całość jest wspanialsza niż suma części.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22209449]
[23.02.2016] 21:15
Irek09
Wiesz tak na prawdę jest kilka różnych sposób optymalizacji kosztów prowadzenia własnego biznesu. Kwestia tylko wyboru tego najlepszego do twojego rodzaju biznesu. Napisz co robisz. Natomiast pełna racja że to trzeba robić przy udziale kogoś doświadczonego w tej materii.

IP i czas połączenia logowane. [22209918]
[24.02.2016] 15:36
Garewr
Dokładnie. Firmę prowadzisz w Polsce czy za granicą? Bo jeżeli to drugie to najlepiej szukaj kogoś kto ma oddział i w kraju i za granicą żeby nie było problemów. To się tak wydaje, ale w gruncie rzeczy ma to całkiem spore znaczenie.

IP i czas połączenia logowane. [22210910]
[26.02.2016] 21:47
Irek09
Rozważ sobie tak na prawdę różne opcje. Może warto założyć biznes w UK? Czasami taka optymalizacja ma większe efekty niż każda inna. Zobacz sobie na przykład ile kosztuj założenie takiej firmy w Anglii http://sigmapartner.pl/usluga/rejestracja-sp olek-ltd/ To jest oczywiście jeden ze sposobów.

IP i czas połączenia logowane. [22214813]
[23.04.2018] 15:36
[27.02.2016] 01:15
ukeowiec80
Hehe jak tak sobie to czytam i widzę, że założenie spółki w uK to 150 funciaków to sie smiać chce. Tym bardziej ze później koszty prowadzenia takiej firmy są znacznie niższe niż w Polsce. Zwraca sie to po miesiącu, dwóch.

IP i czas połączenia logowane. [22215010]
[19.05.2016] 23:06
openq
Wiecie co ciekawe artykuły znalazłem na dezi.pl. W sumie tą całą optymalizacją zacząłem się interesować stosunkowo niedawno, ale to co tam jest mnie zaciekawiło. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

IP i czas połączenia logowane. [22315467]
[20.05.2016] 06:02
maxwell7
Hehe to jest akurat dosyć znana strona internetowa, więc nie ma się co dziwić, że coś tam dla siebie znalazłeś. A co cie dokładnie interesuje w kwestiach tej optymalizacji?

IP i czas połączenia logowane. [22315576]
[23.05.2016] 19:21
Gggg678
A co może człowieka najbardziej interesować w optymalizacji kosztów ? Pewnie oszczędność kasy i taki też jest jej cel. A na dezi jest opisany jeden ze sposóbów.

IP i czas połączenia logowane. [22319550]
[24.05.2016] 22:26
Hamaka
Mnie to zawsze interesowało to optymalizowanie, ale w sumie nigdy nie miałem odwagi spróbować. Może teraz faktycznie coś pomyślę w tej materii...

IP i czas połączenia logowane. [22321061]
[25.05.2016] 22:52
openq
Dlatego takie opcje jak dezi są co najmniej ciekawe. Zresztą każdy optymalizuje koszty jak chce - ważne żeby to robić zgodnie z prawem.

IP i czas połączenia logowane. [22322190]
[26.05.2016] 12:19
Hamaka
Wczoraj ogarnialiśy sobie to co tam piszą na tym dezi. Na pierwszy rzut oka wygląda to co najmniej interesująco. Dajemy sobie jakiś czas na decyzje i zobaczymy

IP i czas połączenia logowane. [22322594]
[27.05.2016] 18:35
openq
To musi być Twoja decyzja w jaki sposób chcesz optymalizować koszty firmy. Wiadomo trzeba się poradzić mądrzejszych głów. Ale decyzja twoja.

IP i czas połączenia logowane. [22324293]
[04.06.2016] 18:11
Franczyczuk
Panowie i Panie a wy korzystacie z tej opcji optymalizacji? Jesli tak to jak to oceniacie i ile na tym oszczędzacie?

IP i czas połączenia logowane. [22334116]
[06.06.2016] 12:37
openq
Chociażby w tym wątku masz przykład optymalizacji wiec najpierw sie z nim zapoznaj co i jak

IP i czas połączenia logowane. [22335887]
[08.06.2016] 21:45
Franczyczuk
Tak widziałąm dzięki. Studiuję to już od co najmniej kilku dni i myślę myślę i myślę

IP i czas połączenia logowane. [22338857]
[17.06.2016] 22:24
openq
Czytajcie, czytajcie i czytajcie . Tylko wiedza jest wyznacznikiem tego jakie decyzje podejmować. Drugim aspektem jest doświadczenie.

IP i czas połączenia logowane. [22348512]
[18.06.2016] 13:32
Bustash
W ostatnich latach jest bardzo dużo artykułów na tematy optymalizacji właśnie też przez taki sposób. W sumie nie wiem, w jakim stopniu ludzie z tego korzystają. Są jakieś statystyki?

IP i czas połączenia logowane. [22348870]
[21.06.2016] 23:43
Buuullka
Hamaka (16.05.2016.26 12:19):
Wczoraj ogarnialiśy sobie to co tam piszą na tym dezi. Na pierwszy rzut oka wygląda to co najmniej interesująco. Dajemy sobie jakiś czas na decyzje i zobaczymy

Ile na tym oszczędzacie?

IP i czas połączenia logowane. [22352503]
[22.06.2016] 15:51
tolatejka
Napewno warto rozejrzeć się za jakimś dobry kontem osobistym, żeby nie płacić milionów za jego prowadzenie. Jakiś ranking na pewno będzie pomocny, przykładowy jest na stronie http://oszczednoscionline.pl/konta-osobiste/

IP i czas połączenia logowane. [22353105]
[29.06.2016] 11:25
iga3232
Część zadań warto zlecać na zewnątrz w ramach outsourcingu. Nie musisz wówczas zatrudniać dodatkowych osób. Pomyśl też o archiwum elektronicznym - tu masz oszczędność miejsca i pieniędzy (jeśli zlecasz przechowywanie na zewnątrz). Zdigitalizować Twoje dokumenty może ta firma http://www.archidoc.pl/skanowanie-i-e-archiw um.html

IP i czas połączenia logowane. [22360631]
[13.07.2016] 16:39
Fajtherr
Słuchajcie czasami do dobrej optymalizacji wystarczy mądre doradztwo...Taka jest prawda. I wtedy nie trzeba wymyślać i kombinować. Zobacz cie sobie na przykłąd na taką firmę Quality Tax z Warszawy. Oni zajmują się m.in. optymalizacją. Proste i nieskomplikowane rozwiązania

IP i czas połączenia logowane. [22377105]
[20.07.2016] 11:34
Kris55
Na pewno wprowadzając usługi faktoringu oszczędzisz czas i zredukujesz koszty związane z zarządzaniem należnościami, poprawi się również płynność finansowa Twojej firmy. Ostatnio znalazłem ciekawą opcję na http://www.kuke-finance.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22384739]
[06.09.2016] 12:35
BorisR
Tak jak kolega wyżej napisał, faktoring jest dobrym rozwiązaniem, pozwala na utrzymywanie płynności finansowej. Tylko ja polecam Bibby Financial Services, w moim odczuciu są lepszą firmą niż kuke

IP i czas połączenia logowane. [22435596]
[08.10.2016] 09:41
morlow
Jeśli chodzi o na przykład firmę produkcyjną czy usługową to często można sporo zaoszczędzić na mediach typu gaz czy prąd. Teraz można bez problemu zmienić sprzedawcę energii, a w przypadku firm to się może naprawdę opłacać. Więcej na ten temat: http://www.sukcesmagazyn.pl/artykul/1278151. html

IP i czas połączenia logowane. [22469761]
[04.01.2017] 19:45
gazowniczka
moim zdaniem wchodząc w faktoring z regresem mocno pomagasz swoim firmowym finansom. u nas to zdaje egzamin. korzystamy z bibby financial services i z czystym sercem moge polecic

IP i czas połączenia logowane. [22587669]
[10.01.2017] 15:33
pola-marcin
Zamów terminal płatniczy do firmy http://zamowterminal.pl i zmniejsz koszty konwoju pieniędzy do banku. Pieniądze za transakcje kartą zostaną przelane na twoje konto w ciągu kilku dni. życie jest piękne

IP i czas połączenia logowane. [22595712]
[27.01.2017] 08:57
henryk.frolena
A jak dużą masz firmę? Przy średniej i dużej świetnie sprawdzają się usługi payroll, chyba coraz bardziej popularne w Polsce. Tu masz trochę informacji na ten temat: http://www.unit4.com/pl/payroll . Oszczędzasz głównie na kosztach pracodawcy, szkoleniach pracowników i zakupie oprogramowania. Do tego masz pewność, że wszystko jest prowadzone tak, jak powinno, a Twoimi sprawami zajmują się doświadczeni specjaliści. Czego chcieć więcej?

IP i czas połączenia logowane. [22617103]
[27.01.2017] 11:36
Tulus
Leasing polecam przy planach zakupu droższego sprzętu, można zachować płynność finansową nie wydajać od razu sporej sumy a rozkładając to na mniejsze miesięczne płatności. Ja tak brałem dwa razy urządzenia gastronomiczne do baru poprzez i-leasing na platformie finansowej

IP i czas połączenia logowane. [22617241]
[02.03.2017] 11:36
Kamsiarssss
Duże i niepotrzebne wydatki są generowane w firmie nie tylko poprzez zakup drogiego sprzętu. Takich wydatków jak zakup sprzętu z wyższej półki moim zdaniem nie można nazwać niepotrzebnymi, bo jest to inwestycja. Taki sprzęt z reguły szybciej i sprawniej pracuje i przynajmniej w założeniu powinien usprawnić pracę pracownika.
Część z Was pewnie się ze mną nie zgodzi, ale uważam, że przedsiębiorcy powinni się skupić na optymalizacji kosztów i płynących z tego korzyściach finansowych. Nie wiem, dlaczego, ale nadal wiele firm przetrzymuje dokumenty w formie papierowej. Nie jest to optymalne rozwiązanie, bo przechowywanie ich w formie elektronicznej ułatwiłoby chociażby odnalezienie poszczególnego dokumentu, który w danym momencie jest nam potrzebny. Warto w firmach drożyć pewne oprogramowanie, które może usprawnić firmę pod wieloma względami np. może doprowadzić do większej kontroli i audytu wydatków, niższych kosztów prowadzenia działalności, lepszej kontroli uzyskiwania zwrotu podatku VAT. Jest to tylko kilka spośród wielu korzyści, które niesie za sobą zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania komputerowego. Firma TMF Group ma ofercie tego typu usługę, o której wszystkie informacje znajdują się tutaj https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/com panies/accounting-tax/tmf-internationalxpense/

IP i czas połączenia logowane. [22663903]
[27.03.2017] 16:39
E-negocjator.pl
Jeżeli jest ktoś zainteresowany optymalizacją kosztową swojej firmy, zapraszam do współpracy.
Analizuję cykl finansowy firmy, znajduję oszczędności i wraz z właścicielami firmy/zarządem, wcielamy je w życie, aby z miesiąca na miesiąc generować coraz to większe oszczędności.
Pomagam także przy promowaniu oraz inwestycjach(zakupach) w firmach.
Aktualnie analiza i pierwsze spotkanie ze mną nic nie kosztuje, więc może warto się umówić na spotkanie?
Pozdrawiam
Maciejwww.e-negocjator.pl

IP i czas połączenia logowane. [22692471]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat