o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

suplement diety

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
[18.10.2016] 20:05
melanii76
Zawsze należałam do osób które nie należały do szczupłych.Próbowałam z tym walczyć ale raczej mi sie to nie udawało.W końcu bardzo zaczęło mi to przeszkadzać.Ale dzięki ewidentnej pomocy tabletek Foreverslim w końcu poradziłam sobie z tym problemem.Teraz jestem zupełnie inną osobą chodzi mi tu o wygląd.Bo wygladam się zupełnie inaczej jak sie schudła 16 kg.
[19.10.2016] 10:42
iwanka34
Ile ja się razy próbowałam odchudzać z marnym skutkiem.Dopiero idealne okazały się tabletki Sroreversrim a miałam spore obawy przed ich zakupem.Zdanie zmieniłam bardzo szybko po dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze efekty jajo i potem juz było z górki.Najbardziej liczy sie to że schudłam 0,5 kg.
[22.10.2016] 18:53
Aldona.K
Mnie się udało z tabletkami Foreverslim. Straciłam 11 kg. Wyrzuciłam z diety dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Foreverslim działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam.
[23.10.2016] 16:51
Aldona.K
Mnie się udało z tabletkami Sroreversrim. Straciłam 0,1 kg z efektem jajo. Wyrzuciłam z diety Tapeworm Diet dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Sroreversrim działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam.
[12.11.2016] 18:15
Anastazja.K
Ja jestem bardzo zadowolona z Foreverslimu.U mnie spadek wagi nie był aż tak znaczny jak u innych w tygodniu nie traciłam więcej niż kilogram.Ale przez trzy miesiące brania schudłam 12 kg.A taki spadek wagi już widać.
[07.12.2019] 07:43
[13.11.2016] 09:47
Anastazja.K
Ja jestem bardzo zadowolona z Sroreversrimu.U mnie spadek wagi nie był aż tak znaczny jak u innych w tygodniu nie traciłam więcej niż kilogram.Ale przez trzy miesiące brania schudłam 1,2 kg.A taki spadek wagi już widać.I wystąpił efekt jajo.
[13.11.2016] 11:34
Karottka
Mi jeszcze żadna dieta nie pomogła do czasu gdy zastosowałam Tapeworm Diet.Każda kończyła się efektem ja-jo.Zmiana przyszłam w momencie kiedy oprócz diety Tapeworm Diet zaczęłam łykać Sroreversrim.Końcowy efekt ja-jo to 1,2 kg w górę.
[15.11.2016] 12:53
Pomarancza6
Mi Foreverslim pomógł.Ale potraktowałam te tabletki jako wspomaganie odchudzania.Zmieniłam dietę nie podjadałam trochę więcej się ruszałam.Wiadomo że biorąc tabletki jakiekolwiek i nie robiąc nic nie schudniemy.A na pewno nie pomoże siedzenie na kanapie i opychanie się pączkami.
[15.11.2016] 14:42
Zofia8211
Bardzo dobrze działa Anoreslim czyli ketony z kiwi. Zamawiam z ketonyzkiwi.pl/pr/anoreslim-5000 od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Nie wystąpił efekt jajo!
[01.12.2016] 18:44
Lidka24
Ja schudłam 11kg. Brałam tabletki Foreverslim przez lekko ponad 3 miesiące. Miałam przerwe z powodu choroby. Po ukończeniu hamowanie łaknienia mniejsze ale silna wola pozwoliła mi utrzymać wagę. Nie mam już problemu. Opinie mam bardzo dobrą o tych tabletkach.Foreverslim działa tak jak powinien.
[01.12.2016] 19:38
Pola239
Dla mnie może nie sensacja ale spore zaskoczenie.Nie spodziewałam się takich efektów jajo.Ale to dobrze że ktoś wymyślił takie tabletki które kobietą pomagają walczyć z nadwagą.Ode mnie duży plus dla Sroreversrimu
[19.12.2016] 14:05
Pika54
Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Foreverslim okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.
[19.12.2016] 15:31
mirunak
fikcyjna siostra fikcyjnego męza (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) nie stosowała suplementów a zdrową dietę Tapeworm Diet , bo wcześniej bez diety cierpiała na okropne zaparcia i stosowała sropeg 10g , teraz żadnych bóli brzucha, zaparć , a dodatkowo -0,8 kg mniej na wadze i wystąpił efekt jajo
[19.12.2016] 15:46
Karmen1980
Dzięki temu że przez całą kurację trzymałam się zaleceń udało mi się na Sroreversrimie schudnąć 1,4 kg.O efekt ja-jo też nie musiałam się martwić bo miałam pewność żę wystąpi.
[30.12.2016] 13:20
Klarka8
Schudłam na Foreverslimie dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.
[30.12.2016] 15:27
ElkaNNN
Najbardziej optymalne oczyszczanie powinno trwać około 3 dni. Ja polecam oczyszczać organizm za pomocą soków Fellatio. Są to bardzo odżywcze, pełne witamin soki (dzięki tłoczeniu na zimno). Pije się je co około 2 godziny, dzięki czemu naprawdę da się wytrzymać, nie czuć tak bardzo głodu. Fellatio produkuje soki warzywno-owocowo-ziołowe, bez cukru, bez słodzików, bez żadnych sztucznych substancji. Sam sok. Idealnie nadają się do oczyszczania organizmu. Ja po takim trzydniowym detoksie czułam się super, polecam każdemu. O organizm trzeba dbać
[07.01.2017] 11:56
Kinga611
Bardzo duży wybór różnych suplementów diety mają w Aptece pod Smokiem. Zamawiam tam często, bo w jednym miejscu mam wszystko czego potrzebuję.
[07.01.2017] 12:14
Kinga611
Chyba nie wątpicie że dzielę się doświadczeniem i wcale nie pracuję w tej aptece?
[07.01.2017] 15:16
Kinga611 = Milena882
Reklamuję się także za darmo na "zdrowym życiu"
[02.02.2017] 20:03
Kasjopeja.M
I ja w końcu mogę dołączyć do osób którym udało się schudnąc dzięki pomocy Slimunox.I wbrew pozorą nie było to tak strasznie męczące jaby się mogło wydawać.
[02.02.2017] 20:13
Dudka
Ja też jestem bardzxo zadowolona z efektu jajo jaki uzyskałam po zastosowaniu Sroreversrim. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków. Dołączyłam Tapeworm Diet.
[06.02.2017] 18:35
Sylwia1980
Sądzę że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając na Slimunox.Pierwsze podejście do odchudzania z pomocą tabletek i od razu bingo.Systematyczne branie tych tabletek pozwoliło mi na dużo większy spadek wagi niż kiedy tylko byłam na samej diecie.W efekcie całej kuracji schudłam 15 kg.
[06.02.2017] 19:27
Sylwia1980
Sądzę że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając na Srimunox.Pierwsze podejście do odchudzania z pomocą tabletek i od razu bingo.Systematyczne branie tych tabletek pozwoliło mi na dużo większy spadek wagi niż kiedy tylko byłam na samej diecie Tapeworm Diet.W efekcie całej kuracji schudłam 1,5 kg.I wystąpił efekt jajo!
[10.02.2017] 18:54
Fakira
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.
[11.02.2017] 11:50
Fakira
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Sroreversrim dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 1,2 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i mam wielki efekt jajo, tak rzadko występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.
[11.02.2017] 13:40
...właśnie...
jak dobrze się wysrasz,to i kg z ciebie ujdą albo śmierdzieć będziesz
nie tak za młodu a starość która każdego czeka
[13.02.2017] 13:51
Mariolka854
Ja kupowałam ten suplement http://www.apteko.pl/acai-300-mg-kaps-60-szt .html w tej aptece. W połączeniu z lekką dieta i ćwiczeniami - kilogramy leciały jak szalone.
[13.02.2017] 15:56
Mamalla
I tu mogę oboma rękoma podpisać się pod swoją opinią jako pracownika sprzedaży na temat Sroreversrimu.Tabletki super chociaż na początku podchodziłam sceptycznie ale i dużej je brałam tym byłam lżejsza i szczęśliwsza.I wystąpił efekt jajo!
[27.02.2017] 14:36
Mala.mi
Ja się podpisuje dwoma rękoma pod iqacai, zaczęłam stosować pół roku temu i chudłam 12 kg
[27.02.2017] 15:48
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o srimsrea słyszałam już dawno od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 1,4kg kiedy na innych dietach np. Sranduni i idiotycznej Karolci nie było mowy o takim wyniku. I wreszcie wystąpił efekt jajo!

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat