o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

suplement diety

1 «   3 4 5 6 Strony tematu:
[07.10.2018] 16:29
uwaga reklamodawca - idiota
Idiota reklamodawczy od Foreverslimu i Slimunoxu to ten sam pracownik firmy!
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką".
[10.10.2018] 12:32
Youtuber
https://www.youtube.com/watch?v=a6xAFNF_pRI ,hej widzieliście too,pomożecie mi dając łapke w górę pod moim filmem,serdecznie dziękuje Wam wszystkim
[14.10.2018] 18:35
Lilka67
Mi tak samo jak wielu innym osoba pomogły tabletki Foreverslim.Ale należy pamiętać o tym że podstawą powinna być dieta a tabletki maja wspomagać.Ale dzięki diecie i tym tabletka ogólnie udało mi się zrzucić 14 kg.
[22.10.2018] 09:44
aloriaa
Ja sama kupuję suplementy diety i jestem zadowolona z ich działania. Suplementy kupuję w jednej z aptek sieciwww.aptekacodzienna.pl Bardzo ważne jest to by kupować suplementy pochodzące ze sprawdzonego źródła, które nam nie zaszkodzą.
[22.10.2018] 12:05
Idiota reklamodawczy od Fereverslimu i Slimunoxu to ten sam pracownik firmy!
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów, np. braku spacji po kropce. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką".
[14.10.2019] 22:58
[23.10.2018] 10:15
Ola65998
Ja się boję suplementów, wolę trzymać się diety redukcyjnej. Oczywiście nie niektórych rzeczy trzeba sobie odmówić, ale uważam, że nawet dieta może być smaczna i wcale nie trzeba się męczyć będąc na diecie.
[23.10.2018] 11:21
Malutka306
Witam serdecznie.
W zeszłym roku wyszłam za mąż, a ponieważ miałam sporą nadwagę - postanowiłam do ślubu schudnąć. Niestety ograniczenie jedzenia nic nie dało, więc poszłam do DIETETYKA. Pani dokładanie wytłumaczyła mi dlaczego człowiek tyje i jak racjonalnie się odżywiać. Zaczęłam stosować diete (nie drastyczną, po prostu zdrową - pijcie duże ilości wody . P. dietetyk zaleciła mi ćwiczenia 2 razy w tygodniu po 30 min, ale ja jeżdziłam na rowerze stacjinarnym, codziennie po godzinie czasu, skakałam na skakance i robiłam brzuszki. Pani dietetyk przepisała mi jeszcze tabletki Clenbuterol, ale najpierw wykonała szereg badań, aby stwierdzić, że wszystko jest w normie, zresztą po kilku tygodniach brania ich znów musiałam wykonać badania - okazało się, ze wszystko jest ok.
Finał tego był taki, że po 5 miesiącach zrzuciłam 12 kg...
Uważam, że tylko:
DIETA + CWICZENIA + TABLETKI CLENBUTEROL = SUKCES W ZGUBIENIU ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW
Życzę powodzenia
[12.11.2018] 21:46
Luiza.A
Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Foreverslim.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.
[13.11.2018] 12:35
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów, np. braku spacji po kropce. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką".
[17.11.2018] 18:18
Tynia.U
Odnośnie Slimunox to wszystko chyba zostało już powiedziane.Nie ma co dyskutować jest bardzo skuteczny.A te wszystkie zielone kawy i inne cuda nadają się tylko do jednego tylko do wyrzucenia do kosza.
[17.11.2018] 22:18
rychoq
Zdarza się, ale w małym %, że nadwaga związana jest z chorobami. Niestety bardzo dużo ludzi w ten sposób się usprawiedliwia.
http://alejak.pl/zdrowie.html#dieta
[18.11.2018] 16:35
Rastitutka235
Odchudzanie można wspomagać tabletkami odchudzającymi. Zalecane są tabletki z zawartością wyciągów z roślin, które posiadają sprawdzone właściwości ograniczające łaknienie oraz przyspieszające spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Proces odchudzania jest wówczas szybszy i nie wiąże się ze zbyt dużymi wyrzeczeniami. Dzięki nieodczuwaniu głodu można zjeść znacznie mniej. Oblicza się, że to może być blisko tysiąc kalorii mniej, a zatem możemy liczyć na spadek masy ciała od kilograma do dwóch w ciągu tygodnia (zależnie od indywidualnego tempa przemiany materii).
Bardzo skuteczne są tabletki zawierające ekstrakt z jeżyn. BlackBerry BioR10 zawiera wiele witamin i mikroelementów, co uniemożliwia wystąpienie niedoborów pokarmowych, co się zdarza, jeśli dieta nie jest dobrze zbilansowana. Więcej na temat skutecznego odchudzania z tabletkami dowiesz się ze stronywww.ketonyzjezyn.pl.
[21.11.2018] 20:09
Sabina.K2
No ja jakoś nie narzekam na skuteczność tabletek Slimunox.Przy diecie i niedużym wysiłku dokładając te tableki efekty są bardzo dobre.Ja nie narzekam.
[22.11.2018] 13:23
[28.11.2018] 19:04
Grażyna.N
Odchudzanie z Slimunox na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.
[28.11.2018] 19:54
Katarzyna W.
Jakie tam ketony, sibutramina i DNP, reklamodawco, którego na szkoleniu nauczono, że dla zwiększenia wiarygodności ma występować jako laska? . To w ogóle nie działa. Nie kupujcie środków placebo. Ketony nie działają. Tylko duoslim jest skutecznym termogenikiem i jest już ponownie w sprzedaży. Odchudzam się z koleżanką i po 2 miesiącach 8 kg. mniej!
[03.12.2018] 22:16
Ania21
Polecam nowy portal randkowy https://www.datelou.com
[15.12.2018] 14:22
Karlitta
A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Slimunox to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.
[15.12.2018] 16:01
Idiota reklamodawczy od Foreverslimu i Slimunoxu to ten sam pracownik firmy!
[28.12.2018] 18:09
Halszka.A
U mnie sprawdziła się Slimunox ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Slimunox efekty są widoczne do dzisiaj.
[28.12.2018] 20:17
[30.12.2018] 19:03
Waleria.B
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z tego. W końcu trafiłam na środek, który w moim przypadku jest skuteczny
[30.12.2018] 19:50
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów, np. braku spacji po kropce. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką". Ostatnio napisał "wbrew pozorą" i "dzięki tym zmianą".
[10.01.2019] 16:59
Flora66
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki w końcu udąło mi się uzyskać,. Nie mam ani grama nadweagi. Schudłam 13 kilo
[10.01.2019] 19:43
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów, np. braku spacji po kropce. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką". Ostatnio napisał "wbrew pozorą" i "dzięki tym zmianą".
[11.01.2019] 19:36
ZeniaP
Jestem już po miesiącu kuracji Foreverslim i na razie spadło mi 4 kg oczywiście poza samymi tabletkami wykonuję cwiczenia i zdrowo się odżywiam, będę kontynuować kurację bo efekty są naprawdę widoczne, mam nadzieję, że bez efektu jojo .
[11.01.2019] 20:06
[11.01.2019] 22:59
asf
Darmowe ogłoszenia - https://tosale.pl
Dodaj swoje ogłoszenie w Polskim Portalu Ogłoszeniowym
[12.01.2019] 17:40
Renee4
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
[13.01.2019] 11:11

1 «   3 4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat