o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Postanowienie w nowym roku - dieta

[29.12.2015] 14:49
Vandamaow
Kto ze mną postanawia w nowym roku schudnąć ? wiele osób wiem ze od tego chce rozpocząć nowy rok. Jakie diety planujecie ? jakie suplementy do diety będziecie stosowali ?
[29.12.2015] 23:53
Thallia
Ja również mam takie postanowienie, zamierzam chodzić na siłownię i zacząć lepiej się odżywiać, wprowadzić do diety więcej warzyw suplementów nie będę stosować, bo to pic na wodę i wolę zamiast ładować w siebie jakieś tabletki postawić na warzywa i owoce które dostarczą prawdziwych witamin i pomogą w przemianie materii
[31.12.2015] 21:22
jojowato
Odchudzanie odchudzaniem, ale fajnie jest tylko wtedy gdy efekty sie utrzymają Lepiej darować sobie suplementy, ale za to uważać na to, co sie robi. Dobre rady są zawsze w cenie http://vesuna.pl/blog/dietetyka/jak-uniknac- efektu-jo-jo-po-odchudzaniu/ - ja z efektem jojo mam zawsze kłopot, jak niestety wiele osób
[06.01.2016] 12:08
Ola5
opowiem jak ja robie. Nie mam diety jako takiej. Po prostu staram się zdrowo odżywiać i już lepiej jest z wagą. Z suplementów to stosuje tylko slimcea. Naturalny suplement wiec nie zaszkodzi a wydaje mi się że sporo pomaga.
[13.01.2016] 09:56
patiiia
ja postanowienie swoje zaczynam od lutego. Również siegam po slimcea.
[22.09.2019] 10:24
[18.01.2016] 20:31
jarecka maria
Muszę się pochwalić żę właśnie dzięki tabletką Foreverslim udało mi się w końcu schudnąć.Tym razem byłam pozytywnie nastawiona ,szybko wprowadziłam zmiany w diecie i w swoim życiu.Foreverslim i te wszystkie zmiany przyniosły dla mnie zaskakujący efekt w postaci utraty 17 kg.
[28.01.2016] 12:03
vabarr
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.
[05.02.2016] 11:46
valara
można polecic slimcea. Ja schudłam juz 5kg w miesiac
[25.02.2016] 12:16
Jasiagvwe
leciałam na diecie w styczniu tego roku to miałam tabletki slimcea i baaaardzo mi pomogła. Wiele osób zaniedbuje suplementacje przy dietach i im nie idzie.. brakuje wtedy motywacji itd..
[04.03.2016] 19:41
Mery009
Ja od pół roku temu postanowiłam raz na zawsze wziąć się za siebie. Zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, później Lewandowską i robiłam trening chociaż cztery razy w tygodniu. Po miesiącu schudłam dwa kilogramy. Był to dobry efekt, ale miałam niedosyt. Naczytałam się o różnych suplementach diety i postanowiłam wypróbować, niedawno wprowadzony na rynek, Green Power Slim. Efekty są zachwycające! W ciągu miesiąca chudnę nawet do 4 kg! Suplement, dodatkowo jest teraz w promocji i kosztuje tylko 99 zł, więc na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz i dwa. Co ciekawe, dają gratis pas wspomagający odchudzanie, a nawet dobierają indywidualną dietę. W tej cenie to szok. Polecam!
[04.03.2016] 19:47
Mery009
Ja od pół roku temu postanowiłam raz na zawsze wziąć się za siebie. Zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, później Lewandowską i robiłam trening chociaż cztery razy w tygodniu. Po miesiącu schudłam dwa kilogramy. Był to dobry efekt, ale miałam niedosyt. Naczytałam się o różnych suplementach diety i postanowiłam wypróbować, niedawno wprowadzony na rynek, Green Power Slim. Efekty są zachwycające! W ciągu miesiąca chudnę nawet do 4 kg! Suplement, dodatkowo jest teraz w promocji i kosztuje tylko 99 zł, więc na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz i dwa. Co ciekawe, dają gratis pas wspomagający odchudzanie, a nawet dobierają indywidualną dietę. W tej cenie to szok. Polecam!
[09.03.2016] 15:38
HaniaMagda
z supli polecam slimcea. daje najwiekszy spadek wagi
[23.03.2016] 12:00
afatad
leciałam na diecie w styczniu tego roku to miałam tabletki slimcea i baaaardzo mi pomogła. Wiele osób zaniedbuje suplementacje przy dietach i im nie idzie.. brakuje wtedy motywacji itd..
[01.06.2016] 10:12
KasiaBer
afatad (16.03.2016.23 12:00):

ja w lutym rozpoczęłam kuracje i miesiąc temu zakończyłam wynikiem 14kg.
[03.06.2016] 11:43
asia231
[07.11.2016] 11:53
Kiszkao3
Ja szykuje się już do mojego planu odchudzania. Slimcea jako suplement, dieta nisko węglowodanowa. Sama ułożyłam.
[09.12.2016] 11:17
Kasiallv
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety Slimcea i schudłam 12kg.
[30.12.2016] 11:35
Kasiaka222
ja odkąd stosuje tabletki slimcea nie mam juz ochoty na podjadanie czy nie zdrowe jedzenie. Blokują mi łaknienie i się odchudzam
[03.01.2017] 12:47
PamiPami
na piekna24.pl promocja jest jeśli któraś chętna
[11.01.2017] 10:50
goscia3
Slimcea tez stosuje. Jednak spadek wagi już osiągnełam po 2 miesiącach taki jaki chciałam
[11.01.2017] 19:57
Dietetyk Vitagenum
Przy redukcji masy ciała, warto pamiętać, że tylko odpowiednio dobrana dieta i aktywność fizyczna mogą przynieść długotrwały efekt. Zmiana nawyków żywieniowych powinna wiązać się z odpowiednio przygotowanym planem dietetycznym, który w pełni pokryje nasze zapotrzebowanie na witaminy, substancje odżywcze. Coraz częściej przy doborze diety, wykorzystywane są badania genetyczne, które jasno pokazują - jakie produkty powinny występować w naszym jadłospisie, jaki rodzaj aktywności fizycznej jest dla nas odpowiedni oraz na jakich założeniach powinna opierać się nasza zdrowa dieta, by przynieś oczekiwany rezultat. Dzięki temu łatwiej przygotować działania. Dietetyk Vitagenum
[18.01.2017] 11:47
bacxzcz
ja dopiero startuje. lekkie opóźnienia no ale trzeba było wszystko sobie poplanować odpowiednio i się przygotować. Slimcea też już jest
[24.01.2017] 13:55
celkab
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimcea. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji
[01.02.2017] 13:38
Ywonestr
ukończyłam kuracje ze slimcea wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimcea jest na prawdę skuteczna.
[07.02.2017] 18:32
Cyenakf
ja połowa kuracji i 7kg mniej. Dość prosto idzie. Myślałam że bedzie gorzej a slimcea faktycznie tak zmienia metabolizm o blokuje łaknienie że waga spada i motywuje nawet do dodatkowych ćwiczeń aby zwiększyć efekt.
[14.02.2017] 13:59
makrlka
ja odkąd stosuje tabletki slimcea nie mam juz ochoty na podjadanie czy nie zdrowe jedzenie. Blokują mi łaknienie i się odchudzam
[22.02.2017] 12:41
pameula
u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.
[27.04.2017] 15:16
karinak2
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.
[02.09.2019] 16:43
sdwe4423
jeśli pragniecie schudnąć szybko tego lata polecam Wam tabletki figurena. Działają rewelacyjnie. Schudłam 13kg.

» Odpowiedz na ten temat