o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Czy pozwalacie mezowi na seks z wasza mama

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[28.08.2019] 23:33
jaca1979
mnie strasznie kreci teściowa,mam 40 lat ona 60 cyc 85J,raz ją widziałem całą nago,niby przypadkiem wszedłem do łazieniki,lezała rozkraczona w wannie te wielkie cyce ta cipa owłosiona od razu mi stanął...ma troje jej zdjec...
[30.08.2019] 09:10
sandra88x
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagiie zdjęcia i kontakt na stronie: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
[31.08.2019] 04:24
igor71
halko? chetnie przygarne taka tesciowa i was odciaze a nawet bym sie ozenil Kocham dojrzale kobiety. wyzwol mnie priv.
[31.08.2019] 04:25
igor71
igor71@o2.pl
smialo. wiek nie gra roli,.coronie tez chetnie poznam <3
[31.08.2019] 12:22
pozwalamy
[22.01.2020] 14:21
[04.09.2019] 00:04
ja3d
tak
[04.09.2019] 11:52
ja to w wojsku dupa
[05.09.2019] 08:51
Szukam pana
Cześć Panowie ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://www.wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko
[26.09.2019] 18:47
bicrobert
Ja mam bardzo atrakcyjną tesciówke. obecnie ma 52 latka i długą kolejkę napalonych na nią facetów. Seks uprawiamy ze sobą od 7 lat. Z roku na rok jest tylko bardziej atrakcyjna. Nie mogłem wytrzymać kiedy się pojawiała moim oczom. Mieszkaliśmy razem troche czasu z tesciowa. Zony nie było, a ona doprowadzała mnie do szału. W końcu chciała sie nauczyć kroić tak szybko jak ja. Stanąłem za nią i poczuła mój namiot na pośladach, no i poszło. Jestem od niej uzależniony i nie przejmuję się tym.
[28.10.2019] 09:50
markomark
Ależ wy tu bzdury opisujecie. Z tych postów wynika że seks z teściową jest na porządku dziennym. Przecież to bzdura. Owszem są takie przypadki, że za przyzwoleniem żony dochodzi do czegoś z teściową ale to rzadkość! Moja teściowa, ma 50 lat, jest wdową i żona nigdy nie zapytała mnie czy bym jej mamusi nie przeleciał, przecież to niedorzeczne. Owszem jest jeszcze bardzo rześka i zadbana, szczupła kobieta z ładną twarzą, czasem zrobię jej masaż stóp, podotykam po udach czy jak obejmę to złapię za pierś ale nic poza tym.
[18.11.2019] 12:55
Kiedyś
Gdy miałem 20 lat teściowa 40 bardzo mnie podniecala szybko się dozaczelismy ,kilka razy dziennie przez dwa lata ,później służba wojskowa przeprowadzaka do swojego mieszkania i się skończyło.dziś ma 74 lata jest sama i nadal mam ochotę z nią żoną wie i nawet mamy pozwolenie ,ale teściowa nie chce się zgodzić
[12.12.2019] 05:09
Teściowa
Mnie zięć zaliczył szybko.Bylismy na imprezie niedaleko od mieszkania. Już miałam dobrze w czubie A rano czekała mnie praca więc poprosiłam czy by mnie nie odprowadzil. Zgodził się bez wahania, rzucił krótkie że będę mu wisiała przysługę. Idąc do domu Zięć musiał mnie objąć gdyż miałam dość chwiejny krok. W mieszkaniu nie mogłam zdjąć butów poprosiłam o pomoc , Zięć kucnal złapał za buta spojrzal wyżej i zobaczył moja pusie odziane w białe koronkowe majtki i cieliste rajstopy. Jego ręce zaczęły jeździć po mojej nodze coraz to wyżej i śmielej. Ja na dowód zgody tego co
[12.12.2019] 13:05
buahaha
A zmieniający nicki trzepacz kapucyna dalej pisze sam ze sobą. Zawsze ten sam styl pisania.
[12.12.2019] 17:59
sandra24xx
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: sandra24 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[29.12.2019] 18:29
Różzkolcami
karolki (16.02.2016.05 14:17):
A może ma ktoś podobne doświadczenia - z chęcią bym popisał i powymieniał zdjęcia i poglądy

Kiedyś nie odpuszczałam do siebie takiej myśli ze coś takiego może istnieć po ślubie córki zamieszkał zięć w domu kiedyś w nocy obudziłam się nie bardzo wiedziałam dlaczego obok chrapie mąż słucham za ściana zabawa młodych podnieciłem się bardzo, zaczęłam z zazdrością patrzeć na tego młodego człowieka ,spotykaliśmy się w kuchni to w korytarzu jak to bywa kiedy wspólnie mieszka Nic nie wskazywało na burze aż któregoś dnia kiedy byłam sama w domu zięć podszedł z tylu i objął mnie wystraszyłam się w pierwszej chwili trzymał mocno i wprost zapytał czy nie chciała bym się z nim popieścić nie wiem co mnie opętało mowie jak nas ktoś zobaczy ? To spowodowało ze lawina ruszyła Zięć był już nie do zatrzymania co gorsze jest mnie z nim cudownie straciłam wszystkie hamulce nie potrafię mu odmówić czekam zawsze kiedy nikogo nie będzie ,wiem ze jest to nie moralne to jest silniejsze jak narkotyk. Takich orgazmów nie miałam nigdy tyle ciepła nie czułam w sobie co teraz. Mysle co będzie jak kiedyś się wyda to martwi mnie często nie chce zranić bliskich wiem jeżeli to wyjdzie na jaw ze zranię myślimy ja się tłumaczyć czy to jest pierwszy raz nas tak dopadła rządzą nie mam pomysłu jak to wytłumaczyć by bliskich bolało jak najmniej.
Zięć mnie pociesza kiedyś zdradzałem żonę czyli twoja córkę z innym kobietami dziś jestem wam obu wierny i wdzięczny ze nie muszę nigdzie chodzić bo w zupełności jestem zadowolonym wreszcie się uspokoiłem dzięki tobie mam to co lubie sex do syta i bezpieczny ale czy to jest argument. Wiem jestem straszą matka dlatego róża z kolcami

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat