o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Beton architektoniczny

[06.10.2015] 14:51
Anulka Piksińska
Kto ma w domu płyty z betonu architektonicznego VHCT.PL?
Mocno się nad nimi zastanawiam, bardzo mi się podobają, ale zastanawiam się jak się sprawdzają w praktyce/
[01.05.2017] 16:31
Ulaulaaakak
Najlepszy beton architektoniczny i wszystko co z nim związane zamówimy w tej firmie w Radzyminiewww.btb-radzymin.pl.
[21.02.2019] 14:41
olakalona
Ja mam! Zamówiłam dokładnie ten model https://perfectstyr.pl/produkt/beton-archite ktoniczny-sotny-concrete/ - dodatkowo go zaimpregnowałam, aby miał śliską ale matową powłokę. Praktycznie - spisuje się rewelacyjnie. Dzięki zabezpieczeniu nie osadza się kurz i wygląda świeżo. Z walorów estetycznych - jest fenomenalny. Mam urządzone mieszkanie w ciemnych, ale przytulnych barwach szarości - w połączeniu z koniakową podłogą, białymi listwami i mnóstwem "miękkich" ciemnych materiałów.
[03.04.2019] 13:41
terenla
Ja mam w mieszkaniu beton architektoniczny. Jest świetny! W połączeniu z szarymi ścianami, ciemną koniakową podłogą odciętą od ściany białą listwą wygląda nowocześnie, ciepło i bardzo przytulnie
https://perfectstyr.pl/
[13.08.2019] 12:48
Kamill82
Ja zamówiłem w ubiegłym roku blat do kuchni oraz łazienki od firmywww.beton-architektoniczny.pl. Wybrałem ich ofertę ze względu na bardzo dobrą jakość produktów, atrakcyjne ceny i pozytywne opinie wśród klientów. Wykonują także płyty do wnętrza oraz nietypowe projekty.
[24.10.2019] 04:18
[28.09.2019] 10:31
Arkii
Faktycznie jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy lubią bardziej surowe, klasyczne aranżacje. Zamiast typowych płyt betonowych można nałożyć na ściany tynk mineralny Magnat Beton Style. Jest dobrze przyczepny do podłoża, imituje w 100% surowy beton, ma odpowiednią kolorystykę, wżery, ubytki itd

» Odpowiedz na ten temat