o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

Szukasz programu do przychodni lekarskiej?

[29.07.2015] 10:43
Infomed Software
Sprawdź system InterClinic!
Oferujemy:
- wszechstronną funkcjonalność (Rejestracja, Gabinet Lekarski, Sprzedaż Usług Medycznych, NFZ, integracja z urządzeniami medycznymi, moduły szpitalne),
- bogatą bibliotekę wzorów dokumentacji medycznej (także z podpisem elektronicznym),
- skuteczne i szybkie wdrożenie,
- aktualizacje i pomoc po wdrożeniu!
Więcej na: http://infomed-software.pl/
[26.06.2016] 15:13
Lek.
Nasz zespół korzysta co prawda z innej firmy, świadczącej tego typu usługi, która na dodatek ma bardzo dobre opinie w środowisku medycznym ( http://rejestracja-telefoniczna.pl/rejestrac ja-wizyt-pacjentow ), ale sama idea takiej współpracy jest jak najbardziej słuszna.
[01.09.2017] 11:10
eeen89
A teraz z roku na rok pojawiają się rożne programowania medyczne, dzięki którym możliwe jest integrowanie pracy gabinetu i obsługi pacjentów - warto poszukać, poczytać i wybrać takie, które najlepiej nam odpowiada. Nowinki technologiczne w tym zakresie to zdecydowanie rzecz, na którą warto mieć oko.
[07.09.2017] 16:19
Kaja782
jeśli chodzi o tego typu wsparcie mające wpływ na wprowadzenie usprawnień w działaniu przychodni, warto zwrócić uwagę na to, jakie możliwości daje nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie, jakie jest mu dedykowane. Dobrym przykładem mogą być funduskamery Smartscope i oprogramowanie Optomed Workstation - http://www.funduskamera.pl/optomed-workstati on/ dzięki czemu możliwe jest przechowywanie zdjęć dna oka, wraz z danymi pacjentów oraz wykorzystanie elementów telemedycyny w celu unowocześnienia zarówno samego badania jak i sprawności obsługi oferowanej w przychodni.
[07.09.2017] 16:36
maletti9
Warto spojrzeć też na looking.com! Najlepsze oprogramowanie dla przychodni.
http://www.looking.com/

 » Odpowiedz na ten temat