o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Plisy, żaluzje czy rolety?

1 2 3
[20.01.2019] 12:34
Grzeko36
Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Ja wybrałem rolety rzymskie i jestem z nich zadowolony. Mają wiele poziomów regulacji i są wygodne w użytkowaniu. Rolety zamówiłem od firmywww.dekorat-koszalin.pl.
[23.01.2019] 10:42
Tomasz75Pl
Mi wydaje się, że nie ma większych różnic i wszystko zależy od gustu. Ja wybrałem rolety rzymskie z ofertywww.rolety-doran.pl ponieważ podoba mi się ich ciekawy design. Dobrze zaciemniają pomieszczenie i są łatwe w użytkowaniu.
[22.02.2019] 18:26
Martek37
Jak dla mnie to zdecydowanie żaluzje, obecnie jest bardzo szeroki wybór i polecam aluminiowe, albo drewniane w zależności od oczekiwań. Żaluzje jednak są najwygodniejsze, bo pozwalają najlepiej dostosować ilość wpadającego światła. Zajrzyj na przykład na https://www.perfecta.pl/oslony-wewnetrzne/za luzje/ jeśli szukasz czegoś sprawdzonego.
[26.02.2019] 12:55
beciamrowca
Jak dla mnie plisy najbardziej praktyczne rozwiązanie. A jak zastanawiasz się między roletami a żaluzjami to te będą najbardziej odpowiednie. Łączą cechy rolet i żaluzji, wyglądają bardzo ładnie i łatwo się je montuje. Ja mam tego typu https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html i jestem bardzo zadowolona.
[28.02.2019] 12:04
ngilt
Ja zdecydowałem się na rolety. Według mnie najlepiej się prezentują w domu. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to skontaktujcie się z firmąwww.roletaszczecin.pl Oni sprzedają świetne rolety w całkiem niezłych cenach.
[21.07.2019] 21:33
[17.03.2019] 08:06
UlkaJendrek
Myślę, że wybór należy do Ciebie. Kieruj się tym co bardziej Ci się podoba. Ja wybrałam rolety ponieważ wyglądają ładnie i są uniwersalne. Możesz sprawdzić ofertęwww.dario-biuro.pl , na pewno coś Ci przypadnie do gustu.
[07.06.2019] 11:57
Julkaaa
Myślę, że wybór to kwestia gustu. Mi najbardziej spodobały się kremowe rolety rzymskie. Zamówiłam je od firmywww.janar-rolety.pl. Posiadają wiele poziomów regulacji i ładny design.
[23.06.2019] 11:43
Irek1990
Ja wybrałem żaluzje plisowe do sypialni i salonu. Wyglądają nowocześnie i nadają pomieszczeniu ciekawego wyglądu. Dodatkowo zamówiłem je w bardzo atrakcyjnej cenie zwww.bilof.pl.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat