o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Wrocław- biuro rachunkowe Super Księgi

[24.06.2015] 00:11
turbolex
Przeprowadzam się do Wrocławia no i szukam porządnego i godnego zaufania biura rachunkowego i wirtualnego biura równoczesne
takie 2w1 znalazłem w ofercie biura Super Księgi
ktoś ma z nim doświadczenie jakieś?
Czy promocja że 50 % ceny przy przejściu z innego biura to prawda?
[31.07.2015] 22:15
aaakapulco
Nie wiem czy moja opinia jeszcze coś wniesie ale jeśli jeszcze sie przyda to biuro jak najbardziej godne uwagi. Mają wieloletnie doświadczenie przy czym oferuja bardzo nowoczesny i wszechstronny zakres usług. Ja korzystam z nich od 6 lat bez przerwy i mam do nich duże zaufanie.
[25.08.2015] 22:53
koronkowaandziula
aaakapulco (15.07.2015.31 22:15):
Nie wiem czy moja opinia jeszcze coś wniesie ale jeśli jeszcze sie przyda to biuro jak najbardziej godne uwagi. Mają wieloletnie doświadczenie przy czym oferuja bardzo nowoczesny i wszechstronny zakres usług. Ja korzystam z nich od 6 lat bez przerwy i mam do nich duże zaufanie.

6 lat to długo, musza mieć doświadczenie
a wiesz ile lat oni działają?
bo sama sie rozglądam za jakąs konkretną księgową
[19.09.2015] 23:31
hania90
Znam Super Księgi osobiście niedługo ale mojej siostrze prowadzą papiery od ponad 10 lat. Ja im zleciłam też pomoc przy zakładaniu działalności i bardzo pozytywne mam odczucia od początku współpracy
Co mnie mile zaskoczyło to nie czekanm na odpowiedź jak mam problem czy pytanie, wszystko wiedza od reki, z tym zakładaniem działalności tez sie wykazali bardzo. Tak jak mówila siostra jedno z lepszych biur rachunkowych w mieście
[25.11.2015] 14:34
sdsdw
Sprawy księgowo-kadrowe powierzyłem specjalistom z biura rachunkowego Super Księgi. Moimi sprawami zajmują się dwie Panie: sprawami kadrowymi pani Marta a sprawami księgowymi Pani Katarzyna. Obie Panie są zawsze zorientowane w temacie i potrafią udzielić mi szybkiej odpowiedzi na każde pytanie.
[18.11.2019] 15:05
[25.11.2015] 22:03
darro
aaakapulco (15.07.2015.31 22:15):

Nie jestem z Wrocławia, więc nie grozi mi korzystanie z usług tego biura. Gdybym jednak był z tego miasta to po takiej rekomendacji nie wahał bym się.
[06.12.2015] 22:54
zainteresowana167
właśnie szukam o nich opinii bo jestem po wstępnych rozmowach i właścicielka biura wydala się kompetentna osoba z ciekawą ofertą
[15.12.2015] 12:12
berta55
Mogę polecić Super Księgi - firma rachunkowa z Wrocławia. Doradzili mi na początku prowadzenia firmy, a teraz po prostu wszystko doglądają. Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu!
[22.12.2015] 14:27
sdsds
Polecam wszystkim Super Księgi - na stronie http://www.superksiegi.pl zobaczysz więcej info na ich temat. Co jak co, ale naprawdę nie ma na co narzekać, bo doświadczenie mają spore.
[23.12.2015] 11:34
marek.l
Szczerze powiem, że do tej pory korzystałem z usług wyłącznie jednego biura - Super Księgi. No i jestem naprawdę bardzo zadowolony.
[30.12.2015] 17:14
lenka159
Jeśli szukasz godnego zaufania biura rachunkowego to zapoznaj się z ofertą biura Pani Katarzyny Lecyk - http://www.lecyk.com/ Świadczą kompleksowe usługi księgowo-finansowe na najwyższym poziomie i mają bardzo atrakcyjne ceny. Sama zastanawiam się nad przeniesieniem się do nich.
[19.01.2016] 21:14
kochelleto
Moja znajoma prowadzi firmę we Wrocławiu i korzysta z pomocy biura http://financialluk.pl/ na stronce jest pełny zakres ich usług. Generalnie firma odpowiada za całą księgowość i to jest skuteczne rozwiązanie, bo można się skupić na prowadzeniu własnej firmy.
[27.04.2016] 22:01
rosska
Potwierdzam pozytywne opinie
poprawili mi zeznani roczne i przenioslam do nich księgowość
Pani Katarzyna wyprowadzila mi dokumenty i unikłam poważnych problemów
[27.05.2016] 00:30
wrocławianka12345
polecam Super Księgi - pytajcie o rabaty przy przejściu z innego biura
mój brat dostał i to spory
[20.08.2016] 17:10
twice70
Mam z nimi kontakt już długo i jeszcze nie miałem problemów. Zawsze są do dyspozycji, papiery prowadzą dokładnie, bez błędów, podczas kontroli nie trzeba się o nic martwić Mnie się podoba też to że do każdego klienta podchodzą indywidualne. Ich stronawww.superksiegi.pl też bardzo fajnie przejrzyście zrobiona i duzo mozna sie dowiedziec
[22.08.2016] 10:47
TokarskiA
Nie znałem takie tematu.
[07.09.2016] 10:56
ichklientka

6 lat to długo, musza mieć doświadczenie
a wiesz ile lat oni działają?
bo sama sie rozglądam za jakąs konkretną księgową

Tak kontrolnie sobie zerknęłam jakie opinie ma biuro któe mi prowadzi księgowość i widz że nie tylko ja jestem zadowolona i nie mam zastrzezeń do biura Pani Katarzyny
A odpowiadajac na toje pytanie to oni są na rynku donbrze ponad 10 lat wieć faktycznie doświadczneie mają ogromne
tyle lat sie utrzymać na rynku to jest coś wg mnie
[08.01.2017] 02:44
Rydgerr
Polecam - super usługi na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm http://superksiegi.pl/ jak zreszta tu juz pisano
[03.09.2018] 18:22
zabajone
Dokładnie, też jestem, zdania, że biuro Super Księgi jest najlepsze, miłe Panie, współpraca przebiega bez zastrzeżeń, dla mnie ok jak najbardziej polecam. Mam nawet stały dostęp online do dokumentów firmy http://superksiegi.p
[26.11.2018] 09:39
maldena
Ja korzystam z usług innego biura rachunkowego, które znajduje się we Wrocławiu. Osobiście polecam wam skontaktować sięwww.bieglisis.pl Jest to biuro rachunkowe, na którym można polegać.
[30.12.2018] 11:14
dolores68
Mnie polecono Super Księgi parę lat wstecz, moje znajome prowadzące firmy wiem, że juz nie raz biura zmieniały czy księgowe, a ja nie mam potrzeby. Obsługa księgowa na najwyższym poziomie. Polecam biuro Super Księgi, cenowo ok a współpraca super http://superksiegi.pl/
[26.02.2019] 15:12
marlesiak
Dla mnie biuro Super Księgi jest najlepsze, chwalę sobie współprace od przeszło 3 lat. Jestem kolejnych zadowolonym klientem tego biura i nie zamierzam zmieniąc nic w tym temacie
[26.03.2019] 07:19
marecki89
Ekspertem nie jestem ale miałem dwie księgowe, korzystałem na poczatku z innego biura rachunkowego i widze róznicę . Od ponad roku współpracujemy z biurem Super Księgi. To był najlepszy wybór
[13.05.2019] 18:13
wala88
Zgadzam się z przedmówca- sprawdzone biuro rachunkowe i też polecam Super Księgi . Nie mam najmniejszych zastrzeżeń, ceny ok, najwazniejsze że rachunki firmy nie spędzają mi snu z powiek
[01.07.2019] 20:11
diegos
Potwierdzam, Pani Kasia jest najlepsza. Pomagała nam zakładać działalnosc i nad z nimi współpracujemy . Nawet znajomi nasi przeszli do biura Super Księgi jak dowiedzieli, że tak mało płacimy
[27.07.2019] 09:31
rycho34
Mnie również przed laty znajomi polecili biuro Super Księgi, na prawde mają dobre ceny, i sa fachowcami jeśli chodzi o usługi księgowe
[30.10.2019] 13:18
wigaa
Dokładnie, jestem tego samego zdania. Super Księgi są najlepszym biurem jakie udało nam się znaleśc https://superksiegi.pl/

» Odpowiedz na ten temat