o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Stalowe hale

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[23.04.2019] 15:44
Wojt3k39
Kompletne hale wykonuje także firmawww.somet.com.pl. Korzystałem z ich usług na początku roku. Mogę pochwalić ich za pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Projekt hali uwzględnia wszelkie moje uwagi i prośby.
[23.04.2019] 19:22
marekpo
Jakby trzeba było wam armatury przemysłowej to solidnej jakości zawory bezpieczeństwa znajdziecie w http://www.aparex.pl/ z Katowic. Sprzedają i serwisują a ceny mają według mnie bardzo dobre, także firmę oceniam jak najlepiej.
[05.05.2019] 03:35
Krzysiek033
Polecam również skorzystać z oferty firmy https://obrobka-metali.com
zajmuja sie miedzy innymi
frezowanie cnc
koła zębate
obróbka cnc
obróbka metali
obróbka skrawaniem
toczenie cnc
[13.05.2019] 10:23
Arek1973
Także niedawno zastanawiałem się nad postawieniem takiej hali. Mam już kilka namiarów na firmy wykonujące tego typu konstrukcje w mojej miejscowości. Szukam teraz firmy specjalizującej się w posadzkach. Korzystaliście może z usługwww.planbet.pl? Najlepiej jakby była to sprawdzona firma z dobrymi opiniami.
[26.05.2019] 13:25
Arkadiuszz
Możesz także przejrzeć ofertę firmywww.galwanizer.pl. Specjalizują się w galwanizacji tworzyw sztucznych i metali. W ubiegłym roku wykonywali dla mnie srebrzenie stali i byłem zadowolony z naszej współpracy.
[16.09.2019] 06:37
[05.06.2019] 13:30
W0jteek
Podczas budowy hali korzystałem z usług firmywww.dzwigi-podnosniki.pl. Oprócz wynajmu maszyn zajmują się także montażem konstrukcji stalowych oraz transportem towarów. Posiadają duże doświadczenie i dobrą obsługę klienta.
[06.08.2019] 12:04
bertman
Wszystkim osobom z województwa małopolskiego, które rozglądają się za sprawdzoną firmą wykonującą stalowe hale polecam skontaktować się z https://profixhale.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, na których można w pełni polegać.
[28.08.2019] 16:20
Cyrian
Jeśli będziesz szukał firmy specjalizującej się w profesjonalnych usługach galwanizacji i złocenia, możesz przejrzeć ofertę firmy www.elbit.krakow.pl. Korzystałem z ich usług w ubiegłym miesiącu i jestem bardzo zadowolony z nałożonej powłoki.
[03.09.2019] 10:38
ikbarn
Jeżeli zajmujecie się wykonywaniem stalowych hal to na pewno musicie nawiązać współpracę ze sprawdzonym dostawcą stali. Ja sam korzystam z usług firmywww.stalexinowroclaw.pl z Wrocławia, która zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości wyrobów hutniczych.
[07.09.2019] 15:57
Ir3kko
Ja zastanawiam się w tej chwili nad wyborem odpowiedniej posadzki. Możecie mi powiedzieć coś na ten temat? Jaki rodzaj posadzki sprawdzi się najlepiej i posłuży przez długie lata? Kiedyś korzystałem z posadzki żywicznej wykonanej przez firmęwww.planbet.pl i byłem z niej zadowolony. Myślicie, że będzie najlepszym rozwiązaniem do niewielkiej hali?

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat