o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Meble Poznań

1 2
[29.10.2016] 17:26
Klaudia999
Ja mam z BlackArt i jestem bardzo zadowolona. Bardzo ładne i solidne.
[21.11.2016] 09:50
dzesiii
Super ławę znalazłam niedawno na stroniewww.mebel-partner.pl Właśnie czegoś w takim skandynawskim stylu szukałam od dłuższego czasu. Porządnie wykończona, funkcjonalna, wygodna. Co do samej realizacji to poszło gładko. Szybko, terminowo, obsługa kompetentna, byli w stanie doradzić. No i na plus, że w ogóle ława była też na stanie w magazynie, a nie tylko na stronie, bo czasami z salonami online to tak bywa.
[04.05.2017] 13:08
mały włoszek
Postawiłem na stalową, bardzo prostą i wytrzymałą kuchnię z katalogu
www.meblejanas.eu , konkretnie pozycja Bar_Line 01. W kuchni gotuję i jem od razu (taka mini jadalnia). Ładnie przedzielony blat i duża oszczędność przestrzeni. Szafek mam niewiele, ale za to ergonomicznych z cichym domykiem. Niektóre z podwójnym wysunięciem i wszystko się mieści na małej przestrzeni. Kuchnia czysta. Stal się opłaciła. Projektantka z głową. Bierz, bo robią bezbłędnie.
[07.02.2019] 15:30
tasomona
Ja bardzo bałam się jednak postawiłam na zakup online z https://stolarnialobzow.pl/ wszystko przebiegło pomyślnie i dostarczone zgodnie z zapewnieniami - poza tym bardzo łatwy kontakt z działem obsługi to ogromny atut
[08.09.2019] 13:37
ada2222
Przed podjęciem decyzji objeździłam chyba wszystkie możliwe salony meblowe w Poznaniu.. szczerze mówiąc, wszędzie takie same oklepane wzory, a jakość pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowałam się na meble na wymiar od stolarza Rybickiego ze Swarzędza. Myślę, że to była dobra decyzja, a przede wszystkim inwestycja na lata. Mogę pochwalić się oryginalnymi meblami, które trudno spotkać w popularnych sklepach.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat