o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

gabinet medycyny estetycznej

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[05.06.2015] 11:45
lativa
Z racji nadchodzących wakacji poszukuję gabinetu medycyny estetycznej, najlepiej w Warszawie. Chciałabym nieco ujędrnić ciało i zadbać o kondycję twarzy. Gdzie mają naprawdę profesjonalny sprzęt? Korzystaliście z takich usług? when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[23.06.2015] 14:46
Hipi_hop
Moge polecic klinikę znajdującą się w centrum w Hotelu Mariott. Byłam u nich na spłycaniu zmarszczek i musze powiedzieć, że naprawdę miła atmosfera i profesjonalne podejście. Zastanawiam się teraz nad dodatkowymi zabiegami na mój cellulit na udach, bo latwo już praktycznie za pasem i urlop tuż tuż, wiec wypadałoby jakoś na plaży w kostiumie wyglądać ...
[30.06.2015] 16:21
śliczna33
Najlepiej sprawdź czy lekarz do którego idziesz ma certyfikat medycyny estetycznej, bo to jest akurat ważne. Ja chodzę do Dra Dariusz Kołodziejczaka na zabiegi i wiem że on taki dokument ma. Nie zdecydowałabym się na kogoś kto nie jest w stanie się okazać certyfikatem....
[04.07.2015] 10:31
lativa
uhu@@@ak w hotelu Marriott to chyba drogo? when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[10.07.2015] 11:31
DariaWarszawa39
zabiegi robię jak skończyłam 32 lata, zaczęłam od kwasu hialuronowego (bruzdy nosowo wargowe) i botoksu (oczy). Teraz zbliżam się do 40, a dają mi o 10 lat mniej. Ostatnio świetne efekty zauważyłam po zabiegu liftingu wampirzego z osoczem bogatopłytkowym (robi się go z naszej własnej krwi). Robiłam u dr. Bohdana Potockiego http://potocki-pelka.pl/gwiazdy-nas-lubia/. Pomału też chciałabym odejść od botoksu, bo daje spektakularne efekty, ale... i myślę nad zabiegiem z użyciem nici, tez robią w gabinecie mojego doktorka, ale więcej kosztuje nić botoks.
[26.05.2019] 13:36
[11.07.2015] 22:53
sinusoida007
ale to chyba mówicie o profemedzie w hotelu Mariott? ja u nich cellulit robiłam na udach i też jestem zadowolona, bo już szykuję ładne bikini na plażę ćwiczę sobie dodatkowo, żeby efekt jak najdłużej utrzymać
[13.07.2015] 10:30
lativa
to profemed ma też klinikę medycyny estetycznej? szok, dobrze wiedzieć już mnie przerażała wizja jakichś szalonych cen, ale w takim razie to podejrzewam, że z tym to przyzwoicie kurczę, rozmarzyłam się ... when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[14.07.2015] 20:31
sinusoida007
mozliwość nieskrępowanego plażowania marzyła mi się od poprzednich wakacji, no i jakoś tak dopięłam swojego ale bez tych zabiegów to efekt nie byłby tak piorunujący. nie że wyglądam jak modelka, ale różnica między tym brzuchem rok temu a aktualnie jest jak dla mnie wielka
[16.07.2015] 00:19
Eliza789
Ja wykonywałam zabieg usuwania zmarszczek w gabinecie http://www.keramed.com.pl/ we Wrocławiu i choć może to nie to miasto, to mogę polecić to miejsce ze względu na naprawdę wysoką jakość obsługi i wykonywanego zabiegu
[18.07.2015] 10:52
lativa
a nie no, Wrocław to mi nie pasuje sinusoida, a jakie zabiegi konkretnie robiłaś? when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[19.07.2015] 21:08
sinusoida007
hmm nie chcę spalić, ale wydaje mi się, że zabieg w nazwie miał coś z venus, musiałabym się upewnić ten zabieg można wykonywać na różnych partiach ciała, bo z tego co pamiętam babeczka pokazywała mi różne głowice
[20.07.2015] 19:55
lativa
trochę już jestem oblatana w temacie, więc zakładam, że chodzi o Venus Legacy? teorię znam, ale szukam opinii jak to wszystko sprawdza się w praktyce, gdzie co i jak when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[23.07.2015] 22:28
sinusoida007
nie wiem już, ale bardzo prawdopodobne. podejrzewam, że u każdego to inaczej działa. u mnie efekty były (w moim odczuciu) piorunujące, muszę przyznać że łączyłam zabiegi z dużą ilością ruchu ale i tak nie spodziewałam się w najśmielszych oczekiwaniach takich efektów
[25.07.2015] 15:32
Elisska
Ja własnie Venus Legacy w tej klinice w Mariocie byłam i jestem zadowolona z eektów zabiegu. Co prawda miałam tylko jeden zabieg, ale muszę przyznać, że już po pierwszym widocznośc cellulitu znacznie się zmniejszyła. Robiłam na same pośladki - bo z nimi mam najwiekszy problem Co do cen, porównywale jak w wiekszosci miejsc, wcale nie drogo - ale masz pewnośc, że zabieg będzie wykonany z należytą starannością przez odpowiednio przygotowane do tego osoby, bo w takich klinikach nie mogą pozwolić sobie na partactwo
[25.07.2015] 15:58
Malkja76
a ja chodzę od jakiegoś czasu do dr. Potockiego http://potocki-pelka.pl/ mam wrażenie, że botoks dłużej mi się trzyma, a usta jak mi zrobił to wyszły w sam raz nie za duże, nie za małe. Trafiłam do niego z polecenia koleżanki.
[28.07.2015] 21:27
magdalenkalenka
dziewczyny a jak to w ogóle jest z terminami na takie zabiegi? To się trzeba jakoś dużo wcześniej umawiaćw przychodni?
[30.07.2015] 13:08
Ulencjaa
Niekoniecznie, wiadomo niektóre zabiegi moga być bardziej lub mniej oblegane, ale generalnie duzych kolejek nie ma. Ja nigdy długo nie czekałam
[01.08.2015] 18:07
lativa
mi się wydaję, że właśnie jak gdzieś są duże kolejki, to znaczy że robią tam dobrą robotę hehe jak zobaczyłam, że w hotelu Marriott to od razu pomyślałam, że jakaś mega kasa, jak ogólnie wrażenia? when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[12.08.2015] 11:06
magdalenkalenka
dla Ciebie może być krótko, dla innego długo dni, tygodnie oczekiwania na zabieg? bo zastanawiam się czy zdążę przed wakacyjnym wyjazdem jeszcze
[12.08.2015] 16:27
lativa
wydaje mi się, że jednak bardziej dni when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[14.08.2015] 21:47
marquita  magdalenkalenka@tlen.pl
o, no i to jest dobra wiadomość to jest jeszcze szansa że na urlop w tym roku wyjadę piękniejsza
[17.08.2015] 10:25
lativa
Ja się nastawiam na przyszłe wakacje zabieram się za siebie, czas się w końcu ogarnąć ! bez zdrowej diety i ruchu to i zabiegi nie pomogą ale tak sobie je rozłożę na kilka miesięcy, w pakiecie taniej when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[20.08.2015] 10:16
vacanze09
bez dietowania i ruchu też pewnie coś ruszy, bo jednak te zabiegi fajnie modelują sylwetkę nawet jeśli nie robi się nic poza tym, ale jeśli zrobi się takie kombo to efekt będzie piorunujący
[22.08.2015] 18:05
lativa
no przykładowo po venus legacy można jednorazowo stracić 1,5 cm, także brzmi obiecująco when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[23.08.2015] 09:45
MalgorzataSocha
mi przypasował dr bohdan potocki, miły, sympatyczny a przede wszystkim wie co i jak robić. I przyjmuje w Warszawie.
[23.08.2015] 22:36
kolorowych_jarmarków
takie spadki w obwodach to aż jakieś nie do pomyślenia są po jednym zabiegu czy mówisz tu już o jakiejś serii zabiegów? Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam
[24.08.2015] 12:24
lativa
po jednym, po jednym sama byłam w szoku, w sensie do 1,5 cm można stracić po jednym zabiegu when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[25.08.2015] 12:47
Olka89
a co za zabieg taką redukcję piękną umożliwia?
[26.08.2015] 10:46
lativa
pisałyśmy wcześniej - urządzenie Venus Legacy when it comes to my dreams, I know better than anyone !
[30.08.2015] 21:17
salamandra
o mamo, ja to powinnam chyba pisiont centymetrów zgubić są na to jakieś zabiegi? a tak poważnie chyba 10 by mnie urządzało! tylko jak tego dokonać
[01.09.2015] 13:10
pinecone
hahaha pisiont <3 no podobno venus legacy jest najskuteczniejsze nic tylko odkładać kasę when it comes to my dreams, I know better than anyone

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat