o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

system zarządzania flotą pojazdów

[28.04.2015] 14:09
linaers
System zarządzania flotą pojazdów AutoGuard http://www.autoguard.pl to unikatowe narzędzie pozwalające na monitoring pojazdów online.
Dzięki lokalizacji satelitarnej, stosując monitoring gps można łatwo oszczędzać na kosztach swojej floty, zmniejszając zużycie paliwa, pozbywając się nadużyć pracowników dzięki skutecznej kontroli czasu pracy. Jedną z najważniejszych zalet systemu jest bezsprzecznie zwiększenie bezpieczeństwa - kierowcy jeżdżą wolniej a przez to ekonomicznie, jest mniej stłuczek i mniej kosztów napraw. Aplikacja AutoControl jest przyjazna - można ja obsługiwać w wersji desktopowej i uproszczonej na urządzenia mobilne.
[12.08.2015] 20:25
rixec
AutoGuard? Według mnie najlepszy system gps do ciężarówek - nieźle radzi sobie z problemem kradzieży paliwa i obsługą tacho (ale cyfrowego)
[13.08.2015] 11:19
kanioM
Ja mam Autoguarda na ciągnikach (dzięki systemowi nie mam jakiś super duzych oszczędnosci, znaczy system się opłaca ale plus minus ok. 10 % mniej koszów) i polepszył się czas dostaw, to na duży plus. Mam mniej przestojów i dzięki giełdzie zintegrowanej z systemem mam wiecej przejazdów z cargo i to jest naprawdę spoko, bo kierowcy jadą ze zdecydowanie wiekszym obłozeniem. Zamontowałem sobie na osobówkach findera (http://www.finder.pl ) (dostałem niezłą ofertę, bo teraz współpracują jakoś z autoguardem) bo potrzebowałem lokalizacji i powiem jedno - świetny system!
[04.10.2015] 12:24
Famflik
Też korzystam z http://www.finder.pl/ i również jestem zdania, że są świetni.Bardzo prosty i przejrzysty system obsługi sprawia, że szybko i łatwo przegląda się różne statystyki i ustala trasy jakimi mają jeździć nasze pojazdy. Kupno tego systemu bardzo szybko się zwraca.
[21.10.2015] 12:03
Klanter
Ja ze swojej strony polecam system ikolwww.ikol.pl
Bardzo dopracowany system, mnóstwo dodatkowych funkcji, możliwość dodawania i odejmowania dodatkowych opcji, brak umowy czasowej. Ceny naprawdę konkurencyjne (mają swój cennik na stronie, więc można od razu określić, ile będzie nasz kosztowało założenie GPS w naszej flocie.
[16.06.2019] 07:03
[27.10.2015] 08:36
Wexa
Taki system jest w stanie stworzyć każda firma działająca w branży rozwiązań informatycznych. Czasami nawet lepiej jest napisać coś od zera, bo masz wtedy tylko te funkcje, które Cię interesują. Tak robi firma Connecto, wejdź do nich na stronęwww.connecto.pl to się dowiesz jak to wygląda, bo sporo opisywania jest.
[28.06.2016] 14:18
Utank
Aplikacje mobilne na zamówienie tworzy też firma http://makeapps.pl i wydaje mi się, że zrobiliby to w kilka dni. Napisz do nich maila z prośbą o wycenę i albo wybierzesz albo będziesz szukać dalej.
[04.12.2016] 15:15
klexx
Jedyną firmą jaką mogę polecić do zamontowania systemu monitorowania pojazdów to Konsalnet. https://gps.konsalnet.pl - tutaj można otrzymać więcej informacji na ich temat. Współpracuję z Konsalnetem od wielu lat i zawsze mogę na nich polegać.
[27.11.2018] 11:32
PatrykW
W takim razie zdecydowanie mogę polecić Ci również abyś sprawdził ofertę systemu Flotman https://www.flotman.pl/blog/ który moim zdaniem na ten moment jest najskuteczniejszą opcją jeżeli chodzi o jakość działania bez problemów z automatyczny raportowaniem, do tego zawsze mamy pewność gdzie znajdują się w danym momencie wszystkie samochody oraz jak wygląda zużycie paliwa za pomocą specjalnych sond. Polecam zajrzeć na ich stronę i dokładnie sprawdzić jak to wszystko w ich przypadku funkcjonuje
[07.12.2018] 15:09
proon
Do zarządzania własną flotą przydaje się firma która kompleksowo obsługuje firmy transportowe np https://www.tacho-kontrol.pl/

 » Odpowiedz na ten temat