o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Kupon 10% na ubezpieczenie turystyczne

[16.04.2015] 16:48
gwarant
Skorzystaj z 10% zniżki kupując ubezpieczenie Domu lub Mieszkania ON-LINE. Wystarczy wejść na stronęwww.wartadirect.pl wybrać odpowiednie ubezpieczenie i wprowadzić KOD PROMOCYJNY: WARD01656000
[06.08.2015] 15:51
aldona1988
ja się zawsze ubezpieczam na wyjazd za granicę, raz już korzystałam z pomocy warty, gdybym wtedy nie miała polisy chyba poszła bym z torbami, bo chyba macie pojęcie ile kosztuje leczenie za granicą
[12.08.2015] 15:05
maniekurb
korzystałem z pomocy warty na wczasach i nie zawiodłem się, pomoc natychmiastowa, wszystko za mnie załatwili i zorganizowali pomoc medyczną
[13.01.2016] 17:57
lodygal
korzystałem z pomocy warty na wczasach i nie zawiodłem się, pomoc natychmiastowa, wszystko za mnie załatwili i zorganizowali pomoc medyczną
[20.01.2016] 08:30
mirell
JEsli o ubezpieczenie turystyczne chodzi to ja ubezpieczam się w Compensa. Mają fajną ofertę z szerokim zakresem w Compensa Voyage. Jest w tym AC, ubezpieczenie kosztów leczenia i nawet ubezpieczenie bagażu. Ale można rozszerzyć tesz o pomoc prawną lub np pomoc tłumacza. Wszystko zalezy od pakietu.
[23.09.2019] 07:47
[22.01.2016] 11:19
rusak
mirell (16.01.2016.20 08:30):
JEsli o ubezpieczenie turystyczne chodzi to ja ubezpieczam się w Compensa. Mają fajną ofertę z szerokim zakresem w Compensa Voyage. Jest w tym AC, ubezpieczenie kosztów leczenia i nawet ubezpieczenie bagażu. Ale można rozszerzyć tesz o pomoc prawną lub np pomoc tłumacza. Wszystko zalezy od pakietu.

A ile liczą sobie za takie ubezpieczenie?
[24.01.2016] 17:22
wanda m
Pewnie każde takie rozszerzenie to dodatkowy koszt, a czy taką polisę można kupić online?
[08.02.2016] 12:40
OE Compensa
Dziękujemy za zainteresowanie naszym ubezpieczeniem. Ubezpieczenie w podróży Compensa Voyage to plan awaryjnyny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń zachorowania, pobytu w szpitalu czy zagubienia bagażu. Niezależnie od tego czy podróżujemy turystycznie, czy służbowo, Compensa oferuje bardzo szeroki zakres ochrony. Aby móc bardziej dostosować nasze ubezpieczenia do Państwa potrzeb wprowadziliśmy cztery warianty ubezpieczenia turystycznego: Podstawowy, Standardowy, Luksusowy i Elastyczny. Ze wszystkimi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/u bezpiecznie-turystyczne-podrozy/tabid/81/Default.aspx .
W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa
[30.07.2019] 11:18
madzzia56
Poczytajcie na tym rewelacyjnym blogu w jakich przypadkach wasze ubezpieczenie obowiązuje, co to jest EKUZ i czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne ?
Ciekawy poradnik :
http://www.gorzow24.pl/news/1/z-miasta/2019- 03-13/ekuz-nie-wystarczy-warto-miec-ubezpieczenie-turystyczn e-6034.html

» Odpowiedz na ten temat