o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Kto ruchal kogoś z rodziny??

1 «   7 8 9 10 11 Strony tematu:
[30.07.2019] 09:50
sandra20 szukam faceta na sex
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[04.08.2019] 21:57
Mimosia
XYA (16.07.2016.23 08:36):
leosia44 (16.07.2016.22 23:07):
ja chodzę nago gdy jestem z bratem on robi mi minetę ale nigdy mnie nie ruchał
Aile Ty masz lat aile ma brat??

Miałam 8 spaliśmy za ściana pokoju rodzicie z bratem. Często dochodziły odgłosy sapania stękania czasem dyskusji brat zaczął w nocy przychodzić do mnie dotykać pytać czy mi tez się podoba jak mnie dotyka? Po jakimś czasie prób wszedł we mnie ja mu trzymając ręką nakierowanam, było nam oboje pewnie dobrze bo nie protestowałam trwało to trochę. Pewnego dnia matka nas nastała przysłała z pracy wcześniej, wydała nad do ojca, ojciec zdecydował ze ja będę sypiać z nim a brat z matka . Pewnego dnia wpadła policja zabrała nas do domu dziecka tam dopiero zaczął się horror gwałcili nas kto chciał poskarżyć się to było tylko gorsze piekło. Ale to jest znane. W internecie piszą ludzie którzy przeszli przez to piekło ; tam nie ma prasy tam niema sensacji policji tam jest legalny gwałt w domu wiadomo było kto z kim tam ataki z każdej strony a dziewczyny i chłopcy z bidula kogo to interesuje ? To i tak patologia. Która tworzą dopiero domy dziecka pogotowia dziecięce domy wychowawcze .
Ktoś zarabia wielkie pieniądze na tej niby pomocy
[05.08.2019] 09:21
założyciela tematu jego stary

[06.08.2019] 19:46
Napewno
Maly55 (18.08.2018.24 12:54):
Zazdroszcze tym ktorzy przez dlug okres utrzymywali stosunki seksualne ze swoimi bliskimi krewnymi
Ja w mlodosci ruchalem swoja siostre ale tylko kilkakrotnie i szybko to sie skonczylo Ale po latach bardzo milo wspomonam ten okres Musze przyznac ze wlasnie z siostra jest najpiekniejszy seks

100% wierze kto w młodości miał okazje mieć tajemnice z siostra z rodzeństwem tylko ten wie co to za adrenalina by obok śpiąca matka ojciec was nie nakryli, bywało mieliśmy ochotę się pobawić nie było okazji kilka dni coś zawsze było na przeszkodzie kręcili się po domu to do szkoły trzeba było coś zrobić a rodzicom pomóż wreszcie jak przyszła okazja to była radość ukrywana ze gdzieś jadą idą ważne było dla nas by ich długo nie było. Pamietam jsk ojciec przychodził na gazie wtedy wiedziałem mogę wejść do łóżka sikorki tyko my npdslusiwali co oni robią jak matka prawiła kazania to było wiadomo ponarzeka ale chce by ja ojciec wyruchal wtedy my tez głośniej mogliśmy oddychać ha ha ha takie to były piękne czasy .wiem ze przed jej ślubem dupcylismy się ostatni raz cała noc.bylo zamieszanie w domu przygotowanie wiec spaliśmy na strychu meble były wyniesione . Dziś mi się robi słodko jak wspomnę.
[06.08.2019] 20:07
Deepeedi
ciekawy... (19.04.2019.14 12:03):
jem kupem

Debil daun gimbus tylko co tu robisz każda @@@ jest milsza od ciebie. Łopata do końca życia życzę byś wywijał.
[26.02.2020] 10:34
[07.08.2019] 08:55
nie ma go tu od kwietnia
A ty co robisz na niszowym forum dla idiotów?
[07.08.2019] 12:47
ktoś kogoś ruchał z rodziny?
Pisać!
[10.08.2019] 16:27
Mylisz się kolego
Rodzinny31 (15.03.2015.23 17:34):
Gimbaza to może ty bo jak ktoś pisze ze bzyka żonę to musi mieć min 18 lat a w moim przypadku 31 wiec jak piszesz to chyba o sobie.

Sex w rodzinie występuje częściej w skali kraju niż ty możesz sobie wyobrazić, to co ujawnia policja po wpadkach, córka ma dziecko z ojcem lub bratem to jest tylko kropla w morzu tego zjawiska.
Mając 31 jak piszesz i nosisz takie klapy na oczach można tylko pozazdrościć. Nim wypowiesz się na forum w temacie o którym nie masz pojęcia poświęć trochę czasu poczytaj ile procesów rocznie w Polsce się odbywa. Będziesz zaskoczony ile matek wystawia świnie 12- 14 letnie córki za wódkę lub podstawia je mężowi by mieć wolne ręce. Ma męża pod całkowita kontrola szantażuje go i bagatelizuje córki skargi, popychają tym samym do świadczenia usług ojcu bratu w zależności co chce osiągnąć,
Jeżeli matka ma ochotę ojca widzieć w więzieniu daje córkę ojcu jeżeli sama chce współżyć z synem daje synowi siostrę potem przejmuje, sama syna.
Chcesz dowodu poczytaj wyroki sądu poczytaj jak rafinowane są dziś kobiety, co ciekawe, oskarżony ojciec musi latami udowadniać ze był niewinnym, tego co przeżył podczas całej procedyry włącznie z zatrzymaniem, nikt nie jest wstanie wynagrodzić.
[10.08.2019] 16:29
Mylisz się kolego
nie ma go tu od kwietnia (19.08.2019.07 08:55):
A ty co robisz na niszowym forum dla idiotów?

Dobre pytanie to platfus węszy oni tu podszywają się pod dziewczyny i węszą psy szpicle.
[10.08.2019] 16:31
Kilka przykładów rodzinnych
Matka zmuszała je do współżycia z jej kochankiem , w kamienicy w centrum Krapkowic w województwie opolskim. To właśnie tam mieszkała 36-letnia Katarzyna wraz z rodzicami i trzema córkami 8-letnią Marysią, 10-letnią Natalią i 11-letnią Magdaleną. Dziewczynki mimo swojego młodego wieku doświadczyły wszyskich wariantów współżycia ,bezlitosna matka i jej zwyrodniały kochanek 47 letni Janusz . Zabawiali się z dziećmi .
Katowicka policja zatrzymała, mężczyznę, który w zeszłym roku zgwałcił 8-letnią dziewczynkę. Podczas przesłuchania matka dziewczynki przyznała, że się temu przyglądała.
Matka 51 latka z Holandii, została skazana nakarę 150 godzin prac społecznych. Sąd wLeeuwarden uznał ją zawinną oferowania mężczyznom seksu zeswoją nieletnią córką. Prokuratura domagała się dlakobiety wyższej kary, co to za kara?
Polska jest skansenem jeżeli chodzi o seksualność czytam ile to co roku jest sensacji w gazetach, mama współżyła z synem, ojciec z córka brat z siostra,
okazuje, że w Europie zachodniej nikogo to nie interesuje w Niemczech prowadzi się dyskusje o dopuszczenie takich stosunków za porozumieniem lub inaczej za przyzwoleniem drugiej strony, kto udowodni ojcu matce bratu siostrze, że nie było zgody kiedy nie nastąpił gwałt i obrażenia.
Myślę już nie długo Polska będzie musiała dostosować się do Europy Moda idzie na takie stosunki w rodzinie, czytając tylko same nagłówki gazet.
Przed legnickim Sądem Rejonowym rozpoczął się w środę proces 44-letniego mieszkańca jednej z podlegnickich wsi, oskarżonego o współżycie z 12 letnią córką dziś 16 letnia, sprawa się wydała kiedy dziewczyna zwierzyła się swojemu chłopakowi ze sypia tez z własnym
Ojcem. Matka o tym wiedziała.
Wieś koło Kolbuszowej. 35-letni mężczyzna przez ponad dwa lata wykorzystywał seksualnie 12-letnią córkę swojej konkubiny! Pierwszy raz przyszedł do łóżka dziewczynki, gdy ta miała zaledwie dziewięć lat! W śledztwie ustalono, że dziewczynkę molestował seksualnie także 80-letni dziadek! Matka udawała ze nie wiedziała.
Szczecińska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie kazirodczego związku, z którego urodziło się dziecko - obecnie sześcioletnie. Ojciec z pełnoletnią córką mógł współżyć od 10 lat. Obecnie 18 letnia
Współżyła bo sama tego chciała. Są tez takie zdarzenia.
Listopad ubiegłego roku. Zapłakana dziewczynka wyznaje opiekunce, żejest wykorzystywana zawiedzą izgodą matki przezjej kompanów odkieliszka. Opiekunka robi, co wjej mocy, byzapewnić dziecku spokój ibezpieczeństwo. Dziewczyna trafia dodomu dziecka
Bytom. 13-letnia dziewczynka opowiada podkoniec roku szkolnego nauczycielom, żematka zmuszała ją doseksu zeswoim kompanem odkieliszka. Policja iprokuratura ustalają przebieg wydarzeń. Matka jest alkoholiczką, ojciec rencistą. Matka pije najczęściej z50-letnim Ewarystem K. Któregoś dnia Ewaryst wyraża zainteresowanie córką kobiety, zktórą pije. Ta odpowiada, żeowszem, może ją mieć, aleto kosztuje. Potem jest już wielki dramat dziecka. Matka wielokrotnie prowadzi dziewczynkę dopiwnicy (jeśli dziecko niechce iść, jest bite iszarpane zawłosy), gdzie już czeka Ewaryst K. Zausługę matka dostaje zakażdym razem po10 zł, które później przepija zEwarystem K.
wBielsku staje 45-letni Zdzisław W. Wpada, bo donosi naniego była bratowa, opowiadając napolicji, żeZdzisław W. uprawia seks zjej nieletnią córką. Prowadzone śledztwo nietylko potwierdza, żeto prawda. Okazuje się, żeW. uprawiał seks również zkoleżanką dziewczynki. Wszystko zaczęło się osiem lat wcześniej, kiedy W. zaproponował dzieciom grę wkarty wrozbieranego. Potem szedł coraz dalej. Całowanie, pieszczoty, wreszcie stosunki zwówczas 13- i14-latką. Takbyło przezlata codziennie lub co parę dni. Kiedy protestowały, groził im pobiciem. Agdy jedna znich przestała go odwiedzać pobił jej ojca. Drugą zmusił douprawiania seksu oralnego zeswoim pijanym kompanem. Wydawało się, żekiedy w1997r. trafił dowięzienia zauchylanie się odpłacenia alimentów, dziewczynki odetchną. Nic ztego. Przezswoją matkę, 67-letnią Józefę W., zażądał, byprzysyłały mu listy zwyrazami miłości iseksualnymi fantazjami. Józefa W. pilnowała, bydziewczynki spełniały te żądania. Mało tego. Mamuśka zorganizowała także wizytę jednej zdziewczynek wzakładzie karnym, gdzie przebywał W. Ponieważ podczas odwiedzin niebyło dozoru, Zdzisław W. zmusił dziecko doodbycia znim stosunku.
Piła - Nauczycielka przyzwalała na niecodzienne praktyki konkubenta, a nawet była ich częścią. Z czasem, Karol K., w ramach terapii zarządził trójkąty i czworokąty oraz seks brata z siostrą. Matka dwojga dzieci 10 letni syn i 12 letnia córka .
Kobieta zdecydowała się na powiadomienie policji dopiero po zdradzie konkubenta.
[10.08.2019] 16:35
sex Istnieje w rodzinie
Od pokoleń był jest i będzie kto zaprzecza kłamie - nie mój klimat ale ten trend powraca do Europy bardzo szybko
Podobie jak zofillia
[10.08.2019] 16:46
Babcie
Tak babcie tez się lubią dupcyc z wnukami zobacz ile jest ogłoszeń starych bogatych które tyko z młodymi za kasę. Biedne dają dupci jak wyczuje chętnego wnuka nie wychdxi lub rzadko babcie w ciąże nie zajdzie a wynuk zadowolony nie musiał trzepać. To jest zjawisko niszowe ale są. Mnie po tylu latach żaden układ nie zadziwi kobieta z psem tez nie. Dziś to właściwie idzie w tym kierunku pies nie powie nie zdradzi nigdy tajemnicy, wyszkolony przyuczony zastąpi każda zabawne i każdego kochanka.
[10.08.2019] 16:48
Babcie
https://www.bestialitysextaboo.com/1561/team -russian-movie-new/
[10.08.2019] 16:51
Babcie
a jak tam ogólnie w gimnazjum? (15.04.2015.19 17:37):

Platfus zobacz IP otrzepie
https://www.bestialitysextaboo.com/1561/team -russian-movie-new/
[10.08.2019] 17:07
ktoś tu używa formy osobowej
w stosunku do osób, których dawno nie ma.
[10.08.2019] 17:08
Pisać!
[11.08.2019] 12:24
pyta
z siostrą robiłem jak mieliśmy 13 -14 lat
[31.08.2019] 21:57
27 latek
Jak dać siostrze potrzymać kutasa ?
[01.09.2019] 14:48
Mordok
Niedawno zaproponowałem siostrze masaz stóp. Leżała na kanapie. Ja masowałem jej nogi. Powiedziałem ze jak chce to całą ją wymasuje. Nic nie mówiła to zacząlem rozbierać. Była goła to dalej masowałem. Wszystko. Nawet lizałem cipke. A jak wyciągnąłem kutasa to szybko się ubrała i powiedziała że wystarczy.
[05.09.2019] 08:52
Szukam pana
Cześć Panowie ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://www.wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko
[17.09.2019] 21:28
Sponsorki dla singli
Masz ochotę na seks? U nas znajdziesz najlepsze kobiety do towarzystwa, które również lubią się bzykać i szukają tego samego co Ty Sprawdź nas i nasze sponsorki, a nie pożałujesz na pewno! https://e-sponsorki24.pl
[18.09.2019] 12:51
marika99
Najlepsze sex randki w internecie !! Za darmo !! Bez SMS !! sprawdź http://sexportal24.pl
[15.10.2019] 13:25
Aga bi24 bezpruderyjnabi@o2.pl
Hejka, ja jak miałam 17 latek to kokietowałam, kusiłam, podniecałam i podrywałam mojego stryja 24 letniego który mi się bardzo podobał i w końcu go poderwałam w moje 17 te urodziny . Potem było supeeer. Aga
[15.10.2019] 13:51
hahaha
Tu naprawdę nie ma kobiet.
[15.10.2019] 15:21
Naprawdę???
Złóż na to skargę do Brukseli.
[15.10.2019] 16:30
na co?
To że nie ma tu kobiet nikomu nie przeszkadza.
[15.10.2019] 16:40
Następ y pedau

[15.10.2019] 19:48
Następ y idiota
Co nie potrafi logicznie rozumować.
[16.10.2019] 20:45
jerry2707
Sex w rodzinie...kochani 90% ma to za soba, ruchałem moje kuzynki od dziecka, ruchałem swoją matke przez 20 lat, ojciec alkoholik nie mial czasu na sex
[17.10.2019] 11:29
Pisać!

1 «   7 8 9 10 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat