o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Restauracja Wrocław

[18.03.2015] 19:17
mika.nowka
Nie jestem z Wrocławia, a chciałabym wiedzieć, czy imprezy okolicznościowe w http://restauracjaokrasa.pl/ się udają czy lepiej szukać dalej?I możecie podać jakieś namiary, to ma być małe przyjcie na 10 / 15 osób
[29.06.2015] 21:18
Alice653
Ja niedawno byłam na komunii zorganizowanej w restauracji http://creatorklub.pl/pl/oferta/restauracja i warto ich sprawdzić. Dania mieli naprawdę przepyszne i samo miejsce świetnie nadaje się na różne imprezy okolicznościowe i nie tylko
[14.09.2015] 19:06
Direct
Na taką okazję, spotkanie kilku osób mogę polecić restaurację z włoską kuchnią - Siesta Trattoria na Ślicznej, bo ceny są naprawdę spoko, a ich kuchnia to zawsze jakaś odmiana od nudnej pizzy. Zróżnicowane meny i fajny klimat, super
[28.10.2015] 17:45
GalicjaE
Bardzo lubię spędzać wolny czas w restauracjach. Dlatego też we Wrocławiu w kilku juz byłam. Chyba jedna z lepszych restauracji w jakich jadłam była ta http://restauracjaokrasa.pl/ . Smaczne domowe dania zrobione z świeżych produktów. Na jedzenie nie czeka się długo i jest tam naprawde miła atmosfera.
[23.02.2016] 13:33
Kubot
Byłem na spotkaniu biznesowym w OK WINE BAR i musze przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się aż tak dobrego jedzenia. Bardzo ciekawe miejsce musze tu koniecznie wrócić jednak już nie biznesowo. Wtedy wypróbuje tych win!
[21.07.2019] 21:48
[19.05.2016] 16:38
frtyui
Jeżeli o mnie chodzi to bardzo dobre są restauracje w stolicy. Jedną z najlepszych jest ta zlokalizowana przy ulicy Zwycięzców 4,www.sushiwesola.pl
[05.06.2016] 20:51
PaniVioletta
z dobrych restauracji we wrocławiu ,gdzie jest blisko rynku i nad odra polecam restauracje ok wine&bar. Raz ,ze ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizacje , dwa maja bardzo szeroką oferte dań oraz deserów. Z takich zakąsek polecam tatar z łososia -mega pyszny - oraz wina .karta win zmieniana jest co 10 dni
[12.07.2016] 13:40
ewix22
jak idę zjeść coś na mieście to lubię żeby było jak u mamy... dlatego zazwyczaj zagladam do express kuchni marche w magnoli. nakladasz sobie sam porcje, wiec przynajmniej nic sie nie marnuje albo nie chodzisz glodny po obiedzie. przejechalam sie za dużo razy na takich ''wykwintnych restauracjach'' i teraz ufam normalnym lokalom
[18.07.2016] 08:16
Mikonos
A ja wolę coś niezwykłego i nowoczesnego, we Wrocławiu jest niewiele miejsc, gdzie można zjeść jak w najlepszych światowych restauracjach. Byłem niedawno w Grape Restaurant i menu degustacyjne to po prostu delicje. Z tego co wiem regularnie i sezonowo zmieniają menu i propozycje degustacyjne. Już mam rezerwację na nowe letnie menu...
[24.08.2016] 00:07
Tuluza
Zachęcam do odwiedzenia nowej restauracji we Wrocławiu OkWineBar , bo to chyba jedyny taki lokal, gdzie można nocą zjeść i odpocząć w sercu miasta. Restauracja mieści się przy ul. Księcia Witolda 1 , a dokładnie między mostem Pomorskim a Sikorskiego. Wróciłam stamtąd z chłopakiem jakieś dwie godziny temu i znowu planujemy tam się wybrać, bo mają świetne zdrowe jedzenie,widać że posiłki są przygotowywane na bieżąco a nie z jakichś mrożonek. Ponadto ten klimat i wystrój wnętrza jest taki zupełnie odbiegający od reszty restauracji we Wrocławiu. Do tego obsługa jest bardzo miła Mają tez stronkę internetową http://www.okwinebar.com/
[24.08.2016] 11:59
wojtasssooo
Brakuje polskiej kuchni we Wrocławiu, takie jest moje zdanie. Dużo restauracji greckich, włoskich, azjatyckich, a z tradycyjną staropolską kuchnią to tyle co kot napłakał. W zasadzie to znam tylko jedno miejsce gdzie podają niedrogo, domowe polskie jedzenie Bar Nadwaga. Szczerze polecam. Jedzenie robione na miejscu, świeże i na klasycznych babcinych przepisach, bez fantazjowania. Można ich wyszukać sobie na FB.
[24.08.2016] 14:58
Janinka27
Tuluza (16.08.2016.24 00:07):
Zachęcam do odwiedzenia nowej restauracji we Wrocławiu OkWineBar , bo to chyba jedyny taki lokal, gdzie można nocą zjeść i odpocząć w sercu miasta. Restauracja mieści się przy ul. Księcia Witolda 1 , a dokładnie między mostem Pomorskim a Sikorskiego. Wróciłam stamtąd z chłopakiem jakieś dwie godziny temu i znowu planujemy tam się wybrać, bo mają świetne zdrowe jedzenie,widać że posiłki są przygotowywane na bieżąco a nie z jakichś mrożonek. Ponadto ten klimat i wystrój wnętrza jest taki zupełnie odbiegający od reszty restauracji we Wrocławiu. Do tego obsługa jest bardzo miła Mają tez stronkę internetową http://www.okwinebar.com/

Nie podoba mi się to miejsce
Wszystko co w rynku i wokół niego nastawione jest na turystów Każdy dzień to nowy krok w przód.
[08.09.2016] 10:48
agnieszka.norbet
Czy ja wiem ,czy az tak nastawione na turystów , bez przesady , byłam w róznych miastach , w tych takich większych , chociażby Gdańsk , czy Gdynia i raczej klimat tez taki jest , tzn gwar dużo ludzi , nie wiem jak to opisać . A mnie sie to podoba przynajmniej się widzi ,ze to zycię tętni . Co do Wrocławia , to ja np bardzo lubie OkWine&bar , ze względu na lokalizacje przede wszytskim , uwielbiam jeść na tarasie , mają sale klimatyzowaną , co jet ogromnym udogodnieniem w upalne dni , no i oczywiscie bardzo lubię ta restauracje ze wględu na różnorodność dań
[10.09.2016] 16:48
Czappa
tak, polecam także Ok Wine Bar bo bardzo smacznie tam dają! i jaki klimat miejsca! moim zdaniem bardzo fajna knajpka jak na Wrocław!
[29.09.2016] 09:58
malgina
Bardzo dobre tam dają jedzenie. a klimat miejsca dodatkowo plusuje. chciałabym tam z chęcią jeszcze kiedyś wrócić!
[10.10.2016] 17:17
lidia159
Jedną z najlepszych restauracji we Wrocławiu jest Siesta Trattoria, jest to miejsce, gdzie można skosztować kuchni włoskiej, miejsce super dzięki dobremu jedzeniu oczywiście
[13.10.2016] 23:33
sasanka354
Jedną z najlepszych pizzerii we Wrocławiu jest Party Pizza, która oferuje również dowóz pizzy do domu, z czego ja chętnie korzystam, szczególnie jak zapraszam znajomych
[05.12.2016] 09:35
szyszunia 24
Dla mnie najlepsza jest reaturacja Ok WineBar! Zawsze kiedy tam jestem jest miła i fachowa obsługa kelnerska. Uwielbiam i kuchnię francuską i oczywiście wina, któcyh jest tam sporo. Bardzo klimatyczne miejsce, polecam sie wybrqac na romantyczną kolację
[17.02.2017] 18:07
SisiCatch
Ja dzisiaj w OkWine&Bar jadłam przepyszne pescaccio z łososia pierwsza klasa Pyszne jedzenie oraz super wystrój
[01.03.2017] 14:53
Damwid_skutecznereklamy
Wrocław to piękne miejsce. Wiem, bo tam mieszkam i pracuję. Osobiście polecam regionalne restauracje na rynku, w większości są bardzo klimatyczne, a obsługa jest miła - Wrocław to miasto turystów i restauracje muszą trzymać wysoki poziom, żeby utrzymać się w takim miejscu.
Serdecznie pozdrawiamy,
Damwid
skutecznereklamy.pl
[19.04.2017] 23:15
Letycja03
Ten łosoś w Ok wine&bar był rzeczywiście dobry. Czytałam dużo opinii na ich temat w internecie i widać ,że nie są bez pokrycia,bo ja również sobie ich chwalę po wizycie w lokalu Piękny wystrój i świeże potrawy, dlatego każdego kto będzie przechadzał się po wrocławiu to polecam tam zajrzec
[27.05.2017] 20:30
Judith_92
Fantastyczną restaurację można znaleźć przy ul. Księcia Witolda 1 - jest nią OKWineBar. Serwowane potrawy są przepyszne, a wino... Z pewnością warto tam zajrzeć!
[28.05.2017] 09:11
Judith_92
Wiem co mówię, pracuję w tej badziewnej knajpie!
[09.05.2019] 08:10
Szarotka001
Byłam we Wrocławiu i faktycznie restauracji tam nie brakuje, coraz więcej jest również lokali serwujących jedzenie na wynos i ja zwykle do takich chodzę ze względu na oszczędność czasu. W takich kubkach papierowych jednorazowych https://aleopakowania.pl/kubki-papierowe-jed norazowe najczęściej biorę kawę na wynos Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza przed pracą

» Odpowiedz na ten temat